Görüş Bildir

Nazmiye Demirel Haberleri

Nazmiye Demirel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Nazmiye Demirel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Bir Devir Kapandı: Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti
Türkiye'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, tedavi gördüğü Ankara Güven Hastanesi'nde hayatını kaybetti.Ankara Güven Hastanesi yazılı bir açıklama yaparak Demirel'in solunum ve kalp fonksiyonlarındaki kötüleşme nedeniyle yaşamını yitirdiğini belirtti.Açıklamada şu ifadelere yer verildi:'Sayın 9.Cumhurbaşkanımız Süleyman DEMİREL, 13 Mayıs 2015 tarihinde böbrek yetmezliği, kalp yetmezliği ve akut solunum yolları enfeksiyonu sebebiyle hastanemize yatırılmıştır. Takip eden günlerde sağlık durumu giderek ağırlaşmış ve tedavileri devam etmekte iken, 16/06/2015 tarihinde solunum ve kalp fonksiyonlarında ileri derece kötüleşme olmuştur. Yapılan tüm girişimlere rağmen cevap alınamamış, 17/06/2015 saat 02.05 'de hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine baş sağlığı dileriz.'91 yaşındaki Demirel, 13 Mayıs'ta hastaneye kaldırılmıştı.
Gördüğünüz An İçinize Hoş Bir Ürperti Yayacak, Tarihin Tozlu Sayfalarından Mükemmel Kareler
Hangimiz geçmişe delicesine özlem duymuyoruz? Eğer o günlere geri dönebilme imkanımız olsaydı, emin olun hiçbirimiz bu fırsatı kaçırmazdık. Ancak yapabildiğimiz tek şey yalnızca geçmiş günlerin birbirinden güzel karelerine göz atıp tatlı tatlı iç çekmek... Bambaşka zamanlarda, bambaşka mekanlarda ve bambaşka simaların içinizde bırakacağı nostaljik ama bir o kadar da keyifli yolculuğumuza kaldığımız yerden devam etmeye ne dersiniz?
Kefaret "Ayşe" Ayşe Tunaboylu Kimdir? Ayşe Tunaboylu Kaç Yaşında ve Nereli?
Yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı ve senaryosunu da Mahinur Ergun ile Melih Çam’ın kaleme aldığı “Kefaret” dizisi FOX TV ekranlarında yer alıyor. 22 Kasım 2020'de yayınlanmaya başlayan dizi oyuncularıyla da oldukça dikkat çekiyor. Bu oyunculardan biri de dizide Ayşe karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ayşe Tunaboylu. Peki Ayşe Tunaboylu kimdir? Ayşe Tunaboylu kaç yaşında ve nereli? Detayları haberimizde sizler için derledik...
Süleyman Demirel Ölüm Yıldönümünde Anılıyor: 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Kimdir?
Türk siyasetinin en önemli figürlerinden biri olan Süleyman Demirel, tam 6 yıl önce bugün vefat etmişti. Siyasi kariyeri boyunca birçok görevde bulunan Süleyman Demirel, tam 7 kez başbakanlık ve bir kez de Cumhurbaşkanlığı görevini üstlendi. Güler yüzü ve hazırcevaplığıyla dikkat çeken Süleyman Demirel, 1 Kasım 1924 yılında Isparta’da dünyaya gelmiştir. Süleyman Demirel, en genç başbakan, parti genel başkanı ve kamu kurumunda genel müdür olarak tarihe adını yazdırmıştır. Türk siyasetinin gülen yüzü Süleyman Demir’in altı ölüm yıldönümünde hayata internette araştırılıyor. İşte Süleyman Demirel’in hayatı ve siyasi kariyeri…
Ermeni Çeteler 105 Yıl Önce Bugün 373 Türk'ü Ardahan'daki Bir Camide Katletti, Saatli Maarif Takvimi: 3 Ocak
3 Ocak 2023'ten herkese günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler! Tarih tekerrürden ibaret değilse de geçmiş bize gelecek için çok önemli şeyler anlatır. Bu yüzden takvimimizi elimizden geldiğince geçmişin önemli olayları ile donatmaya çalışırken bir taraftan da hoşunuza gidebilecek maddeleri eklemeye gayret ediyoruz. Bu takvim etkileşimli olduğu için sizlerin yorumları ve katkıları da bizim için ayrıca değerli. Pazartesiyi atlattık, sakin sallantısız bir salı olsun efendim. Yarın görüşürüz dostlar!