Görüş Bildir

İyi Partili Başkan, Eski Belediye Başkanı ve İş Ortaklarını Hedef Aldı: 'Dördü de Eski Hanımlarını Boşadılar'

Anasayfa
 > Video

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay, eski belediye başkanı ve iş ortaklarını hedef aldı. Ömer Ay, Nevşehir eski belediye başkanlarından Hasan Ünver’i yolsuzluk yapmakla suçlarken 'Hasan Ünver'in iş ortaklarının dördü de hanımlarını değiştirdiler. Dördü de eski hanımlarını boşadılar. Yeni hanımlar aldılar' dedi.

Ömer Ay gerçekleştirdiği basın toplantısında, "Hasan Ünverin iş ortaklarının dördü de hanımlarını değiştirdiler. Dördü de eski hanımlarını boşadılar. Yeni hanımlar aldılar. Genelde sekreterlerini aldılar. Artı il özel idare başkanımız dördüncü veya beşinci hanımını aldı. Adeta hanım koleksiyonu yapıyor. Brezilya dizisine çok uygun bir partililerle karşı karşıyayız" dedi.

Ömer Ay gerçekleştirdiği basın toplantısında,  "Hasan Ünverin iş ortaklarının dördü de hanımlarını değiştirdiler. Dördü de eski hanımlarını boşadılar. Yeni hanımlar aldılar. Genelde sekreterlerini aldılar. Artı il özel idare başkanımız dördüncü veya beşinci hanımını aldı. Adeta hanım koleksiyonu yapıyor. Brezilya dizisine çok uygun bir partililerle karşı karşıyayız" dedi.

İşte o anlar: 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
26
9
4
3
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorumunu paylaşırken iyi kalpli ol Simple kalp
Ardens

Parayı bulan bosamiş 😂

Aleda Öztürk

Ya gerçekten bu nedir artık bizi mecliste temsil eden insanların üslubuna bakar mısınız? Bunlar mahalle esnafı mı ya bu ne? Rezalet!

Mehmet Aydin

Süper anlatmış, halı saha maçı için takım mı kuruyor