Dünyaca Ünlü Erkeklerin Verdiği, Seks Hayatınızı İyileştirecek Tüyolar

-

Seks sırasında erkekler için en önemli durumlardan bir tanesi partnerlerinin memnuniyeti. Herkes karşısındaki insanın zevk almasını, hatta doruklara ulaşmasını ister. Seksin "harika" olabilmesi için iki tarafın da karşılıklı olarak memnun olması gerektiğini unutmayın. Biz de sizler için herkes tarafından tanınan 11 ünlü erkeğin hiç utanmadan açık açık anlattıkları seks tavsiyelerini bir araya getirdik. Gelin birlikte bakalım...

Kaynak

1. John Stamos

"Kadınların vücut dillerini dinlemek zorundasınız, neyin işe yaradığını, neyin yaramadığını demeniz gerekiyor. Ve açıkça konuşun... Bir kadının 10 kere orgazm olmasını, 10 kere orgazm olmaya yeğlerim."

2. Jamie Bell

"Bir erkek vajinadan anlamalı. Oral seks konusunda iyi olmalı. Bir erkek hangi özelliğe sahip olmalı? Karşısındaki kadının cinsel bölgesinde alevler çıkarıp, mutlu edebilmeli."

3. Chris Evans

"Onu etkilemeye çalışmak yerine dinlemeyi deneyin. Annem bana her zaman bir kadına verilebilecek en iyi şeyin ilgi olduğunu söylerdi. Ve eklerdi "Onu dinle, etkilemeye çalışma."

4. Ashton Kutcher

"Kadınların kendilerini güçlü ve yetkin hissettikleri deneyimler hakkında konuşabileceğiniz bir muhabbet açın. Okullardaki seks eğitimi derslerinde, seksi kadınlar için bir tatmin olarak görmüyorlardı ve bununla ilgili fazla konuşulmuyordu. Artık konuşmaya başlamamız gerekiyor."

5. Terry Crews

"Eşimi bir obje gibi göremem. Onu bütün her şeyi ile görüyorum, insan olarak. Ve bu onu daha çok sevmemi sağlıyor."

6. Ryan Gosling

"Bir kadının seks anlamında kendini sunma şekline asla karışmayın. Bunu yapmak için kadınlardan nefret ediyor olmanız gerekiyor. Kendisi olmasına izin verin, izleyin ve keşfedin."

7. Russell Brand

"Eğer biriyle seks yapıyorsanız ve erkekseniz, ilk önce karşı tarafın orgazm olması gerekir. Aksi takdirde erkek olarak görevinizi yerine getirmemiş olursunuz. Karşılıklı olarak mutlu olduğunuzdan emin olmanız gerekiyor."

8. Kareem Abdul-Jabbar

"Eğer bir erkek kadınların ne istediğini bilmek istiyorsa, ilk adım hayatındaki kadına sormakla başlamalı."

9. James Deen

"Partnerinizi tamamlamak istiyorsanız, cinsel tarzınızı değiştirmeniz gerekebilir. Unutmayın: Birine seks yapamazsınız, biri ile seks yapabilirsiniz. Eğer karşınızdaki insanla seks konusunda konuşmak için gönüllü değilseniz, kendi kendinize mastürbasyon yaparak hayatınıza devam edebilirsiniz."

10. Joe Jonas

"Yeni şeyler denemekten korkmayın. Karşınızdaki kişiyi korkutmadan elinizde ipek bir eşarp ya da bir kravat ile karşılayabilirsiniz. Aldığınız tepkilere göre sevip, sevmediğini anlarsınız."

11. Nick Jonas

"Seks sırasında karşılıklı olarak sevdiğiniz, hafif bir müzik dinleyebilirsiniz. Bu iki tarafın da rahatlamasına yardımcı olacaktır."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
red-factor

Dinleyin, öğrenin, keşfedin. Bırakın kadın zaten yolu gösterecektir. Kendi bildiğiniz şeyleri uygulamaya çalışmayın. Ayrıca kadını tatmin etmeden, götünüzü dönüp yatmayın. Adam olun lan!

aylakkadinn

dünyaca ünlüler söylüyorsa kulak vermek lazım ahasghasj

Gizli Kullanıcı

Ben şunu bilirim,her insanın boynunda görünmez bir levha vardır,şöyle yazar:"Bana kendimi değerli hissettir." Bu iki taraflı olmalı tabi.Bunun yöntemleri ise kadından kadına değişir.Kimi kadın sözlerden,kimi kadın dokunuşlardan,kimi kadın ise bakışlardan etkilenir,kendini değerli hisseder.Erkeği memnun eden asıl şey ise partnerini memnun edebilmektir.İçgüdüsel bir davranıştır,dişisini elde tutmak isteyen erkek onu memnun ederek kendine bağımlı kılmak ister.Hormonların etkisine bağlı olarak kadınına sahip çıkmak isteyen erkek,seksin ilerleyen safhalarında dominant duruma geçer.Bu durumda kadının yapması gereken şey kendini erkeğine bırakması,ona baskın olduğunu hissettirmesidir.

gunesliler

Türkiye' de ilk adım, karşındakinin KADIN olduğunu idrak edebilmek!!!

textn

Kaynak editörün götü

Görüş Bildir