Adeta Bir Asi Kız Oldu! Tuba Büyüküstün'ün Son Bir Yıl İçinde Değişen Hayatı ve İmajı

2.3bPAYLAŞIM

Tuba Büyüküstün'ü böyle haberlerle görmeye alışkın değiliz... O ne magazin basınında çok adı anılan bir isim oldu, ne de öne çıkmayı seven sansasyonel biri... Her zaman kendi halindeydi. Lakin son zamanlarda bu durum biraz değişti.

Bakalım biricik Ortadoğu prensesimizin hayat tarzındaki değişikliklerin ardında neler varmış?!

O artık tam tamına 35 yaşında... 15 yıldan beri de ekranlarımızda!

Çemberimde Gül Oya ile başlayan oyunculuk macerasında her zaman kaliteli yapımlarda rol aldı; projeleri seçmeyi iyi bildi. Kariyeri ve başarısı giderek yükseldi, hiç düşmedi!

Zaten tam bir "annelerin istediği gelin modeli" denebilecek gibi bir imajı vardı: Güzel, sakin, doğal...

Dolayısıyla da halkın onu benimsemesi zor olmadı. Bu tarzı sayesinde şöhreti de ülke sınırlarını aştı; Ortadoğu'nun en sevilen ünlülerinden biri oldu.

Tam bir örnek insandı! Şöhretine rağmen paparazzi dedikodularına hiç karışmadı, karizmatik oyuncu Onur Saylak ile sade bir şekilde evlendi.

Tam bir hanfendi gibi!

Üstüne bir de ikiz çocuk annesi oldu. Eşi ile beraber son derece eşit ve düzgün bir evlilikleri vardı.

Tam nazar değmesin denecek cinsten bir hayattı yani!

Zaten Unicef'in iyi niyet elçisi olarak, mesleğinden ve özel yaşamından bağımsız, insanlığına da hayran bırakıyordu.

10 numara insan!

Fakat Büyüküstün'ün mükemmel giden bu hayatındaki ilk çatırdamalar geçtiğimiz sezon içerisinde duyulmaya başladı: Boşanma!

Bu boşanmanın sebebi de Cesur ve Güzel dizisi olarak gösterildi.

Durum şöyleydi; İkizlerin bakımı için Tuba ve Onur çifti dönüşümlü olarak yeni projelerde yer alıyor ve biri çalışırken, diğeri çocuklarla ilgileniyordu. Fakat bu güzel anlaşma, iki isme de ayrı ayrı dev projelerden teklif gelince bozuldu.

Tuba'ya Cesur ve Güzel, Onur'a da Vatanım Sensin'den teklif gelmişti.

Orta yolu bulamayan çift ise boşanma kararı almak zorunda kaldı.

Uğruna evlilik bitirilen dizi rekabetinden sonra ise; Onur Saylak'ın Vatanım Sensin'i reyting rekorları kırarken, Büyüküstün'ün Cesur ve Güzel'i bir sezon ancak dayanabildi...

Boşanma ise uzun süre netleşmedi. Ha barıştılar, ha barışıyorlar diyorduk ki... Onur Saylak eşinin her zaman yanında olacağını, dost kalacaklarını açıklamıştı.

Ne güzel saygılı bitiriyorlar diyerek yine takdir edecektik lakin bu defa gerçekten hiç beklenmedik şeyler oldu!

Büyüküstün, 35 yaşından sonra gitti ve kendisine adeta tam bir "Bad Boy" buldu: Umut Evirgen!

Umut Evirgen biraz belalı, asabi bir abimiz. İstanbul'un en gözde işletmelerinden birinin sahibi ve pek çok ünlü dostu var.

Umut Evirgen'in Büyüküstün ile ilişkisinin ortaya çıkışı da son derece "belalı" bir şekilde oldu.

Neler Oluyor? Tuba Büyüküstün'ün Yeni Sevgilisi Olduğu İddia Edilen Umut Evirgen Tutuklandı! - onedio.com
Neler Oluyor? Tuba Büyüküstün'ün Yeni Sevgilisi Olduğu İddia Edilen Umut Evirgen Tutuklandı! - onedio.com

Aşkın duyuluşu, kavga ve tutuklanmayı da peşinde getirdi. Umut Evirgen ne kadar atarlı giderli bir abimiz olduğunu hemencecik göstermişti.

Büyüküstün bu konuda açıklama yapmayı reddetse de; Onur Saylak'ın onu her sosyal medya platformunda takipten çıkarması bir şeyleri doğrular gibiydi.

Dost olarak ayrılan çiftin sonradan böyle küsmesine sebep olduğuna göre oldukça rahatsızlık verici bir durum olmalı ortada!

Ayrıca Umut Evirgen'in Büyüküstün ile çıkmaya başladığı sırada bir nişanlısı bile vardı: Cansu Ağar!

Söylentilere göre Büyüküstün için nişan atmıştı.

Belalı olması bir tarafa, nişanlıyken hayatında birini alması bir tarafa... Adeta baştan sonra büyük harflerle "YANLIŞ" yazılmış bir ilişki gibiydi bu!

İki çocuk annesi, Saylak'ın bir tanesi, iyi niyet elçisi Tuba Büyüküstün'ü bir anda böyle bir ilişkinin parçası olarak görünce şaşırdık elbette!

Orta yaş krizi midir nedir?!

Umut Evirgen hem 1 ay hapiste yatmış; hem de Tuba Büyüküstün'ün bir hayranına sert bir şekilde çıkışmıştı. Asabi!

Kendisinden yedi yaş küçük işletmeci sevgilisi ile görüntülenince, Tuba Büyüküstün artık bu ilişkiyi gizlememe kararı aldı.

Umut Evirgen'in muhabirleri haşlamasından biraz korkulsa da, ikili yeniden görüntülenmeye başladı.

Çok tutkulu olacağı belli olan bu ilişkinin ilk pürüzleri ve kıskançlık krizleri de konuşulmaya başlandı bile!

Kavga dövüş sayesinde duyulan böyle bir aşktan sakin, huzurlu bir gidişat beklemiyordunuz değil mi?

Acun ve Şeyma çiftinin düğününe beraber katılan Tuba ve Umut Evirgen çifti, Evirgen'in eski nişanlısıyla düğünde karşılaşınca baya gerilmişler mesela!

Bakınız: Cansu Ağar.

Aynı şekilde Tuba Büyüküstün'ün annesi de Umut Evirgen'i asla kızıyla görmek istemediğini net bir şekilde ifade etmiş.

"Kızım, sen n'aaapıyorsun?!" dercesine...

Kısacası bizim örnek Tuba Büyüküstün'ümüz, tam bir annesine karşı gelen, belalı erkek arkadaşıyla ortalığı birbirine katan asi kıza dönüştü!

Hiç yakışıyor mu?! 😱

Çocuklarının babasını küstüren, annesini kızdıran, ilk kez kavgalı dövüşlü ortamlara karışan, eski sevgilileri kıskanan Tuba Büyüküstün'ün bu çılgın aşk hikayesinin daha neler getireceğini merak ediyoruz doğrusu!

Orta yaş krizinde misin Tuba?!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
basak_us

Paylaşımı yapan kişi "kadın" ve ne denli kıskanç, fesat, sevgisiz ve zavallı bir kadın olduğu da paylaşımın her satırında görülüyor. 35'e orta yaş demiş, hem de bu çağda! O eskidenmiş, 35 orta yaş 50 ihtiyar vs vs. İnsan ömrü uzadı, menopoz/andropoz dönemleri değişti. Ama zihin ergenliği yaşı her çağda aynı. Zihnen ne kadar ergen olduğunu da bu basit, bu ucuz, bu saldırgan yazıyı yazarak kanıtlamış oldun editörcük...

bergelmir

hiç guzel olmayan bir hatunun surekli guzel, hatta çok guzel, dunya guzeli diye pompalanip durmasi şaşirtiyor. insanlarin algilamalari çok acayip gerçekten.

Gizli Kullanıcı

Dantel örneği sanırım. Gençlerin kafasını şey etme onedio. Paparazzilik konusunda sınıfta kaldın. Tuba evlendikten sonra üzerine çocuk yapmadı, çocuk olacağı için evlenmek zorunda kaldı. Pek ahlaki bir durum olmasa gerek hele Türk toplumunda değil mi? Evlilik kurumuna olan saygıyı yıkma ve bu tarz hikayelerin normalleştirme çabasına destekten başka bir şey değil. -----------Birleşmiş milletler ise yardım meleği kamuflajlı, emperyalistlerin hizmetinde bir örgüttür. Ünlü, güzel-yakışıklı oyuncuları da kukla olarak kullanır. Afrika'da yıllardır bitmeyen açlıktan, tuhaf hastalıklardan kendileri sorumludur. Milletin topraklarına, cevherlerine çökme projesinin bir parçasıdır. Bu ünlülerin peşinden gidecek bir ton hayranı olduğu için "yardım meleği" sıfatını kullanarak propaganda yaparlar ve bağış toplarlar. Prodüksiyon konusunda hollywood'dan destek alırlar. Şu en son Oskar verilen " Beyaz Baretler" gibi...

irlilja

Tuba hanım ne yapıyorsunuz lütfen

mesut-aktas

onu bunu bilmemde türkiyenin en güzel ünlü kadını :)

Görüş Bildir