Kızılay'daki Saldırıda Yaralanan Bir Kişi Daha Hayatını Kaybetti

 > 
9PAYLAŞIM

Ankara Kızılay’da bir hafta önce gerçekleşen bombalı saldırıda ağır yaralanan Feyyaz Aydın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. İstanbul’daki saldırı öncesinde Ankara’yı kana bulayan patlamada hayatını kaybedenlerin sayısı 36’ya yükseldi.

Sağlık Bakanlığı, Ankara Kızılay'da 13 Mart Pazar günü gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında yaralanan 1 kişinin tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini açıkladı.

Ankara saldırısında yaralanan, vücudunun değişik yerlerinde şarapnel parçası yarası olan ve 2 bacağı diz altı ampute olan 23 yaşındaki Feyyaz Aydın'ın tedavi gördüğü Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdiği bildirildi.

TAK isimli örgütün üstlendiği saldırıyı Seher Çağla Demir’in düzenlediğini açıklanmıştı. Saldırgan Seher Demir ile birlikte Özgür Ünsal isimli bir kişinin daha patlatılan araçta olduğu öne sürülmüştü.

Ankara Kızılay'daki Bombalı Saldırıyı TAK Üstlendi - onedio.com
Ankara Kızılay'daki Bombalı Saldırıyı TAK Üstlendi - onedio.com

Merasim Sokak’ta askeri servis araçlarına yönelik düzenlenen ve 29 kişinin yaşamını yitirdiği patlamanın üzerinden bir ay geçmeden Ankara ikinci kez bombalı saldırının hedefi olmuştu..

AA ve DHA

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir