Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Üniversite Hayatında Yaşadığı Trajikomik Olaylarla Hepimizi Kahkahalara Boğan 14 Öğrenci

-
Abone ol

Hepimiz üniversitede bir saçmalık yaptık galiba. BuzzFeed'de karşımıza çıkan bu arkadaşlar da gününüze bir gülücük katmak için buradalar.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/ryanschocket2/f...

1. Burun parçalayıcı:

"Gece kulübünde geçirdiğim çok sarhoş bir gece sonrası bir çocukla sevişiyordum. Öpüşmek için uzandık ve ikimiz de yanlış hareket edince çenemle burnunu kırdım. Bu olaydan sonra sevişmedik, söylemeye gerek yok herhalde."

2. Akıllı ama tembel öğrencinin öğretmenine attığı e-mail:

Öğrenci: Eğer 400 kelime ve bir tane resim koyarsam, bu 1400 kelime olarak kabul edilir mi? Çünkü bir resim 1000 kelimeye eşit.

Öğretmen: Ah, hayır kabul edilmez. Bir resimle beraber 1400 kelime olabilir.

3. Dikkatsiz psikoloji öğrencisi:

"Dönemin sonuna teslim edilmesi gereken 4 tane kompozisyon ödevimiz vardı. O kadar uzun süre erteledim ki yaz başlamadan yapmam gereken son iş haline dönüştü. Hocama mail atarken dosyaların isimlerini değiştirmeyi unuttum. Kompozisyonları 'Aptal Kompozisyon #1, #2, #3, #4' olarak kaydetmiştim. Hocam bana geri mail attı ve bu konuda şikayetçi oldu. Ben de suçu oda arkadaşıma atmaya çalıştım ama inandı mı bilmiyorum. Neyse ki hem dersten hem de makalelerden 'A' aldım."

4. Bir dikkatsiz öğrenci daha:

"Üniversite birinci sınıftayken, İngilizce dersim için bitirme makalemi yazıyordum. Kağıdı bitirirken beni motive etsin diye dosyanın adını 'SON KAĞIT KALT*KLAR!!!' olarak değiştirdim. Ama ödevi teslim ederken dosya adını değiştirmeyi unuttum. Neyse ki hocam çok anlayışlıydı ve kağıtları okurken tam olarak böyle hissettiğini söyledi."

5. Bölüm değiştirici:

"Anatomi alıyordum ve hocayla teke tek oturup gösterdiği kemiği ve kemik parçalarını adlandırmamız gereken bir sınavımız vardı. Gerçek anlamda sınav boyunca ağladım. Zar zor konuşuyordum ve söyleyebildiğim tek şey 'Bilmiyorum'du. Daha da kötüsü, test sırasında hocamla konuşmak için başka bir profesör içeri girdi ve test durmadı. Artık orada oturup iki profesörün birden önünde ağlıyordum. Test bittiği gibi danışmanıma gittim ve bölümümü değiştirdim."

6. Yanlış grup, yanlış fotoğraf:

"Bir grup projesi için bir makale üzerinde çalışırken, bilgisayarıma bakarken çok öne eğildim. Göbeğim telefonun dokunmatiğini tetikledi ve grup sohbetine rastgele fotoğraflar gönderdi. Bu fotoğraflar arasında memelerimin farklı bir sebeple çekilmiş bir fotoğrafı vardı ve biyoloji sınıfımda hiç tanımadığım bu 5 kişinin kesinlikle görmemesi gerekiyordu. Memelerimi isteğim dışında görmelerine rağmen bu konuda çok profesyonel davrandılar. Onlardan bu fotoğraflar için özür dilerim ve bir daha bunun konusu asla açılmadı."

7. Acı dolu ilk gün:

"Üniversitenin ilk gününde yurt odama dönüyordum ve nasıl olduysa kapıyı suratıma çarptım. Yıla mükemmel bir başlangıç..."

8. Aç kızımız:

"Dersteyken arkadaşıma aç olduğumu mesaj attım. Yarım saat sonra sınıfın kapısı açıldı ve arkadaşım elinde biftek, bir paket jelibon ve soğuk çayla içeri girdi. Profesörüme baktı ve 'Hey bunları Ashley için getirdim.' dedi. Her şeyi masama bıraktı ve gitti. Tüm sınıf ve profesörüm bana bakıyordu ve hafiften gülümseyerek 'Eğer açsan çekinme ye.' dedi. Ama o kadar tuhaf bir durumdu ki ona aç olmadığımı söyledim. O da dersin sonuna kadar guruldayan midemle uğraşmak zorunda kaldı."

9. Kusucu:

"Üniversitede ilk yılımda katıldığım ilk partide deli gibi sarhoş olduktan sonra oryantasyon liderim benimle eve kadar yürüdü, ben de üstüne kustum. Kendimi asla affedemedim."

10. Uykucu:

"Kütüphanede 12 saatliğine rezerve ettiğim çalışma salonunda uyuyakaldım. O kadar derin uykucuyum ki insanlar kapıya vurmuş ve duymamışım. Sonuç olarak okul personeli gelip kapının kilidini açmak zorunda kaldı ve bir daha çalışma salonu rezerve edemedim."

11. Sakar aşçılık öğrencisi:

"Aşçılık okuyorum. Organik gübre kovasını boşaltmaya giderken devirdim."

12. Başarısız aşçı:

"Kahve kupasında brownie yapmaya çalışıyordum. Sıkıntı şu ki neredeyse hiç malzemem yoktu. Ben de yumurta yerine muz kullandım, sanırım problem buradan çıktı. Kupanın tamamı dumanlar içinde kaldı (neyse ki alev almadı!) ve odamdaki yangın alarmı ötmeye başladı. Yaklaşık 2 saat boyunca. Bakım ekibi o gün çalışmıyordu, yani sayemde yurt odamdaki kimse biri durumu kurtarmaya gelene kadar dinlenemedi. Burada da videosu var."

13. Gürültülü bir öğrenci:

"Dersteyken hocam, arkadaşımla espri yapıp gülmemizden bıktı ve 'İkinizden de bir kelime daha duyarsam bu dönem bırakırım!' diye bağırdı. Biz de sesimizi kestik, ama sonra bacağımdan yukarı doğru yürüyen DEVASA bir eşek arısı gördüm. Kalktım ve odada manyak gibi koşarak çığlık atmaya başladım. Hocam küplere bindi ama neyse ki olayı anlatınca beni dersten bırakmadı."

14. Hocasına bir hayat borcu olan arkadaş:

"Sınıfta alerjik bir reaksiyon yaşadım ve hocam Epipen iğnesi vurmak zorunda kaldı. Sonra da beni hastaneye götürdü. Hastane odasında 3 saat boyunca profesörümle eğlenceli bir gece..."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir