Görüş Bildir

etiket Bir Dönem Müziklerinin Yanında Yakışıklılıklarıyla da Kendilerine Hayran Bırakmış Efsane Boyband'ler

Haberler
> Bir Dönem Müziklerinin Yanında Yakışıklılıklarıyla da Kendilerine Hayran Bırakmış Efsane Boyband'ler

Boyband'ler yani erkek pop grupları, 80'lerin sonundan itibaren hayatımıza girmiş bir olgu. Kimilerine göre Beatles veya Jackson 5 da birer boyband; ancak günümüzdeki anlamıyla boyband deyince aklımıza ilk gelen isimler pop şarkıları söyleyen, dans eden, yakışıklı ve genç erkeklerden oluşuyor.

70'ler ya da 80'lerde doğanların odasına boy boy posterlerini astığı, kasetlerini almak için sırada beklediği Boyband'leri sizler için derledik!

1. Backstreet Boys

2. One Direction

3. Blue

4. NSYNC

5. Take That

6. Duran Duran

7. Five

8. New Kids On The Block

9. A1

10. East 17

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz şu günlerde müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarında!

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz şu günlerde müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline! Online konserler, ilginç bilgiler ve daha fazlası için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
8
7
6
4
3
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

(TO WHOM IT MAY CONCERN) .Hello dear friends I would love us to join the Illuminati, the right source of light which has now Made my dreams a reality Christi... Devamını Gör

Gizem Yenikler

1,3,4,5 ah gençliğim.