Öfkeni ve Seks Hayatını Etkileyen Mars Burcunu Buluyoruz!

456PAYLAŞIM

Doğduğumuz an Güneş'in bulduğu burç, bizim kendi burcumuz oluyor ve bilincimizi şekillendiriyor. Doğduğumuz an Mars'ın bulunduğu burç ise seks hayatımızı, motivasyonlarımızı ve öfkemizi...

Şimdi sen doğduğunda Mars'ın hangi burçta olduğunu tespit etmeye çalışacağız. Yani Mars burcunu bulacağız ve seks hayatında hangi burcun etkisinde olduğunu göreceğiz!

1. Önce öfkeni ölçmekle başlayalım... Öfken bir doğal afet olsa, en çok hangisine benzerdi?

Hortum
Volkan patlaması
Fırtına
Deprem
Sel
Yıldırım

2. Kendine bir araba seç...

3. Diyelim ki o gün geldi! Düşmanla çarpışmaya gidiyorsun. Yanına ne alacaksın?

Muşta!
Gösterişli bir şey!
Sade ama iş gören bir şey...
Sanatımını konuşturacağım zarif bir şey!
Temiz iş severim; bir damlası yeter!
Benim düşmanım falan yok, olmaz da!

4. Önüne çıkan engellerin, aniden peydah olan problemlerin karşısında tepkin ne olur?

Sakin kalır, durumu her yönüyle değerlendirip, akıl yoluyla çözmeye çalışırım.
Sabrederim, olacağı varsa olur.
Problemin etrafından geçerim, farklı bir yöntem / yol izlerim.
Ben inatçıyım biraz, o işi oldururum. Israr ederim.
Ben engel tanımam, yıkar geçerim. Eğlencesi orada!

5. Hangi sporla daha çok alakalısın?

Takım Sporları
Dövüş Sporları
Ekstrem Sporlar
Su Sporları
Atletizm
Motor Yarışları

6. Bize dürüst ol... Genel anlamda ne kadar hırslısın? :)

Vallahi hiç hırslı değilim. Aksine fazla tembel ve gevşeğim!
Kimseye muhtaç olmayacak kadar hırslıyım.
Hakettiğim gibi iyi yaşamak istiyorum, bu yüzden biraz hırslıyım.
Çok ama çok hırslıyım.

7. Dünyanın en uzun yapılarından birini seç!

Burj Khalifa
Shangai Tower
Mekke Saat Kulesi
Ping An Finance Center
Lotte World Tower
One World Trade Center

8. Savaş ile alakalı söylenen bu sözlerden hangisine en çok katılıyorsun?

"Savaşın iyisi, barışın kötüsü yoktur."
"Savaşı zenginler çıkarır, yoksullar ölür."
"Savaş; korku ve sefaletten başka bir şey veremez. Yakar, yıkar, öldürür, yok eder."
"Bütün savaşları, dövüşemeyecek kadar korkak olan, bu yüzden de kendileri adına dövüşmek için dünyanın gençlerini cepheye süren hırsızlar çıkarır."
"Her miIIet, biImeIidir ki kendi barış ve güveni, kendi öz kıIıcına dayanır. "
"Savaşta başarı kazanmak için manevi gücün roIü; dörtte üç, maddi gücün ise dörtte birdir."

Mars burcun Koç çıktı!

Öfkenden korkulur! Öfken yakıcı ve çok ani! Aşırı dobra ve net bir insansın, sinirlendiğinde bunu derhal tepkilerine yansıtıyorsun. Fakat bazen planlı ve sinsi davranman gereken yerlerde ise bunun zararını görüyorsun. Azıcık kontrollü olsan önünde kimse duramaz!

Cinsel enerjin ise aşırı yüksek. Domine etmeyi seviyorsun. Her eve lazımsın! :)

Mars burcun Boğa çıktı!

Sakinsin, ağır başlısın ve efendisin. Saygısızlık edene önce sabrediyorsun, sonra umursamamazlıktan geliyorsun, en sonunda ise patladığında tam anlamıyla karşındakine gününü gösteriyorsun.

Fazla sabırlı olman bazen insanların senin sınırlarını zorlama haddi bulmalarına sebep oluyor. O yüzden tepkilerini daha erken göstermeyi tercih edebilirsin.

Cinsel arzuların ise çok yüksek, lakin birazcık bencilsin :) Yatakta karşı tarafı da biraz düşünmelisin!

Mars burcun İkizler çıktı!

Sağın solun belli olmuyor; bazen canını sıkacak şeylere gülüp geçerken, bazen ise havadan nem kapıyor ve ani tepkiler veriyorsun. Genelde laflarınla ve zekanla insanları bezdirmeyi tercih ediyor; ilkel gibi fiziksel saldırılara girişmiyorsun.

Cinsel enerjin yüksek fakat fazla maymun iştahlısın! Pek çok insanla yüzeysel zevkler yaşamak yerine, tek bir insanla pek çok zevki tatmayı denemelisin! :)

Mars burcun Yengeç çıktı!

Pasif agresifsin! Duygularının incinmesinden çok korkuyorsun, bu yüzden de onları fedai gibi koruyorsun. Alınganlık yapıyor, havadan nem kapıyor ve bazen durumları fazla dramatize ediyorsun. Kavga çıkarmasan bile gerginlik yaratıyorsun. Buna bir çözüm bulmalı ve duygularını, özellikle de öfkeli tepkilerini göstermeyi öğrenmelisin.

Cinsel açıdan arzularını göstermeden önce duygularını ve bağlılığını hissetmen gerekiyor; güven senin için olmazsa olmazlardan biri!

Mars burcun Aslan çıktı!

Sana laf edecek insan anne karnında cesaret hapı içmiş, yürek yemiş olmalı! Tam bir delisin! Öfken bol olsa da kontrollü; ancak biri sana saygısızlık edince yahut sevdiklerine zarar verince saldırıya geçiyorsun. Onun dışında insanları motive eden ve eğlendiren bir yapın var. İçindeki ateş insanları yakmıyor, içlerini ısıtıyor ve ışık saçıyor!

Cinsel enerjin muazzam yüksek, fakat bazen egon zevklerinin önüne geçiyor. Buna dikkat etmelisin :)

Mars burcun Başak çıktı!

Seni şu dünyada en çok sinirlendiren şey ahlaksızlık ve salaklık! Eğitimsiz insanlara ve özellikle de eğitimli cahillere tahammül edemiyorsun. İnsanları sözlerinle yaralıyor, dövmekten beter ediyorsun. Öfken çoğu zaman içinde patlıyor. Bunu çeşitli sporlarla atmayı öğrenmelisin.

Cinsel anlamda ise biraz fazla pimpirikli ve ahlakçısın. Biraz gevşemeyi deneyebilirsin :)

Mars burcun Terazi çıktı!

Sen adeta bir sabır taşısın! Bazen öfkeyi ifade etmeyi, hakkını aramayı ve yumruğunu masaya vurmayı öğrenmelisin. Sürekli kendinden veriyor, fazlasıyla fedakarlık yapıyorsun. Böyle olmaz!

Cinsel anlamda oldukça iyisin fakat karşındakinin zevkini ve arzularını kendinin önüne koyuyorsun, daha dengeli davranmalı ve birazcık bencil olmalısın!

Mars burcun Akrep çıktı!

Seninle uğraşanın vay haline! Öfken kontrollü; fakat senin belirlediğin çizgi aşıldığında o kontrollü öfke son derece sınırsız ve acımasız bir hale geliyor! Ayrıca asla plansız davranmıyorsun; düşmanını mahvetmeden önce her ihtimali hesaplıyorsun. Senin karşında kimsenin şansı yok!

Ayrıca cinsel anlamda sonsuz arzuların ve libidon var. Seninle sevişmeyen, "seks yaptım" demesin! :)

Mars burcun Yay çıktı!

Vizyon sahibi bir insansın, sinek vızıltılarına sinirlenmiyorsun. Fakaaaat, biri seni sinirlendirmeyi başarırsa, ona dünyanın kaç bucak olduğunu da fena şekilde gösteriyorsun. Öfkenin adeta sonu yok! Karşındaki insanı yok edene kadar durmuyorsun!

Cinsel anlamda da böylesin; dışarıdan kimseye ilgini belli etmesen de, doğru insanı bulduğunda aşkın ve zevkin sonuna kadar gidiyorsun. Abartılı ve uçlarda olmayı en iyi sen beceriyorsun :)

Mars burcun Oğlak çıktı!

İnatçı ve öfkelisin; bu kadar net! Kimsenin seninle ters düşmemesi lazım. Çünkü asla kafaya koyduğun plandan vazgeçemeyecek, yolunu yöntemini değiştirmeyecek ve pes etmeyeceksin. Öfken sağlam olduğu gibi, aynı zamanda da sürekli! Yıllarca bıkmadan usanmadan devam edebilirsin!

Cinsel anlamda da fenasın! Sert, güçlü ve aşırı tutkulusun. Aşklar seninle yaşanıyor! :)

Mars burcun Kova çıktı!

Sıradan insanların uyduruk problemleri ve ego çatışmaları senin için birer sinek vızıltısından ibaret... Lakin bazen senin de tepenin tası atıyor! Hele hele adaletsizliklere denk gelirsen! Öyle fevri ve atarlı giderli olabiliyorsun ki; insanlar buna şaşırıyor!

Cinsel anlamda da böylesin, farklı ve ani arzuların var! Hayatına giren insanları sürekli şaşırtıyorsun. Vazgeçilmesi ve unutulması zor bir insansın! :)

Mars burcun Balık çıktı!

Öfke sana göre bir şey değil. Zaten kin tutmayı da sevmezsin! Hırs dediğin de zaten bir çocukluk hastalığı! Lakin sana yanlış yapanlardan intikam alman gerektiğinde de en ağır psikolojik işkence yöntemlerini kullanmaktan çekinmiyorsun. Zira herkesin zayıflıklarını çok iyi biliyorsun!

Yatakta ise son derece cömertsin; karşındaki insanla adeta ruhunu birleştirircesine bir iletişim kuruyorsun. Seninle olmak başka bir boyuta çıkmak gibi! :)

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rifat-erguc

8. sorunun 4. cevabinda gonderme mi yapmaya calistiniz arkadaslar niye Atalariniza birazcik saygi duymuyorsunuz bare surda yapmayin arkadas yeter be ayip artik surda test yapalim gidelim diyoruz gelmis gonderme yapiyo. #$!×$+_!%×÷₩*£¥

d.

Akrep demek ._.

simay-eva-cinar

Her şeyim terazi her şeyim sapına kadar teraziyim oh

taha-erkoc

Mars burcum koç çıktı cidden çok ani ve çok sinirli bi insanım

rrr

herkes normal burcuyla mars burcunu karşıtırmış, kimisi aa evet normal burcum da buydu derken normal burcun mars burcundan farklı olma olasılığı çok yüksek hatırlatmak isterim

Görüş Bildir