Erkekler Buraya Dikkat: Evdeki Temizliğe Yardımcı Olmak Cinsel Hayatınızı Bir Anda Mükemmel Hale Getirebilir!

-
Abone ol

Temiz ve düzenli bir eve sahip olmak ve ev işlerinde partnerinize yardım etmek, cinsel hayatınızı bir anda alevli meyve tabağına dönüştürebilir. Bunu biz demiyoruz, Modern Castle’ın anket sonuçları söylüyor…

Modern Castle’ın Amerikalı kullanıcıları arasında yapmış olduğu anket; seks ve stresin, temizlik alışkanlıklarıyla ilgisinin tahmin ettiğimizden daha fazla olabileceğini ortaya koyuyor.

Anket sonuçları, kirli ve dağınık bir evde yaşayanların temiz ve düzenli bir evde yaşayanlara göre daha az cinsel ilişkiye girdiklerini işaret ediyor. Temiz evlerde yaşayan evli çiftler bir ayda ortalama 7 kere cinsel ilişkiye girerlerken kirli evlerde yaşayanların cinsel ilişki ortalaması ayda 4.65, bu da temiz evlerde yaşayanlara göre %39.1 daha az cinsel ilişki demek.

Kadınlar mı daha temiz yoksa erkekler mi sorusunun cevabı ise kadınların %10.6 oranında erkeklerden daha temiz olduğu. Her cinsiyetin ise ayrı temizlik alışkanlıkları var.

Tabii, anket soruları bunlarla da sınırlı kalmamış; temizliği yapan kişilere göre de cinsel ilişki durumuna bakılmış. Temizliği yalnızca kadınların yapmaları mı yoksa erkeklerin yapmaları mı cinsel hayatı olumlu etkiler diye sorulduğunda ortaya bir nevi "Birlikten kuvvet doğar" sonucu çıkıyor. Yani ev işlerine ortak olduğunuzda %34.5 oranında daha fazla cinsel ilişki yaşayabilirsiniz.

Uzun lafın kısası, eğer başarılı bir cinsel hayatınız olsun istiyorsanız yapmanız gerekenler belli...

1-Evinizi temiz tutun. 

2-Ev işlerini ortak yapın. 

3-İşi gücü bitirdikten sonra sevdiğiniz kişiye sıkı sıkı sarılın.

Kaynak: 1, 2

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
quatro

Ulan her içeriğinizi sex mevzusuna bağlamasanız olmaz.. :)

alestatorni

Çok temiz bir ortamı 5 dakika içinde allak bullak edebilirim.Hatta edebilmem, ederim.Baya baya dağınık bi elemanım

suspicious

yok arkadaşım öyle bişey, sex falan bi süre sonra zaten -eğer renklendirmezsen- rutine biniyor. sen ev işine yardım ediym hayat müşterek diyorsun, sonra bir bakmışsın ketenpereye alınmışsın, yardım diye yaptıkların görev olmuş, hanımcılıkta zirve yapiym derken evin hanımı oluvermişsin. çamaşır asmadığı için karısından fırça yiyen bi adam oldum ben. söylensen kavga oluyo, huzurun kaçıyo. en güzeli yav he he modunda ufak tefek bişiler yapar gibi görünüp, kenarda gt büyütmek. çünkü hamurumuzda yok bizim ev işi. unutmayın ki siz ne yaparsanız yapın, ne kadar iyi ve düzgün bir koca olursanız olun o dırdırı çekeceksiniz. ÇE-KE-CEK-Sİ-NİZ! tecrübe konuşuyor. şimdi kararınızı verin, o dırdırı çamaşır asarken mi, koltukta gt büyütürken mi çekeceksiniz? :D

rendan34

"Anket sonuçları, kirli ve dağınık bir evde yaşayanların temiz ve düzenli bir evde yaşayanlara göre daha çok cinsel ilişkiye girdiklerini işaret ediyor. " diye başlayan bir cümle ve devamında gelen "Temiz evlerde yaşayan evli çiftler bir ayda ortalama 7 kere cinsel ilişkiye girerlerken kirli evlerde yaşayanların cinsel ilişki ortalaması ayda 4.65"

can_can

Bu araştırmaların sonucuna doğru bakmak lazım. Ev işi yapınca erken boşalma ya da sertleşme gibi psikolojik veya yapısal sorunlarınız çözülmüyor. Bu araştırma (ki araştırmaya bile gerek yoktu ya mantık yürüterek de aynı sonucu bulabilirdik) diyor ki evinde temizliğe yardımcı olabilen bir adam pekala yatakta da karısını düşünebilen bir adamdır. Dolayısıyla bencil birine göre kadını tatmin etme olasılığı yüksektir (bırro hocam çok büyük profesörsünüz) Ayrıca iş yükü azalan kadın elbette daha enerjik ve canlı olacağı için yani sabahlar olmasın falan..

can_can

Ha bu tarz araştırmaları feminizme alet edenler için de bir bilgi verelim benim de daha önce okuduğum bir araştırmaya göre eşleri tarafından en az seksle ödüllendirilen erkek grubu ev işi yapan erkeklermiş. Bunu da düz mantık okursanız ''demek o zaman ayı olmak lazım'' diye düşünürsünüz. Halbuki onun da mantığı kılıbık, kadının her dediğini yapan erkeklerin kadınların gözünden düşmesidir. İki araştırmayı sentez yaparsak ne kadınlara boyun eğen kılıbıklar olun, ne de ayıya bağlayın. Ev işini ortak olduğu için kendi isteğinizle yapın..

Görüş Bildir