Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Evet Hayır Testine Göre Ne Tür Bir Kalbin Var?

260PAYLAŞIM

Bakalım senin kalbinin türü neymiş?

1. Tek başına arabadasın. 2 tane öğrenci otostop çekiyor. Onları arabana alır mısın?

2. Toplu taşımada ya da herhangi bir yerde kendi müzik yapan insanlara ekonomik olarak yardım ediyor musun?

3. Sorumuz yine toplu taşımadan... Toplu taşımada yaşlılar veya hamileler dışında yer verdiğin oluyor mu?

4. Sokaktaki dilencilere para veriyor musun?

5. Çevrendeki insanların yaptıklarını kıskandığın oluyor mu?

6. En yakın arkadaşının dedikodusunu bir kere de olsa yaptın mı ?

7. Bir hata yaptığının farkında olduktan sonra gidip özür diler misin?

8. İnsanlara karşı kin besler misin?

9. Güzel bir haber aldığında paylaşabileceğin yakınların var mı?

10. Son olarak gerçek aşk diye bir şey var mı?

Sen "Cömert" bir kalbe sahipsin!

Senin çok yumuşak, sıcak ve hassas bir kalbin var. Ayrıca senin kalbin neredeyse tüm dünyaya yetecek kadar çok sevgiyi barındırıyor. İnsanlara verebildiğin kadar çok sevgi ve mutluluk veren bir insansın. Küçük sürprizler yapmak, minik hediyeler almak çevrendekilere senin en çok sevdiğin şeylerden biri. Çünkü sen onların yüzündeki mutluluğu gördükçe daha çok mutlu oluyorsun. Bu devirde genelde insanlar daha çok almak, daha çok almak isterken sen tam tersine, onlara daha çok vererek daha mutlu oluyorsun.

Sen "Özverili" bir kalbe sahipsin!

Sen kendinden önce hep başkalarını düşünürsün. Kendini bir kenara bırakır, önce başkaları ne istiyorsa onu yaparsın. Hatta bazen kendini bile unutursun böyle yaparak. Resmen başkalarını mutlu etmek, başkalarına yardım etmek için doğmuş gibisin. Senin bu hayattaki yegane gayen insanlara yardım etmek. Yalnız senin bu yönünü kullanıp da seni üzen çok insan olmuş. Çünkü senin aksine insanlar bencil. Keşke herkes senin gibi olsa.

Sen "Mutlu" bir kalbe sahipsin!

Senin kalbin hep pozitif duygularla dolu. Senin kalbinde iyilik var, mutluluk var, neşe var. Tek bir kötü duygu bile yok resmen. Senin kalbin seni çok güzel bir insan yapmış. Adeta güneş gibi parlayan, mutluluk kaynağı yapmış seni. Çevrende en çok sevilen insanın sen olduğuna hiç şüphemiz yok. Yalnız kalbinde kırıklar da yok değil. Sevmeyi bilmeyen, bencil insanlar tarafından birçok kez kırılmış kalbin. Ama her kırıktan sonra daha da güçlenmiş ve benzersiz bir kalp olmuş.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Sen "Cömert" bir kalbe sahipsin! Senin çok yumuşak, sıcak ve hassas bir kalbin var. Ayrıca senin kalbin neredeyse tüm dünyaya yetecek kadar çok sevgiyi barındırıyor. İnsanlara verebildiğin kadar çok sevgi ve mutluluk veren bir insansın. Küçük sürprizler yapmak, minik hediyeler almak çevrendekilere senin en çok sevdiğin şeylerden biri. Çünkü sen onların yüzündeki mutluluğu gördükçe daha çok mutlu oluyorsun. Bu devirde genelde insanlar daha çok almak, daha çok almak isterken sen tam tersine, onlara daha çok vererek daha mutlu oluyorsun.Aynen

mohsum-musayev

Senin kalbin hep pozitif duygularla dolu. Senin kalbinde iyilik var, mutluluk var, neşe var. Tek bir kötü duygu bile yok resmen. Senin kalbin seni çok güzel bir insan yapmış. Adeta güneş gibi parlayan, mutluluk kaynağı yapmış seni. Çevrende en çok sevilen insanın sen olduğuna hiç şüphemiz yok. Yalnız kalbinde kırıklar da yok değil. Sevmeyi bilmeyen, bencil insanlar tarafından birçok kez kırılmış kalbin. Ama her kırıktan sonra daha da güçlenmiş ve benzersiz bir kalp olmuş.

tc-kaan-ulum

mutlu bir kalbe sahipsin dediler ama inan ne ben mutluyum ne de kalbim..

gasanly-gltn

nah mutl kalbim

bosluktagezen

sen özverili bir kalbe sahipsin. yanlış ben yıkık kırık ve ezilmiş bir kalbe sahibim

Görüş Bildir