Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Seçmenden CHP'ye Melda Onur Çağrısı

Anasayfa > Gündem

Doğa ve hayvan hakları savunucuları, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) vekili Melda Onur’un 7 Haziran seçimlerinde tekrar milletvekili adayı olması için change.org’da imza kampanyası başlattı.

Melda Onur, İstanbul 2. Bölge’den milletvekili aday adayı olmuş ancak partinin önseçimlerinde 9. sırada seçildi. Bu bölgede 1, 3, 5 ve 7. sıralar kontenjan adaylarına ayrıldığı için 9. sırada seçilen Onur, listelerde 13′üncü sıradan aday gösterilecek.

Hayvan hakları savunucuları, çalışmaları kent, ekoloji ve hayvan hakları konusunda öne çıkan Onur’un CHP Merkez Yönetim Kurulu’nun belirleyeceği kontenjan adayları arasından milletvekili adayı gösterilmesi için kampanya başlattı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP MYK’sına hitaben başlatılan kampanyada “Hayvan hakkı savunucuları olarak bizler, milletvekili kimliğinin yanı sıra mücadelemizde daima yan yana durduğumuz dava arkadaşımız Melda Onur'suz bir CHP'yi reddediyoruz” denildi.

Bianet

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
hakan a

hep aday olup oy diye takla atan vekillere şahit oldum. aday olsun diye oy toplanan vekilin kıymeti bilinmelidir bence.