Görüş Bildir

etiket Kaliteli Müzik Yapmalarına Rağmen Yıprattığımız 12 Müzisyen ve Grup

Anasayfa > Iq

Türkiye müzik sektöründen içimizde yara olan onlarca grup ve müzisyen rüzgar gibi geldi, geçti. Kimi grup içerisindeki anlaşmazlıklardan, kimi sektörün getirdiği zorluklardan dağıldılar ya da müziği bıraktılar. Kimileri devam etti ancak yaptıkları müziğin -tabiri caizse- satmaması onları başka başka işlere yönlendirdi. Kısacası efsane olabileceklerse de zaman içerisinde yıprattığımız, yeteri kadar değeri bilinmemiş birçok müzisyen ve grupla karşılaştık. İşte biz de birkaçını sizler için derledik. En çok kimleri seversiniz, yorumlara bırakmayı unutmayın!

1. Sakin

2. Almôra

3. Kurban

4. Anima

5. Üçnoktabir

6. Malt

7. Nükleer Başlıklı Kız

8. Kreş

9. Direc-t

10. Blue Blues Band

11. Kargo

12. Umut Töre Bandosu

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz şu günlerde müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarında!

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz şu günlerde müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!

Online konserler, ilginç bilgiler ve daha fazlası için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
78
31
19
9
5
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Halil Değerli

"KALİTELİ " olunca değer bulmuyor... Nerde çöp varsa tepeye çıkarıyoruz... Kaliteli işler... Kaliteli insanlar tarafından üretilir... Kaliteli insanlar tara... Devamını Gör

gorkigreendevil

blue blues band hariç hepsinin tarraaakk gibi müziği vardı.blue blues band’in zaten bestesi yok cover grubu.nekropsi,replikas,tamburada falan deseniz anlarım... Devamını Gör

-Beyza Türe

Kargo da güzeldi be