Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Seks İşçilerine En Fazla Para Harcayan 10 Ülke

46PAYLAŞIM

Seks için para ödemek, genellikle küçümsenen bir şey. Buna rağmen fuhuş, tüm dünyada etkinliğini sürdürüyor. Ancak bazı ülkeler seks için diğerlerine göre daha fazla para harcıyor.

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/sex/these-are-th...

1. Dünyadaki 196 ülkenin 50'sinden fazlasında fuhuş yasal.

Buna rağmen fuhuşun yasak olduğu Güney Kore, en çok para harcayanların başında geliyor.

2. Seks işçilerine en fazla para harcayan ülkelerin başında 73 milyar dolarla Çin geliyor.

3. Kişi başına en çok harcanan miktara bakıldığında ise ilk sırada 372 dolarla İspanya yer alıyor.

4. Havoscope'un yayınladığı verilere göre, dünya çapında fuhuştan elde edilen gelir 186 milyar dolar.

Çin'de, 5 milyon, Hindistan'da 3 milyon ve ABD'de 1 milyon seks işçisi bulunuyor.

5. ABD ve Birleşik Krallık'ın ilk 10'a girememesi ise şaşırtıcı.

Zira, son veriler Birleşik Krallık'ta ekonominin 5.3 milyar dolarını fuhuşun oluşturduğunu gösteriyor.

İşte fuhuşa en fazla parca harcayan 10 ülke:

1. İspanya (372 dolar)

2. İsviçre (291 dolar)

3. Güney Kore (165 dolar)

4. Almanya (151 dolar)

5. Japonya (128 dolar)

6. Bulgaristan (122 dolar)

7. Tayland (63 dolar)

8. Tayvan (53 dolar)

9. İrlanda (45 dolar)

10. İsrail (42 dolar)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
atakanvip2

of ne pis muhabbet döndütyosunuz yok tecavüzbeleş bilmem ne amkym malmısınz nesiniz farklı algı yaratcaksınız gerizekalılar

gamze-pia-bayer

Ülkemizde 2 liraya damacana alıp patlatana kadar gipebiliyorsunuz.

semresen

resmi rakamlara hiç bir zaman güvenmedim nobel i bizim almamız lazımdı milli gurura hasret kaldık .

manofhonour2

Lan Türkiye'ye çamur atan tecavüz serbest diyen bizi karalamaya çalışan şerefsiz namussuz kansız pezevenkler!Başka ülkelerde tecavüz yaşanmıyo mu?!Sadece Türkiye'de mi var bu?!Biz ne kadar dil döksekte nafile biliyorum.Şerefsiz yine şerefsiz.Ne yapalım her ülkede olduğu gibi bu ülkede de sizin gibi şerefsizler var.Allah vatanımızı böyle hainlerden namussuzlardan korusun.

nickname

doğru söylüyor olabilirsin ama onlarda da tecavüz olması bizim yaptığımızın ayıp ve iğrenç olduğunu değiştirmiyor

manofhonour2

Dostoyevski birkaç şerefsizin yaptığını ülkeye mâl etmek de gerekmiyor.O şerefsizleri savunan yok.En ağır cezaları alsınlar.Ancak Türkiye'de serbest Türkiye'de şöyle Türkiye'de böyle demekle o şerefsizler değil vatanımız suçlanıyor.

goime

Tecavüze uğrayanlar bizim vatanımızın kadınları, çocukları değil mi? Her yerde tecavüz tabi ki var ama tecavüzde erkeğin haklı bulunduğu bir tek burası var.

bitengri7

Türkiye listeye girseydi yazılacaklar belliydi. Ülkemize güzeeelce giydirildi. Ha girmedik, ne yapılıyor? Yine giydiriliyor. Şaşırdık mı? Hayır. ''TR listeye girememiş çünkü tecavüz...'' tam şopar ya. Ulan bir iki sapığı nasıl 80 milyon insana mâl edersiniz. Bu aptal düşüncülerin tek sebebi var: cahillik. Dünya gündemini takip etsen Avrupalı askerlerin Afrikadaki 12-16 yaşlarındaki kızlara defalarca, yıllarca tecavüz ettiğini bilirdin. Olay yeni ortaya çıktı, ama sen sadece ülkene giydir. İngilterede patlayan pedofili hastalığını bilirdin mesela. 6 aylık çocukların tecavüz edildiği haberlerini görmezden gelmezdin. Ama cahilsin. Tek tecavüz TR 'de var aynen kardeş aynen aynen devaaaam et düşünmemeye devam et. Misal ABD tecavüzde bir numara şuan. Her 6 kadından biri tecavüze uğramış.İşin kötüsü bunlar rapora düşenler, uzmanlar sadece %16'sının rapora düştüğünü söylüyor. İsveç. Hayaliniz. Avrupada en çok tecavüz yaşanan ülke. Her 4 kadından biri tecavüze uğruyor. İngiltere'de her yıl 85 bin kadın tecavüze uğruyor. SEKSEN BEŞ BİN. Taciz ise yılda 400 bin. Dünyada 5.ler Bilal'e anlatır gibi anlattım. Anlandın mı?

mit_tc

Arkadaş bunlar resmi veri, yani kayıtlı çalışanlar, buraya kayıtsız çalışan o kadar çok var ki aç bir lovoo, tinder, happn gibi uygulama görürsün hepsi ücretli yerim yok eve otele geliyorum vs. Ne içiyorsun ayran mı aç artık gözünü...

Görüş Bildir