Eski Kafadan Kopmayıp Müzik Haberi Okumak İsteyenlerin Mutlaka Takip Etmesi Gereken 8 Blog

3PAYLAŞIM

Müziksiz bir hayat mı? HAYIR ASLA! Sizler için, yeni müzikler keşfedebileceğiniz ya da müzik haberleri, albüm incelemeleri bulabileceğiniz müzik bloglarını listeledik.

1. Stereo Mecmuası

Üzerine düşünülmüş içerikleriyle karşınıza çıkan Stereo Mecmuası cazdan metale geniş bir yelpazede bilgiler bulmak mümkün.

2. Rave Mag

Geçmişe ve günümüze ait pek çok eser ile ilgili yazılar mevcut. Ayn zamanda güncel haberler ve etkinlikler için takip edilebilir.

3. Manyetik Bant

Yeni çıkan müzikler, bizi bekleyen konser ve etkinlik haberleri gibi pek çok şey için takip edebilirsiniz.

4. Play Tuşu

Blogtan ziyade video portalı olarak kendisinden bahsetsek yanlış olmaz. Yeni mzik videolarını izleyip, günümüzde müziğe dair neler oluyor takip edebilirsiniz.

5. Soundmilk

Hızlı ve güncel içerikleriyle göz dolduran soundmilk, sıkı bir çalışmanın ürünü bir seçki sunuyor sizlere.

6. Bir Baba Indie

Uzun yıllardan beri faaliyette olan BİRBABAINDIE Ağustos 2009’dan beri bizi yeni müzikle buluşturuyor.

7. Kıyı Müzik

Muhteşem parçalar paylaşmanın yanı sıra albüm analizleri, röportajlarda yapan aynı zamanda içerisinde online radyo ile müzik oynatan bir site.

8. Cazkolik

Kaliteli içeriğiyle takipçilerini buluşturan dolu dolu bir caz bloğu.

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!
Online konserler, ilginç bilgiler ve müzikle ilgili diğer her şey için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline
twitter.com/yuzdeyuzonline

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
barkinu

merhaba, onedioyu severek takip ediyorum ama müzik içerikleriniz zaman kaybı. bu da son zamanlarda okuduğum en boş yazı. hatta listenizin ikinci sırasındaki rave mag, 2020 şubat ayından beri içerik üretmiyor bile. bana inanmıyorsanız rave mag'in sitesine girebilirsiniz. sırf tuborg'dan "yüzdeyüz" sponsorlu içerikleriniz için para alıyorsunuz diye saçma sapan müzik içerikleri çıkarmayı bırakın ve sizi sevdiğimiz gibi kalın lütfen, teşekkürler.

Görüş Bildir