İstanbul'da Otogara İş Aramak İçin Gelen Kıza Zorla Uyuşturucu İçirip Cinsel İstismarda Bulundu

3PAYLAŞIM

İş arama düşüncesiyle 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'na giden 18 yaşındaki genç kız, otogarda yaşantısını sürdüren genç bir adamla karşılaştı. İş konusunda yardımcı olacağı bahanesiyle genç kızı kandırıp, kaldığı metruk boş odaya götüren genç adam, zorla uyuşturucu madde içirdiği genç kıza bir de cinsel istismarda bulundu. Mağdur kız, polis denetimi sırasında kurtuldu.

Otogara iş aramak için gelen 18 yaşındaki E.K.'yı iş aramasına yardımcı olma bahanesiyle kandırdı

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre 18 yaşındaki E.K., 16 Kasım günü 15 Temmuz Demokrasi Otogarına gitti. Otobüslerde çalışmak için iş aramaya başlayan genç kız, otogarda yaşantısını sürdüren 30 yaşındaki Sedat S. ile karşılaştı. Küçük kıza yardımcı olabileceğini söyleyen Sedat, E.K.'yi otogarda kalmakta olduğu A2 kule 3. kattaki metruk boş bir odaya götürdü. İddiaya göre Sedat S. burada uyuşturucu madde kullandı. Ardından küçük kıza da zorla uyuşturucu madde kullandırdı.

Ertesi gün denetim yapan polisler buldu

Uyuşturucunun etkisinde olan küçük kız burada cinsel istismara maruz kaldı. Baygınlık geçiren E.K., ertesi gün kollukça otogarda yapılan denetimler sırasında yerde yarı çıplak ve üzerinde battaniye örtülü şekilde görüldü. Yine odada uyuşturucu maddeler ele geçirildi. Polisleri görerek yardım isteyen genç kız, hastanede tedavi altına alınırken, kendisine uyuşturucu içirip zorla birlikte olduğunu beyan edip, Sedat S.'den şikâyetçi oldu. Genç adam, ifadesinde suçlamayı kabul etmedi.

25 yıla kadar hapsi isteniyor

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda, adli kontrol ile serbest bırakılan genç adam hakkında iddianame düzenledi. Hazırlanan iddianamede, genç kıza uyuşturucu madde kullandırarak beden ve ruh bakımından kendisini savunmayacak durumda olduğu sırada kendisiyle zorla cinsel istismarda bulunduğu yine uyuşturucu madde etkisinde olan E.K.'nin olay yerinden ayrılma ve kendisine engel olma hürriyetine engel olarak üzerine atılı suçları işlediği anlatıldı. 25 yıla kadar hapsi istenen genç adam, ilerleyen günlerde Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

Bu haberler de ilginizi çekebilir 👇

Marmaray Görevlisinin Kaçak Binen Göçmen Çocukları Sürüklemesi Tepki Çekti - onedio.com
Marmaray Görevlisinin Kaçak Binen Göçmen Çocukları Sürüklemesi Tepki Çekti - onedio.com
Soylu'dan 'Boğaziçi' Açıklaması: 'Vandallar Gibi Üniversitenin Kapısını Kırdılar' - onedio.com
Soylu'dan 'Boğaziçi' Açıklaması: 'Vandallar Gibi Üniversitenin Kapısını Kırdılar' - onedio.com
Dolandırıcılar SMA Kampanyalarına El Attı: Sahte Kampanyalar Düzenleniyor - onedio.com
Dolandırıcılar SMA Kampanyalarına El Attı: Sahte Kampanyalar Düzenleniyor - onedio.com
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir