Görüş Bildir

Aaron Carter Haberleri

Aaron Carter ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Aaron Carter ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

İçinden Basketbol Geçen 10 Klip
Ünlü hiphop sanatçısı Jay Z'nin de dediği gibi'Hiphop ve basketbol birbiriyle o kadar iç içedir ki, biz onlar gibi olmakisterken onlar da bizim gibi olmak için can atarlar'. İşte belki de buyüzden NBA oyuncularına sorulan 'basketbol oynamasaydınız hangi mesleğitercih ederdiniz' sorusuna verilen en yaygın cevap 'hiphopsanatçısı' olmuştur. Hal böyle olunca basketbolun içerisinde hiphopmotiflerine ve hiphop kliplerinde ise basketbol öğelerine rastlamamızkaçınılmaz oluyor. Gelin iç içe geçmiş bu iki kültürün son 30 yıldakigelişimine 10'dan geriye sayarak hep beraber göz atalım.
2022 Kayıpların Yılı Oldu: Bu Sene Hayatını Kaybeden Ünlü İsimler
2022 yılının son günlerini yaşarken bir sene içinde neler yaşadığımızı neredeyse unuttuk. Bu yıl birbirinden eşsiz ana şahit olurken, birbirinden eşsiz pek çok ismi de kaybettik. Sanat ve gösteri dünyasında sevdiğimiz pek çok isim bize bu yıl veda etti. Unutulmaz isimlerin vefatları hepimizi üzerken bu yıl aramızdan ayrılanlara gelin birlikte bakalım...