Eurobike Fuarında Oldukça İlgi Gören 'Örümcek Bisiklet'

52PAYLAŞIM

İlgi çekici tasarımların sergilendiği Eurobike fuarının bu yıl ilgi gören tasarımı örümcek bisiklet oldu.

Almanya'daki Eurobike Bisiklet Fuarı'nda görücüye çıkan ve örümceği andıran özel üretim bisiklet ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Almanya'nın Friedrichshafen kentinde gerçekleştirilen Eurobike fuarı, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülkeden firmalara ev sahipliği yaparken, son teknoloji ürünü bisikletler görücüye çıktı. 7 Eylül'e kadar açık kalan dünyanın en prestijli organizasyonlarından olan Eurobike'a ilginç tasarımlar damga vurdu.

Ziyaretçilerin ilgisinin yoğunlaştığı araçlardan biri de "örümcek bisiklet" olarak nitelendirilen özel tasarım oldu. Bisiklet, pedallarına basıldıkça örümceği andıran hareketlerle ilerliyor.

Çift kişilik gövdesi bulunan "örümcek bisiklet", üzerine 12 ayaklı iskeletin eklenmesiyle yapıldı.

Firma yetkilisi Stephan Moldenhauer, "Bu tasarımı firmamızın 25'inci yılını kutladığımız bir dönemde, eğlence olsun diye yaptık" dedi.

Moldenhauer, bisikletin gidişini ilgiyle izleyen insanların çoğunlukla maliyetini ve satış fiyatını sorduklarına dikkat çekerek, şunları söyledi:

"Bisikletin maliyetini soranlara cevabımız belli. Maliyeti belirli bir miktar para değil, çok uzun saatler. Bisikleti bu seneye özel, bir tane ürettik, satmak istemiyoruz. Gösterilen ilgiden sonra daha fazla üretip üretmeyeceğimiz soruluyor. Daha fazla üretmeyeceğiz."

Kaynak: AA

İşte o bisiklet:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir