Görüş Bildir

Lisa Marie Presley Haberleri

Lisa Marie Presley ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Lisa Marie Presley ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Michael Jackson Hakkında Az Bilinen 100 Kısa Bilgi
Patentini aldığı icadı neydi, neden beyazlaşıyordu, beslediği ilginç hayvanlar nelerdi, ne kadar albüm sattı, kırdığı rekorlar nelerdi, müzikten ne kadar para kazandı, hangi takımı tutuyordu...Dünya’nın en tanınmış kişilerinden bir olan Michael Jackson’ın fazla bilinmeyen pek çok yönü de vardı. İşte ‘Popun Kralı’nın az bilinen 100 özelliği
Tüm Yönleriyle Herkesin Merak Ettiği Gizemli Din: "Scientology"
Scient, yani 'bilim' sözcüğünden türediği için insanların kafasında bir 'bilim dini' imajı yaratsa da, Scientology esasında bilimden ziyade 'bilim kurgu'ya daha yakın bir çizgide yer alır, en azından ortaya çıkış aşamasında. Resmi olarak bazı ülkelerde 'din' olarak tanınmakta, bazı ülkelerde 'tarikat' olarak geçmektedir. Scientology için bir new-age (materyalist-mistizm) dini ifadesi kullanılır. Aynı zamanda inanç öğretilerinde Budizm, Hinduizm ve Hıristiyanlık'tan etkilenmiş bir akımdır.Din tarihi uzmanı akademisyenler tarafından Scientology, 21. yüzyılın en belirgin dinlerinden biri olarak tanımlanıyor.
Popun Kralı Michael Jackson'ın Galler Prensesi Diana'ya Büyük Bir Aşk Beslediğini ve Onunla Evlenmek İstediğini Biliyor muydunuz?
Dünya üzerinde 'Michael Jackson' adını duymayan tek bir kişi bile yoktur herhalde. O, çıkardığı her albümle çok satanlar listesinde zirveye oturmayı başarmış, kendine has danslarıyla yeri göğü inletmiş, şarkıları bugün bile dillerden düşmeyen ve milyonlarca hayranı olan bir isim. Jackson, skandalları ve aşklarıyla her daim medyanın gündemine otursa da onunla ilgili bilinmeyen pek çok şey var; Galler Prensesi Diana’ya içten içe büyük bir aşk beslemiş olması gibi…