Görüş Bildir

Saatlerce Rehin Aldığı Yeğeninin Ağzında Torpil Patlatmak İsteyen Dayı Tutuklandı

Haberler
> Saatlerce Rehin Aldığı Yeğeninin Ağzında Torpil Patlatmak İsteyen Dayı Tutuklandı

Trabzon'da üniversite öğrencisi yeğenini 4 saat boyunca rehin alan ağzında torpil patlatmakla tehdit eden dayı Emrah B., tutuklandı. Genç kız sosyal medyadan yardım istemiş ve dayısından şikayetçi olmuştu.

Ortahisar ilçesinde yaşayan üniversite öğrencisi S.H.B, geçtiğimiz pazar günü anneannesinin evine gitti. Bu sırada eve gelen dayısı Emrah B, tarafından 4 saat rehin tutulan genç kız polise giderek şikayetçi oldu. Ancak gözaltına alınan dayı uzaklaştırma kararı verilerek serbest bırakıldı.

Yardım istemişti

Yardım istemişti

Dayısını serbest bırakılması üzerine korkuya kapılan genç kız, yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Sesini duyurmaya çalışan S.H.B, “Dün akıl sağlığı yerinde olmayan dayım tarafından anneannem ve ben 4 saat rehin alındık. Ölüm ile tehdit edildik. Ağzımda torpil patlatma girişiminde bulundu. Daha önce bir sürü dosyası olmasına rağmen sadece uzaklaştırma kararı ile serbest bırakıldı. Bir caninin tutuklanması için benim ya da ailemden birinin ölmesi mi gerekiyor. Dün saatlerce psikolojik şiddet ve ölüm tehlikesi içindeydik” diyerek yardım isteyip dayısının tutuklanmasını istedi.

Adalet yerini buldu

Adalet yerini buldu

Sözcü'nün haberine göre genç kızın sosyal medyadan yaptığı yardım çağrıları karşılık buldu ve Cumhuriyet savcılığı Emrah B’nin serbest bırakılmasına itiraz etti. Bir kez daha gözaltına alınan dayı, bu kez tutuklanarak cezaevine gönderildi. S.H.B, dayısının tutuklanmasını, “Hepinizin sayesinde Emrah B. tutuklandı. Sessiz kalmayan sesimi duyuran herkese çok teşekkür ederim. Sosyal medyadan sesimi duyan ve sessiz kalmayan yetkililere de teşekkür ederim” ifadelerini kullanarak duyurdu.

Ne olmuştu?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
3
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
o yorum yapılacak

Hadi bakalım 2 kadın kurtuldu! Şimdi sıra diğerlerini kurtarmakta. Davranın, klavyeleriniz hazır, internetiniz keskin olsun!

arslanoglu

Cezai ehliyetli yok adamın nasıl tutuklanmış ki ! burada yapılacak şey hapisden ziyade tam teşeküllü olarak tedavi edilmesi. Ondan sonra ceza süreci başlamas... Devamını Gör