Görüş Bildir

Sungun Babacan Haberleri

Sungun Babacan ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Sungun Babacan ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Hep Acaba Bu Karakteri Kim Seslendiriyor Diye Merak Ettiğimiz İşte O 21 Dublaj Sanatçısı
Bazen içimize kurt düşmüşçesine izlediğimiz karakteri kimin seslendirdiğini merak ederiz. Aynı sese başka bir filmde de rastlayınca sesi hemen tanırız, artık bir parçamız olmuşlardır. Bu kadar sık duymamıza rağmen seslerin kimlere ait olduğunu bilmemek garip bir durum, o yüzden bu seslerin sahiplerini öğrenip bundan sonra derin bir oh çekebiliriz. İşte o seslendirme sanatçılarından bazıları:
Evlilik Hakkında Her Şey "Sanem" Gökçe Eyüboğlu Kimdir?  Gökçe Eyüboğlu Kaç Yaşında ve Nereli?
FOX Tv yeni bir diziyle ekranlara geliyor. Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır ve Sarp Akkaya gibi oyuncular var. İlk tanıtım fragmanı yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey Bu Akşam izleyicisi ile buluşacak. Şimdiden konusuyla dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Peki Evlilik Hakkında Her Şey 'Sanem' Gökçe Eyüboğlu kimdir? Gökçe Eyüboğlu  kaç yaşında ve nereli? İşte Gökçe Eyüboğlu  hakkında tüm merak edilenler...
Forrest Gump Tom Hanks'i Kim Seslendirdi? 2022 KPSS
2022 KPSS Genel Kültür ve Yetenek Sınavı tamamlandı. Sınavda Forrest Gump filminde Tom Hanks'i seslendiren sanatçının kim olduğu soruldu. Adaylar sınav sonrası bu isimin kim olduğu araştırmaya başladı. Peki Forrest Gump filminde Tom Hanks'i kim seslendirdi? İşte cevabı.
Dünyanın En Büyük Hava Gemisi R 101 Düştü, Saatli Maarif Takvimi: 5 Ekim
5 Ekim 2022'den herkese günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler! Tarih tekerrürden ibaret değilse de geçmiş bize gelecek için çok önemli şeyler anlatır. Bu yüzden takvimimizi elimizden geldiğince geçmişin önemli olayları ile donatmaya çalışırken bir taraftan da hoşunuza gidebilecek maddeleri eklemeye gayret ediyoruz. Bu takvim etkileşimli olduğu için sizlerin yorumları ve katkıları da bizim için ayrıca değerli. Geldik çalışma günlerinin ortasına, hafta onuna yakın sayılırız ama bugün işlerimizi hızlandıralım ki cumaya daha rahat girelim. Yarın görüşürüz dostlar!