Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şişme Kadınlar Dünyasıyla İlgili Muhtemelen Hiç Duymadığınız 17 Enteresan Bilgi

3.7bPAYLAŞIM

Şişme kadınlar dünyanın her yerinde gayet güzel satış rakamlarına ulaşan bir seks oyuncağı. Son derece değişken bir fiyat aralığına sahip olan bu seks enstrümanının, son derece değişken modelleri de mevcut. Gerçekten pompa ile şişirileninden, tamamen silikondan imal edilenine kadar her türünü bulmak mümkün. Bu içerikte size bunları nereden temin edeceğinizi söylemeyeceğiz, ama ilginç bilgiler vereceğimiz kesin.

1. Şişme kadın fikrinin kökeni Hitler’e kadar dayanıyor.

Alman askerlerinin Paris’teki genelevlere gidip hastalık kapmalarını önlemek amacıyla her Alman askerine yapay bir kadın verme fikri Hitler’e sunulmuş, Hitler de bu fikre sıcak yaklaşmış. Ancak bunun gerçeğe dönüşüp dönüşmediği hakkında yeterli kanıt olmadığı için bir şehir efsanesi olarak kalmış.

2. Barbie bebekler aslında şişme kadından esinlenilerek üretilmiş.

1950’lerde, Almanya’da, erkekler tarafından çekici olarak nitelenen bir Alman aktristen esinlenerek üretilen "Bild Lilli" bebekleri (Bkz. Yukarıdaki resim) yetişkin erkekler için satışa çıkarılmış. Barbie’nin bu bebekten esinlenilerek üretildiği söylenir.

3. Şişme kadınlar, adından dolayı sizi yanıltması ağır olurlar.

Özellikle sentetik veya silikondan imal şişme kadınlar 34-52 kg aralığında ağırlığa sahiptir. Biz şişme diyoruz ama yabancılar bunlara "sex dolls" diyor, onun için şişme olması gerekmiyor.

4. Şişme erkekler yeteri kadar popüler olmamıştır.

Üretilen erkek şişme erkeklerin sadece %10’u alıcı bulmaktadır ve çok az seçenek mevcuttur. Oysa şişme kadınları tamamen özelleştirmek, kişiselleştirmek mümkündür.

5. Amerika’da bir şişme kadını hanım olarak seçen bir insan evladı mevcuttur.

Esasen bu arkadaş resmen evli değildir, devlet “birader sen n’apıyorsun?” diyerek önüne set çekmiştir ama kendisi şişme kadınını hanımı olarak gördüğünü ifade etmektedir. Arkadaş her ne kadar evli olsa da başka şişme kadınlarla da gönül eğlendirmektedir. Aldatılmayı takmayan bir eşi var ne de olsa.

6. Japonlar şişme kadınlara “Danimarkalı hanım” derler.

İlk şişme kadınlardan bazılarını, denizde uzun süren yalnızlıklarına son vermek için Danimarkalı denizciler keşfetmiştir. Fransızlar bu kadınlara “seyahat partneri” demişlerdir. Daha sonra Danimarkalı denizciler deriden imal ettikleri bu kadınları Japonlara satmıştır. Böylece Japonlar’da adı “Danimarkalı hanım” olarak kalmıştır.

7. Suni vajinanın mucidi aslında şişme kadın yapmak isteyen bir mucitti.

İçi elastik malzeme dolu şişme kadını için 1995 yılında patent başvurusu yapan arkadaş bu amacına ulaşamamış olsa da “o zaman ben de sadece vajinasını yaparım” diyerek suni vajinayı bulmuştur. İyi para kazandığını düşünüyoruz.

8. Yaban ellerde şişme kadınlara gerçekten aşık olan tipler var ve bu arkadaşlara “idollatör” deniyor.

Bunlar şişme arkadaşlarına gerçek insan muamelesi yapıyor, onlarla aşk yaşıyor. Bunların bu yola sapmasındaki en büyük neden, gerçek kadınlarla uğraşmaktan yorulmuş ve bıkmış olmaları. Kadınları anlayamıyoruz diyen bu erkekler çareyi şişme kadınların omuzlarında bulmuş. Belki de başka bir yerlerinde bilemiyoruz.

9. Modern şişme kadınların bu kadar popüler olması, Howard Stern sayesindedir.

Kim bu Howard Stern diyenler için kısaca özetlemek gerekirse, kendisi seks temalı programlarıyla Amerika’da son derece popüler olan ve kamyon dolusu para kazanan bir radyo sunucusudur. Peki şişme kadınları nasıl popüler yapmıştır, radyoda canlı yayın sırasında sipariş ettiği şişme kadınla seks yaparak. Bu yayının ardından üretici firmanın şişme kadın satışları katlanmıştır.

10. Uçan balon gibi olanlarına kanmayın, harbi şişme kadınlar son derece pahalıdır.

Ele avuca gelen, gerçekmiş hissi veren bir şişme kadın istiyorsanız 5-6 bin doları gözden çıkarmanız gerek. O kadar param yok diyorsanız içi hava dolu olanlarını daha ucuza, çok daha ucuza temin etmeniz olası.

11. Şişme kadınım sadece bana özel olsun!

Böyle bir hakkınız elbette var, kim ister ki gönül verdiği kadının aynısından onlarca kişi de daha olsun. Eğer böyle bir şey istiyorsanız, tamamen size özel, sadece sizde bulunacak bir şişme kadın sahibi olabilirsiniz. Fiyatlarının 30 bin yuroya kadar çıktığını da belirtelim.

12. Şişme kadını uğruna her şeyini veren insanlar var.

Mesela bu arkadaş Phil, istediği şişme kadına sahip olabilmek için yıllardır içtiği sigarayı pat diye bırakmış. Onu tüm arkadaşları ve ailesiyle tek tek tanıştırmış, hayatını tamamen ona göre düzenlemiş. Kendisi onu gerçek bir kadın olarak görecek kadar delirmemiş, yapay olduğunun farkında ama tercihlerinin sorgulanmasına asla izin vermiyor.

13. Eşinin üzerine şişme kuma getiren Everard ile tanışın.

Hem de bir değil tam 12 tane. Çeşit çeşit değiştirilebilir yüzleri de var, böylece asla sıkılmıyor. Eşi de artık bu durumu kabul etmiş ve ses çıkarmıyor, ancak çocukların haberdar olmasını istemiyorlar. Bence en azından bu konuda hassas olmaları olumlu bir davranış.

14. Şişme kadını olmadan uyuyamayan adam.

Aslında bir kız arkadaşı ve iki yetişkin kız evladı var ama o seyahatlerde yanında olması için 5 adet şişme kadına sahip. Hafif ve taşınabilir olmasına dikkat ediyor çünkü valizine sığdırması lazım. En büyük keyfi ne mi? Tabii ki ona sarılıp rahat bir uyku çekmek. Ailesinin bu arkadaşından haberi var ve onu böyle kabul etmişler.

15. Dernek kurma aşamasına gelen insanlar.

Bakın bu arkadaşlar şişme kadınlarını da alıp buluşuyorlar, onlarla fotoğraflar çektiriyorlar ve keyifli vakit geçiriyorlar. Neden yapıyorlar bunu? Çünkü herkesin konuşan, sohbet eden, halden anlayan gerçek insanlara da ihtiyacı var.

16. Sadece erkekler mi satın alıyor şişme kadınları?

Hayır, az da olsa kadın müşteriler de var. Mesela Angela, kendisine arkadaşlık etmesi için Anna adını verdiği bu arkadaşı almış. Nasıl vakit geçiriyorlar bir bilgimiz yok ama mutlu oldukları belli, en azından Angela mutlu.

17. Eve şişme gelin getiren var.

Bu arkadaş Kharn, 56 yaşında. Eşinden boşanmış ve ondan sonra hiçbir ilişkisinde dikiş tutturamamış. O da çareyi şişme kadında bulmuş. Fotoğrafta el öpmeye getirmiş halini görüyorsunuz. Ailesi de kabul etmiş ve son derece mutlular.

İşe alan var, gardırobunu onlarla paylaşan var, eşini kaybettikten sonra acılarını onlarla bastıranlar var… Netice olarak şişme kadınlar sadece seks için kullanılıyor olmaktan çoktan çıkmışlar. Neredeyse, şişme kadınla evlenip, evlatlık başvurusunda bulunacak kadar ileri gidecek noktaya gelmiş insanlar.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasinkaya2015

En gerçekçisi 6 bin dolarsa ucuzlarından farkı ne,robot gibi olması falan mı :D ? Ali Express gibi sitelerde bile en pahalısı 3.000 dolar kadar gözüküyor

tekin-aslan1

:))

evren-enes

şişme damacana yok mu?

hayaldnyasi

Koyun gibi yatan kadın seven erkek de varmış😅

baysejan

en azından tecavüz etmiyorlar, bu da bir şey.

Görüş Bildir