Yoğun Bakımdaki Neslican Tay'ı Ziyaret Eden Haluk Levent'ten, Neslican'ın Durumuyla İlgili Açıklama Geldi

3.1bPAYLAŞIM

İyileşeceğine yürekten inanıyoruz...

Kansere karşı verdiği mücadeleyle tanıdığımız Neslican Tay, hayata karşı pozitif duruşuyla hepimizi kendisine hayran bırakmıştı.

Bu hastalık yüzünden bir bacağını kaybetmesine rağmen, bunu hiçbir zaman eksiklik olarak görmediğini üzerine basa basa söylemiş; ne kadar güçlü bir genç kadın olduğunu hepimize kanıtlamıştı.

Ne yazık ki üç kere üst üste kanseri yenen Neslican, geçtiğimiz günlerde dördüncü kez kansere yakalandığını ve kanser hücrelerinin akciğerini sardığını söylemişti.

Neslican'ın ardından geçtiğimiz gün yoğun bakıma kaldırıldığını öğrenmiştik...

Haluk Levent dün, 7'den 70'e herkesin güzel haberlerini beklediği Neslican'ı hastanede ziyaret etti.

Twitter üzerinden Neslican'ın durumuyla ilgili bilgi veren Haluk Levent, "Savaşıyor şu anda. Direniyor! Tüm gücüyle savaşıyor.. Haydi be canım kalk ayağa!" sözleriyle hepimizi duygulandırdı...

Hepimiz dört gözle ayağa kalkacağın günü bekliyoruz Neslican! ❤

Dualarımız seninle...

Kansere Karşı Verdiği Savaşla Tanıdığımız Sosyal Medyanın Umut Işığı Neslican Tay Yoğun Bakımda - onedio.com
Kansere Karşı Verdiği Savaşla Tanıdığımız Sosyal Medyanın Umut Işığı Neslican Tay Yoğun Bakımda - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Editör haberi güncelle istersen...maalesef artık aramızda değil...çok üzüldüm :(

fethiye-demir1

İnşallah kötü bir haber almayız :(

rivaille

Bu ülkedeki en gerekli insanlardan biridir Haluk levent. Bence toplum nezdinde de en güvenilir kişi. Yaptığı herşeyi çok takdir ediyorum, keşke yeterli motivasyonum olsa ben de yapsam diyorum. Nice hastaya elini uzatan haluk levent ve ekibi moral destek ziyareti yapmış Neslicana. Günün en güzel haberi de bu olsun

n.aysu

bu kadın bu kadar güzel ve "yaşam dolu" olmasaydı, insanlar onu umursar mıydı bu kadar? ben bu olguyu rahatsız edici buluyorum.

po

Nisan kanser çok zorlu bir süreç. Ve gerçekten kemo çok yıkıcı olabiliyor. Annem kemonun etkisiyle ve beyin tümörü nediyle çok fazla yere düşüyordu. Bigün annemi kaldırırken tedavi olmak istemiyorum, ölmek istiyorum diye söylendiğini bilirim. Keşke yaşam dolu olabilseler, motivasyonları yüksek olsa ve keşke ölmeseler. Kolay değil gerçekten anlamak lazım. Oda kendince bu şekilde mücadele ediyor.

n.aysu

geçmiş olsun. benim eleştirim hanımefendiyie değil, ona hiçbi şey demiyorum. ben, aslında toplumu eleştiriyorum. güzel olan kediyi daha fazla sahiplenmek gibi, "güzel" birinin daha fazla yaşamasını gerektiğini düşünüyoruz veya ölüm durumlarına daha fazla üzülüyoruz. bu bana ters geliyor.

po

Tamam şimdi anladım ben seni. Haklısın aslında o açıdan bakmamıştım.

cindia

Aklımdan aynısı geçti. Sonra doğru mu bu düşüncem diye kendimi alamadım, ikilemde kaldım. Ama bu düşüncede olan tek kişi olmadığıma sevindim. Allah şifasını versin, umarım iyileşir.

n.aysu

maalesef öyle sanırım. bunun, bahsi geçen hanımla ilgisi yok. bu toplumun vicdanının kaypaklığı sanırım. aslında üzerine söylenecek çok şey var.

delete-me

realite bu rahatsız edici ama olağan sen ben herkes güzel ve çirkini zaten bilinçli bilinçsiz eliyoruz bir çocuk bebek bile olsa

n.aysu

ben bunu kabul edemiyorum. olağan olmasının önemi yok. zaten biz, olağan olanı dönüştürebildiğimiz sürece kendimiz olabiliyoruz. aksi taktirde daha fazla eşitsizlik daha fazla şiddet yaratıyoruz.

horusunsozu

Güzel bir kızın kapısı açılır, güzel olmayan kıza "bacım itecen itecen" gibi bir tweet vardı... Görselliğe çoook önem veriyoruz. Nisan daha güzel anlatamazdın "Toplum Vicdanının Kaypaklığı" nı...

Gizli Kullanıcı

güzellik değilde solmak için direnen bir çiçeği sulasanda fayda etmez bu kız solmamak için uğraşıyor bütün bu kız çok güzellik ve parıltısı ondan

n.aysu

hiç sanmıyorum. bu, toplumsal değer algımızla ilgili bir konu. insanları güzelliklerine göre yargılamak da (güzelliğe bu bağlamda bir değer veya anlat vermek) faşizanlığın diğer bir türü olsa gerek.

Gizli Kullanıcı

güzellik algısı tüm dünyada güzellik algısı bazı insanlar güzel değildir ama bir ışıltısı vardır hissedersin

n.aysu

aynı şey olduğunu düşünmüyorum. burada söz konusu olan sadece bir "ışıltı" değil sanıyorum. burada bu denli "biçimli" biri olmasaydı, bu kadar ışıltı söz konusu olmayacaktı. her ne kadar yaşam sevinci olsa da, "kilolu" biri bu kadar dikkat çekici olmayacaktı. insanlar bu kadar etkilenmeyecek, üzülmeyecekti. sanıyorum konu, özdeşleşmekle ilgili.

depresifon

Nisan katılıyorum sana..çok güzel ifade etmişsin.bende senin gibi düşünüyorum en başından beri..

n.aysu

teşekkür ederim. bu konu beni gerçekten düşündürüyor. bunun üç kesime de ("güzel olan", "güzel olmayan" ve "güzelliği yücelten") zararı olduğunu düşünüyorum. bu, akıntıdaki insanların can hıraş zavallı dallara tutunmaya çalışmasını çağrıştırıyor. gerçekten akıntıda mıyız? gerçekten tutunacak bu incecik kırılgan dallara ihtiyacımız var mı? ve gerçekten, gerçekten sevmeye hiç mi zamanımız yok?

Gizli Kullanıcı

haklısın

eexorciist

yav bu adamın bir günü kaç saat ya...helal olsun heryerde adam

Görüş Bildir