Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tüm Gün Dizi İzleyerek Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz? Size Şu Anki İşinizi Bıraktırmayı Düşündürecek 12 Meslek

431PAYLAŞIM

İşinizden sıkıldıysanız ya da daha kolay bir yolla para kazanmak istiyorsanız bu işler tam size göre! Birinin arkadaşı olarak para kazanırken, sakız çiğneyerek de köşeyi dönebilirsiniz. İnsanların size yapmanız için gerçekten para vereceği 12 mesleği görmek için buyrun içeriğimize...

1. Su kaydıraklarından kaymak.

Bazı oteller ya da aquaparklar size kaydıraklarının eğlenceli ve güvenli olup olmadığını test etmek için size para ödemeye hazır.

2. Tüm gün Netflix'de dizi izleyerek para kazanabilirsiniz.

Netflix'in Türkiye'ye gelmesiyle çoğumuz artık boş zamanlarımızı "Netflix&Chill" yaparak geçiriyoruz. Netflix size bunu yapmanız için para ödüyor. "Netflix tagged" olarak çalışırsanız tek yapmanız gereken izlediğiniz dizilerin hangi yaşlara ve kategoriye hitap ettiğini ve şiddet, cinsellik içerip içermediğini bulmak.

3. İnsanlara tombala oynatmak.

Bizdeki tombala onlardaki "bingo" oyununu sunmak ve oynatmak için kumarhanelerde işe girebilirsiniz.

4. Sakız Çiğnemek!

Gumolojist adını verdikleri meslekle insanlar sakız şirketlerinin yeni sakızlarını deneyerek yılda 107 bin dolar kazanabiliyorlar.

5. Çikolata tadımcısı.

Burcu Esmersoy değilseniz eminim çikolata yemeyi seviyorsunuzdur. Bu insanlar şirketlerin yeni çikolatalarını deneyerek para kazanıyorlar. Her birini ayrı ayrı tadabilmek için de yutmadan tükürüp, damaklarının temizlenmesi için su ya da kraker tüketiyorlar.

6. Stok fotoğrafçısı.

Rastgele bir kedi fotoğrafı ya da bir bardak. Bu insanlar sitelerde kullanılması için fotoğraflar çekip stok fotoğrafları toplayan sitelere satıyorlar.

7. Geçici ya da kalıcı olarak birinin aile üyesi olmak.

Hem yalnız hem zengin birçok insan bu işi yapanları ailelerine temelli ya da bir süreliğine katılmaları için kiralıyorlar. "Rent-A-Friend" isimli siteden birini kiralayıp siz de yeni bir arkadaş kiralayabilirsiniz. Bir yetmez diyorsanız da Japonya bu işi bir adım ileri götürüp size komple bir aile hizmeti sağlayabiliyor.

8. Bir düğüne ya da etkinliğe katılmak.

"Ay benim düğünüm çok kalabalık olsun, görkemli olsun" diyorsanız düğününüze gelecek konuklarınızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca sadece misafir gibi oturmuyorlar aynı zamanda nedimeniz olup gelinliğinizi düzeltiyorlar ya da cenazede ağlama görevini üstleniyorlar.

9. Başka insanların market alışverişini yapmak.

İnsanlar son zamanlarda o kadar meşgul ki market alışverişi yapmak için bile zamanları yok. Bu iş sayesinden birilerinin sadece market alışverişini yapıp evlerine teslim ederek iyi paralar kazanabilirsiniz.

10. Uyumak. SADECE uyumak.

Bir iş bundan daha kolay olamaz. Pek çoğumuz yattığımız yerden para kazanmak isterken bu insanlar biraz daha abartıp, uyuyarak para kazanıyorlar. Yatak şirketlerinin yeni yataklarını test ederken ya da uyku üzerine yönetilen bir bilimsel araştırmada bulunurken tek yapmanız gereken mis gibi bir uyku çekmek.

11. Boş boş müzik dinlemeyin, bir yandan ya para kazanın!

Şirketler müzikleri dinlemeniz, ses kalitesi ve sözlerine bakıp değerlendirmeniz için size para ödemeye hazırlar.

12. Günlük bir egzersiz rutinine uymak.

View this post on Instagram

The Importance of Good Posture Considering how different everyone is on the outside, the skeletal structure on the inside is very much the same and there is a universal, most efficient way of standing. We call it “good posture”. Leaning forward requires the back musculature to use more energy to keep you upright. Holding your head 5 inches in front of where it should be causes tremendous stress to the cervical spine. A Lower Cross Syndrome isn’t an ideal position for the pelvis because it increases the stress on the lumbar spine. These postural positions leave your clients more susceptible to injury and chronic pain. Not only does good posture avoid spending extra energy and decrease stress in certain joints, it also makes you stronger, more stable and more flexible. Let’s say you have a client who’s a tennis player, who has a forward head, an increased Thoracic Kyphosis and an Upper Cross Syndrome. You could work on his strength and power until the cows come home, but you’re not going to improve his shot. Give him the ability to rotate 90 degrees instead of 30 degrees by getting him out of that Upper Cross Syndrome - and imagine how much harder he could hit the ball then! This doesn’t just apply in a sporting environment either. Let’s say your client is a working mum who spends her day at her desk and her evening watching TV at home. Her lumbar spine has no lordosis whatsoever and she’s in a flat back position. She’s a LOT more likely to herniate a disc when she’s picking up her child because of the position her lumbar spine is in. If she’s your client, your first job should be to limit the possibility of that herniated disc because if it does herniate, she’s going to be in a lot of pain. Unless your client is born with some sort of deformity or has a previous structural injury, posture can usually be improved. In this month’s new course - “Basic Posture Corrections” - you will learn: ✅ The four most common postural faults ✅ Why they occur ✅ How to identify them ✅ How to fix them Click the link in our bio to find out more!

A post shared by The PT’s Survival Kit (@primal_academy) on

Çok yoğun çalıştığınız için spora vakit bulamıyor ve bu duruma üzülüyorsanız bu iş tam sizlik. Diyet ve spor firmaları ürünlerinin ve egzersizlerinin işe yarayıp yaramadığını anlamak için size düşmeniz gerek bir hedef kilo veriyorlar. Siz de sadece onların söyledikleri programa uyuyorsunuz.

Bonus: Kirpi Bakıcısı

İngiltere!de bir vahşi yaşam grubu, insanları "kirpi memuru" olarak işe alıyorlar. Tek yapmanız gereken kirpilerin yaşadıkları yerlerde bulunup, güvende olup olmadıklarını kontrol etmek.

Siz bu meslekler hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz. 🙏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erlik

#8 Hayaldi gerçek oldu html

uc-boyutlu-gozluk

Tombala oynatmak? Hemen elime bi kese ve 2 paket marlboro alıp eminönüne ışınlanmam lazım. Teşekkürler onedio, yılların mesleğini yeniden hatırlatıp canlandırdığın için sana minnettarız...

Gizli Kullanıcı

Anket ile para kazandıran,yardımseverler henüz gelmemiş.Tam sizin konunuz gençler,linkleri yollayın

erlik

Bende ona bakındım ama sanırım anketten parayı vurdu. Gelmiyor artık.

sosyopat-tate

Hiçbiri doğru düzgün para vermiyordur amk asdfghjkl

Görüş Bildir