Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Süper Lig'in Ara Transfer Dosyası

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

Devre arasında başlayan ara transfer dönemi dün gece sona erdi. Ara transfer dönemi, kadrolarına takviye isteyen birçok Süper Lig takımı için hareketli bir dönem oldu. Süper Lig takımlarından en çok transfer yapan ekip Eskişehirspor oldu.

Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden takımların ara transfer döneminde kadrolarına kattıkları ve takımdan gönderdikleri futbolcular şöyle:

Akhisar Belediyespor:

Gelenler (6): Peter Grbic (Partizan), Kenan Karışık (Şanlıurfaspor), Muğdat Çelik (Balıkesirspor), Soner Aydoğdu, Alper Uludağ (Trabzonspor), Ricardo Vaz Te (Charlton Athletic)

Gidenler (5): Hasan Kabze (Medicana Sivasspor), Lomana Lualua, Emrah Tuncel, Halil Çolak (Şanlıurfaspor), Güray Vural (Trabzonspor)

Antalyaspor

Gelenler (11): Samuel Inkoom (Boavista), Lionel Enguene (Barcelona B Takımı), Gökhan Yılmaz (Altınordu), Danilo Campos (Dnipro), Ömer Şişmanoğlu (Torku Konyaspor), Oktay Delibalta (Mersin İdmanyurdu), Ramon Motta (Beşiktaş), Onur Muammer Parlar (Takımsız), Halil İbrahim Tuna (Altınordu), Charles Fernando Basilio (Cruzeiro), Yekta Kurtuluş (Medicana Sivasspor) 

Gidenler (12): Guilherme Gusmao (Corinthians), Şahin Aygüneş (Karşıyaka), Ahmet Aras (Şanlıurfaspor), Emre Akbaba (Multigruop Alanyaspor-Kiralık), Josip Kvesic (Karşıyaka), Ömer Kandemir (Karşıyaka), Abdel Diarra (Karşıyaka-Kiralık), Koray Arslan (Gaziantepspor), Lokman Gör (Şanlıurfaspor-Kiralık), Ahmet Tayyip Gökkaya (Tokatspor), İbrahim Türker Akova (Ümraniyespor), Lamine Diarra (Göztepe-Kiralık)

Beşiktaş: 

Gelenler (5): Denys Boyko (Dnipro), Aras Özbiliz (Spartak Moskova), Alexis Delgado (Getafe), Marcelo Guedes (Hannover 96-Kiralık), Kaan Baysal 

Gidenler (4): Ramon Motta (Antalyaspor), Aras Özbiliz (Rayo Vallecano-Kiralık), Pedro Franco (San Lorenzo-Kiralık), Alexander Milosevic (Hannover 96-Kiralık)

Bursaspor

Gelenler (3): Jem Paul Karacan (Galatasaray-Kiralık), Deniz Yılmaz (Trabzonspor), Pablo Martin Batalla (Beijing Guoan-Çin

Gidenler (4): Josue Filipe Soares Pesqueira (Braga), Aydın Karabulut (Gençlerbirliği), Doğanay Kılıç (Gaziantepspor), Isaac Cuenca Lopez

Çaykur Rizespor: 

Gelenler (1): Ümit Kurt (Medicana Sivasspor) 

Gidenler (1): Cumali Bişi (Boluspor)

Eskişehirspor: 

Gelenler (13): Tornike Okriyaşvili (Genk-Kiralık), Vladyslav Kulach (Stal Dniprodzerzhynsk-Kiralık), Kıvanç Karakaş (Şanlıurfaspor), Axel Meye (US Bitam), Jordi Figueras (Real Betis), Anel Hadzic (Sturm Graz), Mehmet Murat Uçar (Aydınspor 1923), Jeremy Bokila (Guangzhou-Kiralık), Dossa Junior (Torku Konyaspor-Kiralık), İsmail Erdoğan (Beylerbeyi), Mehmet Özcan (Adana Gençlerbirliği), İshak Doğan (Trabzonspor-Kiralık), Nadir Çiftçi (Celtic-Kiralık) 

Gidenler (12): Raheem Lawal (Osmanlıspor), Özgür Çek (Multigroup Alanyaspor), Birol Parlak (Kayserispor), Theofanis Gekas (Sion), Junio, Hasan Hüseyin Acar (Tokatspor), Erkut Şentürk, Nassim Ben Khalifa, Jerry Akaminko, Cedric Mongongu, Matias Adrian Defederico, Muarem Muarem

Fenerbahçe:

Gelen: Yok

Giden (1): Hakan Çinemre (Gaziantepspor-Kiralık)

Galatasaray

Gelenler (2): Ryan Donk (Kasımpaşa), Martin Linnes (Molde) 

Gidenler (2): Kevin Grosskreutz (Stuttgart), Jem Paul Karacan (Bursaspor-Kiralık)

Gaziantepspor: 

Gelenler (9): Prince Desir Gouano (Bolton Wanderers-Kiralık), Doğanay Kılıç (Bursaspor), Alpay Koçaklı (Kardemir Karabükspor), Mahamadou Bezannier "Habibou" (Rennes-Kiralık), Hürriyet Gücer (Eskişehirspor), Koray Arslan (Antalyaspor), Hakan Çinemre (Fenerbahçe-Kiralık), İlhan Parlak (Kayseri Erciyesspor), Alpay Koçaklı (Kardemir Karabükspor) 

Gidenler (7): Muhammet Demir (Trabzonspor), Demba Camara (sözleşmesi feshedildi), Ferhad Ayaz (süresiz kadro dışı bırakıldı), İsmail Haktan Odabaşı (Giresunspor-Kiralık), Müslüm Talşik (Batman Petrolspor-Kiralık), Süleyman Özdamar (Giresunspor), Oğuzhan Türk (Adanaspor), Ognjen Vranjes

Gençlerbirliği: 

Gelenler (8): Selçuk Şahin (Wil 1900), Aleksandr Hleb (BATE), Serdar Gürler (Trabzonspor), Turgut Doğan Şahin (Kayserispor), Sergey Politevich (Dinamo Minsk), Hakan Aslantaş (Osmanlıspor), Übeyd Adıyaman (Hacettepe), Aydın Karabulut (Bursaspor) 

Gidenler (9): Özkan Karabulut (Karşıyaka-Kiralık), Taylan Antalyalı (Kayseri Erciyesspor-Kiralık), Guido Koçer (Yeni Malatyaspor-Kiralık), Atabey Çiçek (Hacettepe-Kiralık), Çağrı Bülbül (Hacettepe-Kiralık), Hikmet Balioğlu (Şanlıurfaspor-Kiralık), Berat Tosun (Balıkesirspor-Kiralık), Walid Atta, Nemanja Tomic

Kasımpaşa: 

Gelenler (3): David Pavelka (Sloven Liberec), Strahil Venkov Popov (Litex Lovetch), Bengali Fode Koita (Blackburn Rovers) 

Gidenler (3): Ryan Donk (Galatasaray), Erhan Kartal (Şanlıurfaspor-Kiralık), Kerem Şeras (Göztepe) 

Kayserispor: 

Gelenler (4): William Alves de Oliveira (Zilina), Birol Parlak (Eskişehirspor), Ali Ahamada (Toulouse), Adnane Tighadouini (Malaga-Kiralık) 

Gidenler (2): Barış Özbek, Cüneyt Köz (Balıkesirspor) 

Medicana Sivasspor: 

Gelenler (7): Emre Öztürk (Kayseri Erciyesspor), Joan Oumari (FSV Frankfurt), Gökhan Süzen (Beşiktaş), Etzaz Muzafar Hussain (Molde FK), Cristian Tanase (Tianjin Teda), Hasan Kabze (Akhisar Belediyespor), David Texeira Torres (FC Dallas) 

Gidenler (4): Ümit Kurt (Çaykur Rizespor), Yekta Kurtuluş (Antalyaspor), Hakan Özmert (Medipol Başakşehir), Orhan Gülle (Boluspor)

Medipol Başakşehir

Gelenler (2): Stefano Napoleoni (Atromitos), Hakan Özmert (Medicana Sivasspor) 

Gidenler (3): Stephane Badji (Anderlecht), Hüseyin Altuğ Taş (Büyükçekmece Tepecikspor-kiralık), Sedat Ağçay (Alima Yeni Malatyaspor)

Mersin İdmanyurdu: 

Gelenler: Transfer yasağı sebebiyle futbolcu alamadı. 

Gidenler (3): Efe Halil Özarslan (Karşıyaka), Oktay Delibalta (Antalyaspor), Isaac Promise (Kardemir Karabükspor)

Osmanlıspor: 

Gelenler (6): Raheem Lawal (Eskişehirspor), Vaclav Prochazka (Viktoria Plzen), Hakan Arıkan (Kayserispor), Okan Baydemir (Tuzlaspor), Ömer Alp Kulga (BUGSAŞ Spor-Kiralık geri döndü), Dzon Delarge (Admira Wacker-Kiralık) 

Gidenler (7): Hakan Aslantaş (Gençlerbirliği), Tonia Tisdell (Karşıyaka-Kiralık), Mehmet Umut Nayir (Yeni Malatyaspor-Kiralık), Galip Güzel ve Bakary Soro (Multigroup Alanyaspor-Kiralık), Tugay Kaçar (Giresunspor-Kiralık), Takayuki Seto (Astra Giurgiu-Kiralık) 

Torku Konyaspor:

Gelenler (4): Nejc Skubic (Domzale), Barry Douglas (Lech Poznan), Emre Selen (Yeni Malatyaspor), Amir Hadziahmetovic (Zeljeznicar)

Gidenler (7): Mario Felgueiras, Vedat Bora (Giresunspor-kiralık), Kenan Özer (Adana Demirspor), Uğur İnceman (Roda), Özgür Özkaya (Boluspor), Dossa Junior (Eskişehirspor-Kiralık), Ömer Şişmanoğlu (Antalyaspor-Kiralık)

Trabzonspor:

Gelenler (4): Muhammet Demir (Gaziantepspor), Jose Bosingwa (Serbest), Serge Akakpo (1461 Trabzon), Güray Vural (Akhisar Belediyespor)

Gidenler (9): Stephane Mbia (Hebei China Fortune), Deniz Yılmaz (Bursaspor), İshak Doğan (Eskişehirspor), Soner Aydoğdu (Akhisar Belediyespor), Alper Uludağ (Akhisar Belediyespor), Dame N'Doye (Sunderland), Serdar Gürler (Gençlerbirliği), Uğurcan Çakır (1461 Trabzon), Mehmet Kuruoğlu (1461 Trabzon)

TRT Spor

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaAntalyasporArda TuranAydınBaşakşehirBeşiktaş Jimnastik KulübüBursasporÇinFenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüGalatasaray Spor KulübüGençlerbirliğiİstanbul Büyükşehir BelediyesporKasımpaşaKayseriKayserisporMalagaMersinOsmanlısporRecep Tayyip ErdoğanTrabzonspor Kulübütransfer
Görüş Bildir