Görüş Bildir

Hollywood yıldızı Angelina Jolie; Arılar Günü'nde arılarla objektif karşısına geçti. Sosyal yardım çalışmalarıyla da sıkça karşımıza çıkan ünlü isim üzerinde yüzlerce arı gezerken çekim yaptı ve arıların önemine ve karşı karşıya kaldıkları tehlikelere vurgu yaptı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Arılar sokmasın diye çekim karanlıkta yapıldı.

Arılar sokmasın diye çekim karanlıkta yapıldı.

Angelina Jolie yaklaşık 18 dakika boyunca üzerindeki arılarla hareketsiz bir şekilde durdu.

İşte o anlar:

Gelecek 5 yıl içinde 50 kadın arıcı yetiştirilecek...

Haziran ayında Fransa’nın Provence bölgesindeki OFA’da başlayacak olan programın amacının gelecek 5 yıl içinde 50 kadını arıcı olarak eğitmek, 25 UNESCO biyosfer rezervinde 2 bin 500 kovan oluşturmak ve 125 milyon arı yetiştirmek olduğu belirtildi. Ayrıca eğitim, katılımcı kadınlara kendi arı kovanlarını işletmeyi ve nasıl profesyonel arıcı-girişimci olunacağını öğretmeyi hedefliyor.

Arıcılarla eğitimde buluşacak ve ilerlemelerini takip edecek olan Angelina Jolie, yaptığı açıklamada dünyanın her yerinden programa katılan kadınlarla tanışmaktan heyecan duyduğunu söyledi:

Hollywood yıldızı, “Onları tanımayı, kültürlerini, çevrelerini ve arıların bunda oynadığı rolü öğrenmeyi dört gözle bekliyorum. Umarım eğitim onların bağımsızlıklarını, geçim kaynaklarını ve toplumlarını güçlendirir” diye konuştu.

Kaynak: NTV

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
42
15
13
4
3
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın