Görüş Bildir
Haberler
'Özgül' Çıkışının Ardından Kayıplara Karışan Arınç, Bugünkü Planlarını da İptal Etti

'Özgül' Çıkışının Ardından Kayıplara Karışan Arınç, Bugünkü Planlarını da İptal Etti

Batuhan
22.03.2015 - 13:04

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın süreç kapsamında izleme heyeti oluşturulmasına olumlu bakmadığına ilişkin sözlerine “Ülkeyi yöneten hükümettir, sorumluluk da hükümettedir” karşılığını veren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bu çıkışının ardından ‘kayıplara karıştı’ .

Dün akşam TRT Arı Stüdyosu’ndaki Nevruz etkinliğine katılmaktan vazgeçen Arınç, bugünkü programını da iptal etti.

Ankara’da saat 14.00’te Yeni Dünya Vakfı tarafından düzenlenen İslam Dünyası Semineri’ne konuşmacı olarak katılması beklenen Arınç, danışmanı aracılığıyla programa katılamayacağı bilgisini gönderdi.

Arınç, İzleme Heyeti oluşturulmasına sıcak bakmadığını vurgulayan Erdoğan’ın sözlerine ilişkin, “Çözüm süreci konusunda bugüne kadar atılan adımların bir noktası da İzleme Heyeti’nin oluşturulmasıdır. Hükümetimiz bunu uygun görmektedir. Kimin hangi görevleri yapacağı konusunda bir yol haritamız mevcuttur. Ülkeyi yöneten hükümettir, sorumluluk da hükümettedir” demişti.

Erdoğan, Arınç’a “Cumhurbaşkanı siyasetin dışında olabilir mi? Bunlar kendilerine göre konu mankeni arıyorlar, ben konu mankeni değilim” diye yanıt vermişti.

Diken

Kaynak: http://www.diken.com.tr/ozgul-cikisin...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
hipotalamus

Bugün bu şarkıyı dinliyormuş BA; Yalan yalan yalan Seni sevmediğim yalan Kızgın bir anımda söyledim yalan Seni sevmediğim yalan Sen yoksan herşey eksik ... Devamını Gör

murat

Kötü polis iyi polis değil de, rte'yi bitirmek için hükumet adına bir manevra olabilir. Arınç'ın daha önce de böyle çıkışları olmuştu ama sonradan çarketm... Devamını Gör

TOLSTOY

hayaller ve umutlar :)))))))))))))))))))))