Bir Türlü Bitmek Bilmeyen Bölümleri İzlemeye Sabrı Olmayanlar İçin Birbirinden Sağlam 17 Mini Dizi

-
Abone ol

Çok vaktiniz yoksa ama yine de bir diziye başlamak istiyorsanız, bu listeye bakmakta fayda var.

17. Next of Kin

IMDb: 6,3

Mona Shirani, mutlu bir evlilik sürdürdüğü politikacı kocası Guy Harcourt ile Londra'da yaşamaktadır. Ancak Mona'nın kardeşi aniden öldürülünce hayatı harap olur. Cinayetten hemen sonra, akrabasının sakladığı birçok sır ortaya çıkmaya başlar. Mona’nın mutluluğunun, yalanlar ve ihanet üzerine kurulduğu anlaşılır.

16. The Miniaturist

IMDb: 7,0

Genç bir kadın, 17. yüzyıl Amsterdam'a taşınır ve tüccar kocasından hediye olarak aldığı bebek evini döşemek için gizemli bir yerel minyatürcüyü işe alır, ancak gerçekçi minyatürler bir şekilde kaderini habercisi olmaya başlar.

15. The Ballad of Buster Scruggs

IMDb: 7,3

Şarkı söyleyen bir silahşör, bir banka soyguncusu, seyahat eden bir emprezaryo, yaşlı bir araştırmacı, bir vagon treni ve sapkın bir çift avcıyı anlatan, Eski Batı'daki altı yaşam ve şiddet hikayesi.

14. Howards End

IMDb: 7,3

20. yüzyılın başlarında geçen dizide, üç ailenin - zengin Wilcoxlar, nazik ve idealist Schlegeller ve alt-orta sınıf Bastlar'ın- yollarının kesişmesiyle, sosyal ve sınıfsal bölünmeler anlatılıyor.

13. Fleming

IMDb: 7,3

Bu mini dizi, ünlü casus James Bond'u dünyaya tanıtan yazarı anlatan bir biyografi dizisi.

12. This Close

IMDb: 7,4

Kate ve Michael çok sıkı arkadaşlardır ve ikisinin de duyma engeli vardır. Los Angeles'taki yaşamları yeterince zor değilmiş gibi, Michael zorlu bir ayrılık sürecinden geçerken, Kate yakın bir zamanda nişanlanır ve arkadaşına bundan bahsetmeye çekinir.

11. Secret City

IMDb: 7,4

Üst düzey politik gazeteci Harriet Dunkley, Çin ve Amerika arasındaki artan gerginliğin ortasında, Canberra'nın sakin cephesinin altında, komploları ortaya çıkarınca, kendi hayatı da dahil olmak üzere, masum hayatları tehlikeye atar.

10. Fearless

IMDb: 7,6

Emma Banville bir insan hakları avukatıdır. Eski gazetelere bakarken, bir süre önce sansasyon yaratan bir davada hata bulur. Belgeleri inceleyen Emma, masum bir insanın 14 yıl önce bir kızı öldürdüğü için hapse girdiğinden şüphe etmeye başlar. Polis ve istihbarat ajansları hatalarını kabullenmeyi reddeder ve Emma'nın onlara karşı gelmekten başka bir çaresi yoktur.

9. Charité

IMDb: 7,7

Dizi, 19. yüzyılın sonlarına doğru, Berlin'deki prestijli Charité hastanesindeki ünlü Alman doktor ve bilim adamlarının başarılarını anlatıyor.

8. Maniac

IMDb: 7,8

İki yabancı, tüm problemlerini kalıcı olarak çözebilecekleri ve herhangi bir komplikasyon veya yan etki olmayacağı garantilenen, gizemli bir ilaç denemesine katılır ancak işler planlandığı gibi gitmez.

7. Beau Séjour

IMDb: 7,8

Bir gün, genç bir kız olan Kato, Beau Séjour odasında kanlar içinde uyanır. Ne olduğunu hatırlamıyordur ancak kısa süre sonra kimsenin onu göremediğini veya duyamadığını anlar. Kato, cinayete kurban gittiğini ve katilin kim olduğunu bulmaktan başka bir çaresi olmadığını düşünür. Ancak, gerçeğe yaklaştıkça, işler daha da şaşırtıcı bir hal alır.

6. The Pillars of the Earth

IMDb: 8,1

Hayatları ve aileleri birbirinden ayıran bir savaş, dini çekişme ve güç mücadelesine zemin hazırlamıştır.

5. Sharp Objects

IMDb: 8,2

Bir muhabir, şiddet dolu bir cinayeti araştırmak için memleketine döndüğünde, geçmişinden gelen psikolojik şeytanlarla yüzleşir.

4. Angels in America

IMDb: 8,2

Oyun yazarı Tony Kushner, 1980'i yıllardaki A.I.D.S. krizi hakkındaki bu politik destanını, bir grup ayrı ama birbirine bağlı bireyleri odaklayarak uyarladı.

3. 11.22.63

IMDb: 8,2

Bir lise öğretmeni, John F. Kennedy'nin suikastını önlemek için zamanda geriye gider.

2. The Pacific

IMDb: 8,3

İkinci Dünya Savaşı'nın Pasifik Harekat Alanı, birkaç deniz piyadesinin gözünden anlatılıyor.

1. The Night Of

IMDb: 8,5

Tavladığı kadınla bir geceyi eğlenerek geçiren bir adam, uyandığında kadının bıçaklanarak öldürüldüğünü görür ve cinayetle suçlanır.

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hemsiree

#16 bu dizi için link atar mısınız arkadaşlar aradım aradım ama izleyebileceğim bi site bulamadım

kozmonot

izlemeyen varsa hbo nun The Night Of dizisi bence sağlam bir dizi ama nedense çok bilimiyor.

maketaskina

Pasifik tiyatrosu yazarken hiç tuhaf gelmedi mi kulağınıza?

king_harlaus

Gizem sevenler The Lost Room izleyebilir. Kırk beş dakikalık altı bölümü var.

kozmonot

vaybe çok eski dizidir ama bencede çok sağlam dizi

corpse-bride

3 bolum dızı

csa

Listeyi 18 diziye çıkarıp 1 numaraya da Şahsiyet'i koymak lazım. Şu Kennedy suikasti ve sondaki diziyi izlemek istiyorum bir süredir zaten. Bi ara herhalde başlayacağım...

Görüş Bildir