Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Vajinasından Yaptığı Yoğurdu "Ekşi, Keskin ve Acı" Olarak Tanımlayan Kadın

-

Belki bilmezsiniz ama, spermi en temel yemek bileşeni olarak kabul eden bir yemek kitabı mevcut. Bu kitabın adı Natural Harvest (Doğal Hasat) ve 2008'den bu yana piyasalarda. Kitabın söylediğine göre "spermin tadı karmaşık ve dinamik." Ek olarak spermin farklı faydalarına da değiniliyor: "Sperm ucuzdur ve üretmesi kolaydır. Herkes de bulunmasa da, birçok insanda olduğu aşikardır. Hem de çeşit çeşit."

Spermi bir şekilde yemek malzemesi haline getiren böyle bir kitap olduğu için, bir grup kadının aklında şöyle bir soru oluştu: Neden kadın salgılarını da yemek malzemesi olarak kullanmayalım? Bu sorudan feyz alan ve Wisconsin Üniversitesi'nde doktorasını yapmakta olan Cecilia Westbrook, bedeninin derinliklerinde yatan yemek kaynağını ortaya çıkarmaya karar verdi. Cecillia'nın hipotezine göre vajinalar sağlıklı bakteriler ve mikro-organizmalarla dolu. İşte bu yüzden oradan yapılacak herhangi bir yemek çok sağlıklı olacak. Cecillia işe yoğurt yapmakla başladı:

Bırakalım da işi uzmanları anlatsın. Vajinal söz söyleme hakkını konunun uzmanlarından Janet Jay'e devrediyoruz:

"Her vajina binlerce çeşit bakteri ve organizmaya ev sahipliği yapar. Bu organizmalar laktik asit, hidrojen peroksit ve vajinayı sağlıklı tutan diğer maddeleri üretirler. Vajinada bulunan en baskın bakteri laktobasil'dir. İlginçtir ki, bu bakteri aynı zamanda süt, yoğurt ve peynir yapımında da kullanılıyor.

Cecilia'nın vajina kimyası hakkında bilgili olduğunu görebiliyorum çünkü laktobasilinden yapacağı yoğurdu yemek sağlığı için oldukça faydalı bir şey. Bunun nedeni faydalı bir bakteri olan ve mideye girdiği zaman bağırsaklarımızı daha sağlıklı bir hale getirildiği düşünülen probiyotiklerdir.

"Bir araya getirme metodu" tahta bir kaşık ile gerçekleştirilmiş. Cecilia önce pozitif kontrol (starter kültüründe olduğu gibi gerçek bir yoğurtla) yapmış ve ardından negatif kontrol (katkısız süt) ile kendi bedeninin üretimi olan maddeyi bir araya getirmiş. Yoğurt gece boyunca bekletilmiş ve sabaha bir kase yoğurt hazır hale gelmiş. 

Peki bu yoğurdun tadı nasıl? Cecilia'ya göre vajinasından yaptığı yoğurt ekşi, keskin ve neredeyse acı bir tat bırakmış ağzında. Söylediğine göre Hindistan yoğurdunun tadına oldukça benziyormuş bu tat. Bu nedenle Cecilia yoğurdunu yaban mersinleri ile birlikte yemiş. 

Kahvaltıda ne yiyoruz arkadaşlar? Erkek egemen toplumun üretimi olan hazır yoğurtları mı, yoksa kadın dininin en yeni ibadet şekli olan vajinadan yapılma bir kase yoğurt mu?

Kaynak: http://www.complex.com/pop-culture/2015/...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

O değilde fabrika felan açılsa Cem Yılmaz'ın tabiriyle YIKARLAR orayı. :D

deen-tharkuho

Yakında bu kadın kendi idrarını arıtıp doğal su niyetine içer

Gizli Kullanıcı

Hımmm değişik

cgds.ogn

erkek-kadın diye ayrım yapmadan ortak yapım olarak "PINAR TÜP YOĞURT" ....

simge217

şey ben bir kova alıcam da kova kova kovaa nolur kusmam lazım

Başlıklar

HindistanKitap
Görüş Bildir