Görüş Bildir
Haberler
Beşiktaş Yeni Formalarını Tanıttı

Beşiktaş Yeni Formalarını Tanıttı

Fatih
22.07.2014 - 21:35
İçeriğin Devamı Aşağıda

Beşiktaş Yeni Formalarını Tanıttı

Beşiktaş Futbol Takımı'nın 2014-15 sezonunda giyeceği formaların tanıtımı yapıldı.

Siyah-beyazlı takımın 5 yıl süreli göğüs sponsorluğunu üstlenen Vodafone Türkiye, Vodafone logolu yeni forma tanıtımını, takımın kamp yaptığı İngiltere'nin Leeds şehrinde düzenlediği basın toplantısıyla gerçekleştirdi.

Tanıtım toplantısına, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, iletişimden sorumlu yönetim kurulu üyesi ve kulüp basın sözcüsü Metin Albayrak, Futbol A Takımı'ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar, siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic, futbolcular, Vodafone Türkiye üst yöneticisi (CEO) Gökhan Öğüt, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk katıldı.

Vodafone Türkiye ile Beşiktaş'ın sponsorluk ortaklığı kapsamında 5 yıl süreli forma sponsorluğunun değeri 29 milyon dolar olarak açıklandı. Vodafone logosu, 2014-15 futbol sezonunda Beşiktaş formalarındaki yerini alacak. Takımın, yeni formalarını ilk kez 29 Temmuz'da Feyenoord ile Hollanda'da oynanacak Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçında giyeceği bildirildi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Vodafone'un, Türkiye'nin en köklü ve güçlü kulübü Beşiktaş ailesinin bir parçası olmasından gurur duyduklarını vurgulayarak, şunları söyledi:

'Beşiktaş ailesi olarak, Türkiye'nin en büyük markalarıyla gerçekleştirdiğimiz sponsorluk çalışmaları sayesinde 2014-15 sezonuna daha da güçlü başlayacağız. Vodafone'un global marka gücünü yanımıza alarak, Beşiktaş ruhunu teknoloji ile buluşturacağımız ‘Vodafone Arena’ stadı ile başlayan işbirliğimiz, 5 yıl süreyle formalarımızda göğüs sponsorluğuyla devam edecek. Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, hem alt yapımıza hem de A takımımıza yatırım yaparak, taraftarımıza yakışır iş birliklerine imza atarak, Beşiktaş'ı her zaman daha ileriye taşıyoruz. Siyah-beyaz renklere gönül veren taraftarımız, yeni sezon formalara artık mevcut satış kanallarının dışında Vodafone Cep Merkezlerinden de ulaşabilecek. Ayrıca Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avrupa'nın pek çok ülkesinde adidas mağazalarında ve online satış sitesinde, Türkiye ile eş zamanlı forma satışı gerçekleşecek. Bizim gibi büyük hedeflerin, başarının peşinde koşan, çıtayı en yukarıda tutan bir marka ile bu yolda yürümekten gurur duyuyoruz. Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak bundan sonra Vodafone ile genişleyen ailemizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz.'

Forma sponsorluğu kapsamında Vodafone Türkiye ile Beşiktaş Kulübü işbirliğinin yeni bir döneme girdiğini belirten Vodafone Türkiye üst yöneticisi (CEO) Gökhan Öğüt ise şöyle konuştu:

“Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu olarak yapımı süren Vodafone Arena'nın ardından Beşiktaşlı oyuncuların yeni sezonda giyeceği Vodafone logolu formalarla Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne olan desteğimizi sürdürüyoruz. Vodafone logolu yeni formalarıyla, Beşiktaş'ın uluslararası arenada da yeni bir döneme girdiğine inanıyoruz. Vodafone'un global marka gücünü Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün örnek gösterilen taraftar ruhuyla birleştiriyoruz. Son derece önemli bulduğumuz diğer bir çalışmamız ise Beşiktaş formalarının artık Türkiye çapında 1.200'den fazla Vodafone Cep Merkezinden temin edilebilecek olması. Böylece, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi satış noktaları Kartal Yuvaları'ndan ve adidas mağazalarından yapılan forma satışlarına, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış olan Vodafone Cep Merkezleri aracılığıyla destek olacağız. Vodafone Türkiye olarak, ülkemizde sporcu yetişmesine ve altyapının zenginleşmesine katkıda bulunmak hedefiyle çalışıyoruz. Bu kapsamda, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile olan işbirliğimizi, başladığımız günden bu yana 'gönül birliği' olarak adlandırıyoruz. Bu gönül birliğinin, her şeyden önce Türk sporunun ve spor ekonomisinin gelişimine, daha sonra da Vodafone markasına büyük değer katacağına inanıyoruz.'

Tanıtımda, Vodafone tarafından yeni sezon formalarının tanıtımı için çekilen ve futbol takımı malzeme sorumlularından Süreyya Soner'in de rol aldığı reklam filmi konuklara izletildi.

Fikret Orman, Gökhan Öğüt, Ender Buruk ve Süreyya Soner, daha sonra yeni sezon formalarını takdim etti.

Beşiktaş'ın yeni sezon formaları, Vodafone Cep Merkezlerinde de sipariş verilecek.

Beşiktaş Kulübü'nün resmi satış noktaları Kartal Yuvaları ve adidas mağazalarından yapılan forma satışlarına, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış olan 1.200'den fazla Vodafone Cep Merkezi aracılığıyla destek olunacağı belirtildi.

Beşiktaş Kulübü ile sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, yapımı devam eden 15 yıl süreli Vodafone Arena isim sponsorluğunun yanı sıra 2014-15 futbol sezonundan başlayarak 5 yıl süreyle futbol takımının ana sponsorluğunu da üstleniyor.

Goal.com

Kaynak: http://www.goal.com/tr/news/232/spor-...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0