Görüş Bildir
Haberler
Survivor'a 3 Yeni İsim! Survivor Yiğit Oruçoğlu Kimdir? Yiğit Oruçoğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

Survivor'a 3 Yeni İsim! Survivor Yiğit Oruçoğlu Kimdir? Yiğit Oruçoğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

Müge Kakşi
12.02.2021 - 22:14

TV8'in en çok izlenen yarışması 2021 Survivor'da yeni yarışmacı heyecanı yaşandı. Survivor 6. hafta heyecanının yaşandığı bölümde adaya yeni gelen yarışmacılardan Yiğit Ünlüler takımına katılırken, Öykü ve Berkay Gönüllüler takımına katıldı. Adaya yedek yarışmacılar arasında yeni gelen 3 isim oldukça dikkat çekti. Peki 2021 Survivor'a sonradan dahil olan Yiğit Oruçoğlu kimdir? Survivor Yiğit kaç yaşında ve nereli? Detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Survivor Yiğit Oruçoğlu Kimdir?

Survivor Yiğit Oruçoğlu Kimdir?

Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 İstanbul/Kadıköy doğumludur. Hayatını İstanbul’da ikamet ettiren Yiğit Oruçoğlu, bugüne dek hayatında sürekli sporun olduğunu belirten Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor. Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile ve daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şuan aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Henüz öğrenci olmaktan olan Yiğit Oruçoğlu’nun medeni hali bekardır.

Boyu ve fiziğiyle dikkat çeken başarılı yarışmacı Yiğit Oruçoğlu 1.87 boyunda ve 84 kilodur. Yarışmacının Instagram adresi ise:@yigitorucoglu’dur.

Survivor Yiğit Oruçoğlu'nun Kendi Cümleleri

Survivor Yiğit Oruçoğlu'nun Kendi Cümleleri

Yiğit Oruçoğlu kendisi için “Hayallerinin peşinden koşan, hırslı, güvenilir ve samimi bir insanım.” derken, yarışmaya katılmaktaki amacını ise şu şekilde tanımlıyor;

“2010’dan beri hayallerini kurduğum, hedeflerimin arasında ilk sırada olan Survivor’da kendi karakterimi, sporcu kimliğimi yansıtıp her koşula karşı mücadele edip, savaşıp kendimi kanıtlamak ve ailemi gururlandırmak istiyorum. Survivor’da iz bırakan bir yarışmacı olmak istiyorum.”

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın