Görüş Bildir
Haberler
Selvi'den Videolarla İlgili Yorum: 'Kimse Merak Etmesin, Erdoğan Bitti Demeden Bu İş Bitmez'

Selvi'den Videolarla İlgili Yorum: 'Kimse Merak Etmesin, Erdoğan Bitti Demeden Bu İş Bitmez'

Batuhan
26.05.2021 - 09:18

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in videolarına ilişkin olarak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın henüz konuşmadığını belirterek, 'Kimse merak etmesin. Erdoğan bitti demeden bu iş bitmez. Yeni sürecin sonucunu Erdoğan ve Bahçeli’nin tavrı belirleyecek. Bir de milletin feraseti' dedi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Selvi, Peker'in adını kullanmadan, videolarına ilişkin kaleme aldığı yazısında, Türkiye’ye yönelik operasyonun adını MHP Lideri Devlet Bahçeli koydu. 'Herkesi uyarıyorum, hedef Türkiye’mizdir' dedi. Geçmişte FETÖ’nün kaset operasyonlarına maruz kalmış bir partinin lideri olarak Bahçeli, operasyonların hedefinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu net bir şekilde ortaya koydu. 'Milletin hür iradesiyle ve tertemiz oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek, Türkiye’yi deforme etmek için faal halde olanlara alimallah, bedeli ne kadar ağır olsa bile izin verilmeyecektir' diye konuştu. Bugün de AK Parti grubunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, video operasyonlarının hedefi konusunda bir perspektif vermesi bekleniyor' ifadesini kullandı.

"Yeni sürecin sonucunu Erdoğan ve Bahçeli’nin tavrı belirleyecek"

"Yeni sürecin sonucunu Erdoğan ve Bahçeli’nin tavrı belirleyecek"

Selvi, 'Erdoğan daha önce, 'Terör örgütleri gibi suç çeteleri de zehirli bir yılan gibidir. Onlarla aynı çuvala girerseniz daha sonra başınıza geleceklere rıza göstermiş olursunuz' uyarısında bulunmuştu. Yeni süreçte herkes eteklerindeki taşı döktü. Ama henüz Erdoğan konuşmadı. Kimse merak etmesin. Erdoğan bitti demeden bu iş bitmez. Yeni sürecin sonucunu Erdoğan ve Bahçeli’nin tavrı belirleyecek. Bir de milletin feraseti. Bahçeli ve Erdoğan’ın açıklamaları, sis bulutu dağıldıkça meselenin Soylu meselesi değil Türkiye meselesi olduğunu, hedefin Soylu değil, Erdoğan olduğunu daha iyi bir şekilde açıklıyor' düşüncesini dile getirdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
67
35
19
7
4
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Sıradan Biri

Tertemiz oylarla deyince bana bi gülme geldi. Trafoya kaçan kediler, mühürsüz oylar, sahte pusulalar, plakasız araçlar. 19 yıldır hile hurdayla iktidara geli... Devamını Gör

Resho

Ya bir sus embesil. 20 yıldır en ufak bir olayda bile 2319837291 kez konuşma yapan Erdoğan'ın bu kadar sessiz kalmasının 2 sebebi olabilir. 1. Eğer Peker'e k... Devamını Gör