Görüş Bildir
Haberler
Sırrı Süreyya Önder'den Emine Erdoğan'a: Türküm, Tedavi Oluyorum!

Sırrı Süreyya Önder'den Emine Erdoğan'a: Türküm, Tedavi Oluyorum!

Fatih UZUN
29.08.2014 - 17:15

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Çankaya’daki ilk resepsiyonunda, Emine Erdoğan’ın ‘Siz nerelisiniz?’ sorusuna HDP’li Sırrı Süreyya Önder’in, ‘Adıyamanlıyım, Çok affedersiniz Türküm, tedavi oluyorum’ yanıtını vermesi Erdoğan çiftini güldürdü.

Sırrı Süreyya Önder, 2014 mahalli seçimlerde, HDP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün Çankaya’daki ilk resepsiyonu katılan isimlerden HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, esprileriyle çevresindekileri güldürdü.

Resepsiyonundan notları okurlarıyla paylaşan Milliyet gazetesinin haberine göre, Emine Erdoğan’ın “ Siz nerelisiniz? ” diye sorduğu Önder, “ Adıyamanlıyım, Çok afedersiniz Türküm, tedavi oluyorum “ yanıtını verdi.Önder’in esprisi Erdoğan çiftini ve masayı güldürdü.

Diğer yandan Önder’in “ Tarım Bakanı Mehdi Eker’den tespih istedim, vermedi. Verseydi tekrar bakan olması için dua edecektim ” sözlerine de Erdoğan çifti uzun süre güldü.

Nediyor

Kaynak: http://nediyor.com/2014/08/29/onderde...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
3
3
3
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ömer Çetin

Bu şerefsizler ırkçılıkla mücadele etmiyor ki hepsi faşistin önde gideni tek dertleri Türk....

Emre Ünal

Çok komikmiş ırkçılık ile mücadele ettiğini iddia eden insanların ırkçı espriler yapması çok büyük bir ironi Sırrı Süreyya sen her dönemin adamısın Erdoğan g... Devamını Gör

kırgız

sende bi kürt ya..ğı yiyemedin gitti