Görüş Bildir

Dayısı Tarafından Saatlerce Rehin Alınan Genç Kızın Çığlığı: 'Ağzımda Torpil Patlatmak İstedi'

Haberler
> Dayısı Tarafından Saatlerce Rehin Alınan Genç Kızın Çığlığı: 'Ağzımda Torpil Patlatmak İstedi'

Trabzon’da yeğeni Selma Hatun B’yi bir evde rehin alan ve tehditlerde bulunan Emrah B. isimli erkek, hakkında yapılan şikayete rağmen ‘eve yaklaşmama’ ve ‘adli kontrol’ şartıyla serbest bırakıldı. Üniversite öğrencisi Selma Hatun B, “Ölüm ile tehdit edildik. Ağzımda torpil patlatma girişiminde bulundu. Bir caninin tutuklanması için benim ya da ailemden birinin ölmesi gerekmiyor” diyerek karara tepki gösterdi.

Trabzon’da yaşayan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Selma Hatun B., anneannesini ziyaret için gittiği evde dayısı Emrah B. tarafından 4 saat boyunca rehin alındığı, tehdit ve hakarete uğradığı için şikayetçi oldu.

Gözaltına alınan şüpheli, 'eve yaklaşmama' tedbiri ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. O anların görüntülerini sosyal medyada paylaşan genç kadın, “Yine bir can gitmeden yardım edin, sesimi duyurun” diyerek yardım istedi.

4 saat boyunca rehin alındı

'Raporum var istediğimi yaparım'

'Raporum var istediğimi yaparım'

Savcılığa suç duyurusunda bulunan S.B.H., “Dayımın akıl sağlığı yerinde değil. Son dönemlerde de ilaçlarını kullanmadığı için şiddete çok eğimli oldu. Dayım ‘benim raporum var. Size istediğimi yaparım. Bana bir şey olmaz’ diyerek üzerimize geliyor. Canımıza kıymadan lütfen bize yardım edin” dedi. Genç kadının şikâyeti üzerine gözaltına alınan şüpheli, 'eve yaklaşmama' tedbiri ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Sosyal medyada paylaşım S.H.B., karara tepki göstererek şu ifadeleri kullandı:

Sosyal medyada paylaşım S.H.B., karara tepki göstererek şu ifadeleri kullandı:

“Dayım tarafından anneannem ve ben 4 saat rehin alındık. Ölüm ile tehdit edildik. Ağzımda torpil patlatma girişiminde bulundu. Daha önce birçok dosyası olmasına rağmen sadece uzaklaştırma kararı ile serbest bırakıldı. Bir caninin tutuklanması için benim ya da ailemden birinin ölmesi gerekmiyor. Saatlerce psikolojik şiddet ve ölüm tehlikesi içindeydik. Yine bir can gitmeden yardım edin bana sesimi duyurun. Ben kendime yaşama ihtimali vermedim. Ölürken canım nasıl az acır diye düşündüm, acımasın diye dua ettim. Bugün yaşıyorum, yarın ne olacak?”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
211
72
49
11
7
5
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Art Ankara

Benim raporum var bana bir şey olmaz diyen bir kişinin cezai ehliyeti olmalı çünkü yaptığı şeyin bilincinde.

Sheldon Cooper

Deliye "eve yaklaşma" deyip uymasını beklemek çok absürt değil mi? Hani hiç düşünmüyorlar mı?

Dr.Rock

Türk erkekleri yasaklansın

sınır dışı edilsin