Görüş Bildir

Kocaeli'de yaşanan olayda, yaşlı bir kişi yerde yatan köpeğe taş atarken, kendisine engel olmaya çalışan çocuğa da önce tokat atmaya çalıştı, daha sonra da taş attı. 😡

İçeriğin Devamı Aşağıda

DHA’nın aktardığı habere göre olay, Körfez Çamlıtepe Mahallesi’nde meydana geldi.

DHA’nın aktardığı habere göre olay, Körfez Çamlıtepe Mahallesi’nde meydana geldi.

Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde yaşlı bir kişi eline taşlar alarak yerde yatan köpeğe doğru yürüdü. Bu sırada iki çocuk, 'Amca dur amca' diye seslenerek uyarmaya çalıştı.

Yaşlı kişi yerde yatan köpeğe büyük bir taşı hızla attı.

Yaşlı kişi yerde yatan köpeğe büyük bir taşı hızla attı.

Köpek canının yanmasıyla yerinden kalkarak kaçarken, bu sırada başka bir çocuk da 'Dayı ne yapıyorsun?' diyerek yaşlı adamın üzerine doğru gitti. Yaşlı adam çocuğa tokat savurarak elindeki diğer taşı çocuğun üzerine attı. Taş çocuğun vücuduna isabet ederken, yaşlı adam çocuğun üzerine yürümeye devam etti.

Taş adam o kişi konuştu!

Taş adam o kişi konuştu!

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde eline taş alarak yerde yatan köpeğe taş atıp kendisini uyaran gençlerle tartışan 71 yaşındaki Ömer Kılıç, gençlerle, köpeği tavukların üzerine saldıkları için tartıştığını söyledi.

'Benimle alay ettiler'

'Benimle alay ettiler'

Çamlıtepe Mahallesi Hürriyet Bulvarı'ndaki evinin altında kümes olduğunu söyleyen Ömer Kılıç, 'Dün 5 çocuk buraya gelip köpeği getirdi. Ben de çocuklara köpeği kümese bırakmamalarını söyledim. Bunlar gülüp, benimle alay ettiler. Ben 'Yapmayın' dedikçe, yapmaya devam ettiler. Tavuklarımın her biri başka yere kaçtı. Köpek onları kovalıyordu ve en son tavukların nereye kaçtığını bile göremedim. Ben bu çocukların yanına gelip tokat atmaya çalıştım ama elim değmedi. O beni itekledi ve ameliyatlı olduğum için yere düştüm. Kalkıp etrafa baktığımda tavuğun birine köpek yine saldırdı. Ben bir taş attım köpeğe ama taş köpeğe değmedi. Tekrar geri geldi köpek, olay bu kadar' dedi.

Çocukları daha önce uyardığını ifade eden Ömer Kılıç, şöyle konuştu:

Çocukları daha önce uyardığını ifade eden Ömer Kılıç, şöyle konuştu:

'O çocuk babasını çağırdı. Sonra 10 kişi geldiler. 'Sen nasıl çocuklara hakaret edersin' dediler. Ben kimseye hakaret etmedim. Köpek seviyor olabilirler ama köpek başıboş olmaz. Köpek benim tavuklarıma niye zarar versin ki? Ameliyatlıyım, yaşlıyım, 3-5 tavuğa bakıyorum. Senin benim tavuklarıma zarar vermeye ne hakkın var? Her gün uyardım onları. Şu anda da 2 tavuğum kayıp. Bir tavuğum da yaralı zaten' diye konuştu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ömer Kılıç ve videoyu çektiği iddia edilen M.A. ile arkadaşı B.Ç. polis ekiplerince evlerinden alınıp önce Körfez Devlet Hastanesi'ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadeleri alınmak üzere Yarımca Polis Merkezine götürüldü.

Ömer Kılıç ve videoyu çektiği iddia edilen M.A. ile arkadaşı B.Ç.  polis ekiplerince evlerinden alınıp önce Körfez Devlet Hastanesi'ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadeleri alınmak üzere Yarımca Polis Merkezine götürüldü.

DHA'nın aktardığı habere göre Ömer Kılıç'ın gözaltına alındı.

Kaynak: DHA

İşte o görüntüler:

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
97
32
7
6
4
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Aysun Bulut

Hangi taraf gerçekten suçlu bilemiycem ama olan yine zavallı hayvanlara olmuş:(

Lestat

Tavuklarına zarar gelmesinden korkuyorsan ararsın belediyeyi anlatırsın maruzatını. Yetkililer gereken neyse yapar ama sen kendi halinde yatan köpeğe bir kap... Devamını Gör

Selim Ertürk

Hee hee aynen belediye gelip o gençleri tutuklayıp o bölgeden uzaklaştırıp amcaya da tavuklarıyla beraber mutlu mesut yaşaması için gerekeni yapacaktı zaten ... Devamını Gör

Harun Yildirim

bir yudum suya muhtaç ol inşallah şerefsiz domuz, yalanını sikeyim ya.