Görüş Bildir

Cihan Ekşioğlu Haberleri

Cihan Ekşioğlu ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Cihan Ekşioğlu ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Paramount Otel’de Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir de Kalmış: 'Bir Aile Dostumuz Davet Etti'
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in videolarında adı geçen firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'a ait olan Paramount Oteli’nde (Royal Palace) kalanlardan birinin de Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir olduğu ortaya çıktı. Söz konusu otele kendilerini Ali Tunga adında bir aile dostlarının davet ettiğini söyleyen Demir, masrafları da bu aile dostu tarafından ödendiğini anlattı.
SBK Hakkında Yeni İddia: 'İstediği Kişinin WhatsApp Yazışmalarını Görebiliyordu'
CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu bir iş insanı arkadaşının tanıklığıyla; Korkmaz'ın, cep telefonundaki bir yazılımla istediği kişinin son WhatsApp yazışmalarını görebildiğini söyledi. Adı Paramount Hotel'in satışında Sezgin Baran Korkmaz'la adı geçen Cihan Ekşioğlu'nun bir magazin dergisine verdiği röportajda; MİT'e yazılım sattıklarını, bu yazılımın Twitter ve WhatsApp görüşmelerine ulaşabildiğini açıkladığı ortaya çıktı.
Sedat Peker'in İfşaladığı 'Tankçı' Cihan Ekşioğlu, Kızının Doğum Gününde Aleyna Tilki'yi Sahneye Çıkarmış!
Sedat Peker'in iddia ve ifşalarının hedefindeki isimlerden biri olan Cihan Ekşioğlu'nun 2019 yılında kızı Selen'in 7. yaş günü için düzenlediği doğum günü partisi ortaya çıktı. Cihan Ekşioğlu'nun, kızı Selen'e sürpriz yaparak Aleyna Tilki'yi sahneye çıkardığı öğrenildi. Aleyna Tilki'nin o dönem sahne ücretinin en az bir milyon TL olduğu söyleniyor!