Ünlüler Dünyasının Altını Üstüne Getiren Beyin Yakıcı 17 Komplo Teorisi

362PAYLAŞIM

Buzzfeed kullanıcılarından şimdiye kadar ünlülerle ilgili duydukları en ilginç komplo teorisini paylaşmalarını istedi. Aralarından en iyi olanları sizler için derledik. 

Not: Bu teorilerin hiçbirinin gerçekliği onaylanmamıştır😌

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/annakopsky/cele...

1. Taylor Swift, Karlie Kloss ile beraber. 'Reputation' adlı albüm ise ilişkilerini anlatıyor.

Birbirlerine bakışları ve dokunuşlarını aslında aşklarını ortaya çıkarıyor. Erkek arkadaşları ise tamamen olayı gizlemek için... Reputation albümünün en az üç şarkısı ise Karlie'yi işaret ediyor aslında. 

2. Beyoncé aslında söylediğinden yaşça daha büyük ve Solange, Beyoncé'nin kızı.

Her ne kadar söz konusu Beyoncé olunca babasının söyledikleri çok dikkate alınmasa da, dedikoduların fitilini ateşleyen kişi olduğunu söyleyebiliriz. Beyoncé'nin yaşının daha büyük olduğu, Solange'in ise kız kardeşi değil aslında kızı olduğu dedikodusu yapıldı. Eğer dedikodular doğru ise Beyoncé çok genç yaşta, hatta çocuk denecek yaşta anne olmuş olabilir. 

3. George W. Bush istenmeyen bir şeyler yaptığı zamanlarda gündemin odağını değiştirmek için Britney Spears ile anlaştı.

Bu teoriye göre Bush'un başkanlık döneminde Britney'nin hayatındaki her şaşırtıcı an aslında Bush'un yaptığı bir yanlıştan ötürü dikkat dağıtmak amacıyla ortaya çıktı. Ayrıca 11 Eylül saldırılarından sonra CNN'de Bush hakkında konuşmuştu. 

4. 'The Parent Trap' filmindeki Lindsay Lohan'ın ikizi aslında gerçek ikiziydi. Ama film piyasaya sürülmeden önce korkunç bir trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Teoriye göre Lindsay'nin kız kardeşi Kelsey, bir şekilde film yayınlanmadan önce hayatını kaybetti. Disney bunu medyada büyütmek istemedi, dolayısıyla kimse bunu öğrenmedi. Hatta Lindsay'nin son yıllarda yaşadığı zorluklar buna bağlanıyor. 

5. Courtney Love, Kurt Cobain'in ölümünden sorumlu.

Teoriye göre Kurt, Courtney'den ayrılacaktı. Dolayısıyla Courtney, Kurt'ü öldürdü ve parasını aldı. Los Angeles'ta eskiden dedektiflik yapan birisi konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapmıştı. Detaylar da Soaked in Bleach adlı belgeselde yayınlandı. 

6. Brittany Murphy ve eşi devlet tarafından öldürüldü.

Resmi kayıtlara göre Brittany ve eşi zatürre ve kansızlık dolayısıyla beş ay arayla hayatını kaybetti. Ama Brittany'nin babası kızının saç örneğini laboratuvara götürdüğünde kanında 'ağır metaller' bulunduğunu öğrendi. Brittany ise ölümünden haftalar önce izlendiğini düşündüğünü söylemişti. Babası şu an kızının devlet tarafından zehirlenerek öldürüldüğünü düşünüyor. 

7. Paul McCartney 1966 yılında hayatını kaybetti. Beatles grubu ise Paul'a çok benzeyen birini yerine koydu. Şarkılarını ise grup arkadaşlarının ölümüyle ilgili ip uçlarıyla doldurdular.

İddialara göre yalan söyledikleri için kendilerini suçlu hissetmeye ve arkadaşlarının ölümüyle ilgili ip uçlarını şarkılarının içine gizlemeye başladılar. Bazıları John Lennon'ın 'Strawberry Fields Forever' şarkısının sonunda 'Paul'u ben gömdüm.' diye bağırdığını söylüyorlar. Ama Lennon orada başka bir şey söylediğini iddia ediyor.

8. Avril Lavigne 2003 yılında hayatını kaybetti. Yerine bir oyuncu kiralandı.

Her şey Avril Esté Morta adlı blog sayfasıyla başladı. Sayfanın sahibi 2002 yılındaki Avril ile bugünkü Avril arasındaki bütün farkları tek tek incelemiş ve yazmıştı. Ayrıca iddialara göre yeni Avril şarkılarındaki sözlerle yardım çığlığı atıyordu adeta.

9. 'The Room' filminin yönetmeni Tommy Wiseau aslında D.B. Cooper'dır.

D. B. Cooper 1971 yılında Oregon'da bir uçağı kaçıran, fidye talebinde bulunan ve sonrasında paraşütle kaçan kişidir. Hiçbir zaman teşhis edilemedi ve yakalanamadı. Cooper'ın ilginç bir aksanı vardı. Bu aksan aynı şekilde Tommy'de de var. Genel manada bakıldığında Tommy'nin geçmişini böyle sır gibi saklamasının sebebi de belli oluyor. Lakin son zamanlarda araştırmacılar Cooper davasını çözdüklerini söylüyorlar. Yani sadece asılsız bir teori olabilir. 

10. Lorde aslında 20'li yaşlarda değil, 40'lı yaşlarda.

Birçoğumuz Lorde'nin 'Royals' yayınlandığı sırada 16 yaşında olduğunu öğrendiğimizde şok olmuştuk. Ama iddialara göre Lorde yaşıyla ilgili yalan söylüyor. Çünkü yaşına göre çok daha olgun görünüyor. Neyse ki, güzel sanatçının doğum sertifikasına ulaşan bir internet sitesi 1996 yılında doğduğunu kanıtladı.

11. Keanu Reeves ölümsüzdür.

Yaşlandığını hepimiz kabul ediyoruz, ama gerçekten de yaşlandı mı? Jimmy Fallon, Keanu'ya bu konuyla ilgili sorular sormuştu. Keanu ise kibarca konuyu değiştirmeye çalışmıştı. O zaman saklayacak bir şeyleri mi var? Büyük olasılıkla yok ama bu teori de öylece geçip gitmiyor. İsterseniz detaylar için bu konuyla ilgili hazırlanan internet sitesine bakabilirsiniz. 

12. Kennedy ailesi Marilyn Monroe'yu John F. Kennedy ile olan ilişkisinin detaylarını açıklamasın diye öldürdü.

Aslında ölümünden yaklaşık 20 yıl sonra Monroe'nun yardımcısı Robert Kennedy'nin genç sanatçının öldüğü günün gecesinde ziyarete geldiğini ve ciddi bir kavga yaşadıklarını iddia etti. Fakat bu ifadeye şüpheyle yaklaşıldı.

13. Katy Perry aslında JonBenét Ramsey.

Bu teoriye göre Ramsey 1996 yılında hayatını kaybetmedi. Aksine bizim bugün bildiğimiz Katy Perry olana dek saklandı. Akla yatkın olmayan onca şey bu teori konusunda insanların araştırma yapmasını engellemedi. 

14. Justin Bieber aslında şekil değiştiren bir sürüngen.

2017 yılında iddialara göre bir internet sitesinin paylaştığı, sonrasında da sildiği gönderide birçok hayranının Justin'in şekil değiştirdiğini gördüğü yazıyordu. Hatta bunun görüntüleri de vardı. Justin'in koruması ise bu konuyla ilgili kanıt olmaması için kameraya çekenlere bağırıyordu. Şu an internette bununla ilgili herhangi bir kanıt bulunmuyor. 

15. Stephen King, John Lennon'ı öldürdü.

Biraz zorlama bir teori aslında. Çünkü Lennon'ın ölümüyle ilgili görgü tanıkları vardı. Ama iddialara göre Richard Nixon ve Ronald Reagan, Stephen King ile gizlice iletişime geçerek Lennon'ın ölüm emrini verdi. 

16. Lady Gaga arkadaşını öldürdü ve onun kimliğine büründü.

Stefani Germanotta (şu an Lady Gaga), Lina Morgana'nın dansçısıydı. Kıskançlık yüzünden kadını çatıdan attı. Gaga sonrasında Morgana'nın yerine geçerek ünlü oldu. Ama bu konuda tahmin yürütmek bile bir hayli zor. Çünkü Lina Morgana'ya dair hiçbir şey bulunmuyor. Gerçeğin ne olduğunu kimse bilmiyor.

17. Ve Taylor Swift, eski bir Satanist liderin klonlanmış hali.

Bu teori genellikle iki kadının birbirine olan benzerliğine dayanıyor. İkisi de şarkıcı. Ayrıca birçok insan Taylor'ın kliplerinde satanist semboller yer aldığını iddia ediyor. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
_oishii_

hiçbiri doğru değil muhtemelen ama bayılırım böyle senaryolara:)

yeldas

#11 ayyy adamımın içi çıktı bunlara cevap vermekten.. en sonunda "yaw he he" diyip geçmeye başladı.. keke ölümsüz olsa :)

wednesday-addams

şu courtney love'u ne zaman görsem saçını başını yolasım geliyor.

onur2443

Taylor faniyim ve karlie ile beraber olma ihtimalleri var

yagmur-ys

#14 doğru tespit.

Görüş Bildir