Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Nota Senin Karakterini Yansıtıyor?

43PAYLAŞIM

Senin karakterini yansıtan nota hangisi?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Etrafındaki insanlar senin nasıl biri olduğunu söyler?

Komik
Anlayışlı
Duygusal
Ciddi
Karmaşık
İyi kalpli

4. Peki daha çok arkadaşlarınla mı yoksa tek başına mı vakit geçirmeyi seversin?

Arkadaşlarımla vakit geçirmeye bayılırım.
Zaman zaman değişiyor diyebilirim.
En güzeli tek başıma vakit geçirmek...
Doğru düzgün arkadaşım yok ki...

5. Bunlardan hangisi seni daha fazla korkutuyor?

6. Damak tadını merak ettik. Bu mutfaklardan hangisi tam senlik?

Çin
Meksika
İtalyan
Fransız

7. Son olarak, dünyaya şu anki halinle yeniden geldiğini hayal et ve hayatında neyi değiştirmek istediğini söyle!

Eğitim konusunda değişiklikler yapardım.
Aşk konusunda değişiklikler yapardım.
İş konusunda farklı bir şey yapardım.
Sadece ne istediğime odaklanırdım.
Bilmem, hiçbir şeyi değiştirmezdim sanırım...
Diğer...

Do!

Olgun bir ruha sahipsin sen. Kendine güvenin tamdır her zaman. Ayrıca dışarıdan çok sert görünsen de yanındaki yörendeki insanlara karşı da bir o kadar yumuşaksın, o kadar incesin ki... Sendeki bu yumuşaklığı çıkarmak için baya bir uğraşmak lazım ama. İnsanı etkileyen bir havan olduğunu da söylememiz lazım. Tam bir patron havası var sende. Asillik var kanında, ağırbaşlısın. Sende doğuştan liderlik olduğuysa bir gerçek.

Re!

Sen tam anlamıyla pozitif enerjinin beden bulmuş halisin; ruhun her zaman genç, çok neşelisin, kıpır kıpırsın sen! Asla sıradan da değilsin sen, değişiksin, kendine özgü bir tarzın var. Çoğu zaman ilginin odağında olduğunu söyleyebiliriz ayrıca. Ama sen kendi sınırlarını çizmeyi de çok iyi bilirsin. Dışarıya çok açık gibi görünsen de kendini korumayı çok iyi bilirsin. Sağlığına da öyle bir dikkat ediyorsun ki bu dünyaya kazık çakarsın sen!

Mi!

Sen kesinlikle eğlence insanısın! Arkadaşların olmadan yaşayamazsın. Çok sempatiksin sen ya :) Tam bir keyifçi olduğunu söylemezsek olmaz yalnız! Ayrıca hiç öyle parada pulda gözün yok senin, ne olmuş son model araban yoksa? En büyük zenginlik sahip olduğun dostlar senin için, doğrusu da bu güzel insan!

Fa!

Sen kelimenin tam anlamıyla ağır abi/ablasın! Sen bir ortama girdin mi herkes kendine çeki düzen verir, oturuşunu düzeltir. Sözünün erisin ayrıca, söz ağızdan bir kez çıkar dersin ve gerekeni anında yaparsın. Yanlışa yer yoktur senin hayatında, biri sana bir yanlış yaptı mı anında çıkarırsın o insanı hayatından. Kendini yormaya değmez çünkü. Ayrıca ailene ve dostlarına çok düşkünsün.

Sol!

Senin insana huzur veren bir tarafın var, sırf sakinleşmek için bile senin yanına gelir insanlar. Çok iyi bir dostsun sen ayrıca, omzunda ağlanan cinsten. Sade bir insansın, abartıdan hiç haz etmezsin. İçin dışın birdir senin kesinlikle, neysen osundur. Tam bir düz adam/kadınsın sen! Çok da sportifsin, sağlığına dikkat ediyor elinden geldiğince sporunu yapmaya çalışıyorsun.

La!

Öncelikle çok sevimli bir insan olduğunu söylemezsek olmaz! Çünkü sen doğalsın, yapmacıklığa yer yok senin hiç bir zerrende. Ve öyle bir saflık var ki sende, yeni doğmuş bir bebek kadar temizsin. Kıpır kıpır, hayat dolusun. Ayrıca asla tembel değilsin, çalışkansın ve elinden her iş gelir senin. Sağlığına da çok dikkat ediyorsun ayrıca.

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!

Online konserler, ilginç bilgiler ve müzikle ilgili diğer her şey için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline
twitter.com/yuzdeyuzonline

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arzu-guner

RE! Sen tam anlamıyla pozitif enerjinin beden bulmuş halisin; ruhun her zaman genç, çok neşelisin, kıpır kıpırsın sen! Asla sıradan da değilsin sen, değişiksin, kendine özgü bir tarzın var. Çoğu zaman ilginin odağında olduğunu söyleyebiliriz ayrıca. Ama sen kendi sınırlarını çizmeyi de çok iyi bilirsin. Dışarıya çok açık gibi görünsen de kendini korumayı çok iyi bilirsin. Sağlığına da öyle bir dikkat ediyorsun ki bu dünyaya kazık çakarsın sen!

durukes

Do! Olgun bir ruha sahipsin sen. Kendine güvenin tamdır her zaman. Ayrıca dışarıdan çok sert görünsen de yanındaki yörendeki insanlara karşı da bir o kadar yumuşaksın, o kadar incesin ki... Sendeki bu yumuşaklığı çıkarmak için baya bir uğraşmak lazım ama. İnsanı etkileyen bir havan olduğunu da söylememiz lazım. Tam bir patron havası var sende. Asillik var kanında, ağırbaşlısın. Sende doğuştan liderlik olduğuysa bir gerçek. (Onedio artık ezberlemiş hepsinde doğuştan lidersin diyo)

orhan-ulusoy

Do! Olgun bir ruha sahipsin sen. Kendine güvenin tamdır her zaman.

gzm-ynklr

Do! Olgun bir ruha sahipsin sen. Kendine güvenin tamdır her zaman. Ayrıca dışarıdan çok sert görünsen de yanındaki yörendeki insanlara karşı da bir o kadar yumuşaksın, o kadar incesin ki... Sendeki bu yumuşaklığı çıkarmak için baya bir uğraşmak lazım ama. İnsanı etkileyen bir havan olduğunu da söylememiz lazım. Tam bir patron havası var sende. Asillik var kanında, ağırbaşlısın. Sende doğuştan liderlik olduğuysa bir gerçek.

linda-samuel

Mi 😀

Görüş Bildir