Görüş Bildir

Barbie Haberleri

Barbie ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Barbie ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

ŞOK'a New Balance, Michael Kors ve Columbia Ürünleri Geliyor! 27 Eylül 2023 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK 27 Eylül 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Onedio'da! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden ŞOK aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. ŞOK'ta bu hafta 2023 kataloğu hafta sonu fırsatlarını merak ediyorsanız aktüel kataloğundaki birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel ŞOK broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım 27 Eylül - 3 Ekim 2023 ŞOK Aktüel listelerinde hangi indirimler var?
Vajina Estetiği Reklamında Vajina Yerine "Malum Yer Estetiği" Yazan Doktor Goygoycuların Diline Düştü
Son yıllarda vajina estetiği hakkında sosyal medyada çok sık paylaşım görüyoruz. Kimileri bunun kadınlar için aşırı saçma bir şey olduğunu düşünürken kimileri de 'yaptıran yaptırsın' havasında. Ancak asıl gündem olan şeylerse bu estetik işlemlerden çok bunların nasıl yapıldığı ya da pazarlandığı... Twitter'da @hicbiridegil bir kullanıcı, vajina estetik işlemlerine 'malum yer estetiği' diyerek reklam çıkan bir doktorun gönderisini paylaştı. Ancak reklam çoğu kişinin tepki göstermesine neden oldu.
10 Fotoğrafla Modern Barbie Hikayesi
İlginç fotoğrafçılığı ile dikkat çeken Dina barbie hayatına 2000'li yılların bakışı ile yaşatan serisiyle birçok ödül toplamış. İşte gerçekte barbie nasıl yaşardı sorusunun cevabı.kaynak:http://inthedollhouse.net/
Sadece Kız Babası Olanların Anlayabileceği 19 Şey
Dünya üzerinde kendisinin en yakışıklı, en güçlü olduğunu düşünen, onun gibi birisini bulmak için çabalayan, kendisini pencerelerde bekleyen ve kapıdan girdiğinde koşarak boynuna atılan birinin olduğunu bilmek... Baba olmak başlı başına apayrı bir hissiyatken bir de bunu kız evlat taçlandırmak. İşte kız babası olanların bildiği veya ileride bilecekleri 19 şey.
Barbie'nin Aslında Kötü Bir Kız Olduğunun 21 Kanıtı
Öncelikle söyleyeyim, galeri biraz şiddet içeriyor sayın okur. İstersen hiç başlama.Barbie’yi siz nasıl bilirdiniz sayın okur? Sarışın ve güzel kız, her erkeğin hayalini süslüyor. Ben de öyle biliyordum ama meğer bu canım sarışın seri katilin önde gideniymiş. Bundan sonraki dönemlerde her ben öyleyim diyene kanmayın!Aslında bir yandan da hanım hanımcık gibi geliyor işinde gücünde duruyor... Bak yine kandırdı.Başlığa kötü kız olduğunun kanıtı diye yazsam da elim Barbie'ye hep iyi şeyler yazdı. En kötü Barbie bile aslında iyidir.