Eski Sevgilisinin Arabasına Takip Cihazı Yerleştirip Hayatının Şokunu Yaşayan Adam

161PAYLAŞIM

Ayrılık hazmedilemeyince insanı delirterek suça sevk edebiliyor. Yaşadığı ayrılığı kaldıramayıp, eski sevgilisini unutamayan adamın yaptıklarını sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

İki çocuk babası 37 yaşındaki David Jones, eski kız arkadaşının arabasına takip cihazı yerleştirdi.

Böylece eski kız arkadaşı Stacey Buckley takip edebilecekti. David, Stacey'nin ayrılıklarından sonra başka biriyle beraber olduğundan şüpheleniyordu bu nedenle de ne yaptığını, nereye gittiğini görmek istedi.

Gördükleri ise kendisini bir hayli şaşırttı. Kız kardeşinin kız arkadaşı Laura Flynn ile Stacey el ele tutuşuyorlar ve beraber gülüp eğleniyorlardı.

David, Stacey'e kibir dolu bir mesaj attığında takip cihazı ortaya çıktı. Mesajda takip cihazının fotoğrafı vardı ve David, Stacey'e 'nereye giderse gitsin onu bulacağını' söylüyordu.

David işi biraz daha abartmıştı hatta. Cep telefonundan kullandığı bazı uygulamalar ile de eski kız arkadaşını casus gibi takip ediyordu.

Stacey durumu mahkemeye taşıma kararı aldı. David takip etmekten ve saldırıdan suçlu bulundu. Mahkemede ikilinin ilişkisinin geçtiğimiz yıl bittiği ve Stacey'nin Laura Flynn ile beraber olduğu da gündeme geldi. 

'Mutlu değildik ve David evden ayrıldı. Ekim ayı için bir tatil organize etmiştik ve gitmeye karar verdik ama yeniden beraber değildik. Sürekli sorular soran mesajlar atıyordu. Nerede olduğumu sormaya başlamıştı ve gittiğim her yerde karşıma çıkıyordu. Gerçekten korkuyordum ve hayatımın her anında takip edildiğimi, birilerinin beni izlediğini düşünüyordum. Gittiğim rotayı ve bölgeyi gösteren bir takip cihazı fotoğrafı attı bana. Cihazın arabanın kontağında olduğunu anladım ve buldum. Bana cihazın işini çoktan yaptığını ve her şeyi anladığını söyledi. Bunu yapmak istedi çünkü nerede olduğumu bilmek istedi.'

Atılan mesajlarda David'in suçunu kabul ettiği görülüyordu. Kıskançlık yaptığı da ortadaydı. Kasım ayında David, Stacey'nin evinde ona saldırmıştı.

'Beni kapıdan içeri itti ve arkasından kapattı. Bana bağırmaya başladı. Bütün gün nerede olduğumu bildiğini söylüyordu. Onu hiç böyle görmemişti ve daha önce de hiç şiddet uygulamamıştı. Boğazımı sıktı ve merdivenlerin dibindeki kapıda etkisiz hale getirdi. Beni bırakmasını söyledim ama reddetti. Tornavidayla ön kapıdan kilidi söktü ve gece boyunca kapımda kilit yoktu. Bütün gün nerede olduğumu bilmek istiyordu. Bu davranışı hiç mantıklı değildi. Şu an bütün bu olanlar yüzünden anksiyete yaşıyorum. Bir keresinde de yatakta bacağımın fotoğrafını Snapchat'te paylaştım. Bunun, Laura'nın bacağı olduğunu düşünerek hakaretler etti.'

John ise bütün bunları yalnızca gerçekleri öğrenmek için yaptığını söyledi.

'Takip cihazı arabaya dört günde yerleştirildi ve düşündüğümden daha çok işe yaradı. Onu takip etmek istememiştim ama cihazda gördüğüme göre gittiği yerle ilgili bana yalan söylemişti. Alışverişe gittiğini söylemişti. Ben de bana birkaç tişört almasını istedim. Cihazı kontrol ettim ve Laura Flynn'in evine gittiğini gördüm. Ona asla yaklaşmadım ama Laura ile el ele tutuştuklarını ve gülüştüklerini gördüm. Direkt olarak ona söylemedim ama çok üzüldüm ve daha fazla içimde tutamadım.'

Hakimler David'i suçlu buldular. 

'Davranışının mantıksız olduğunu düşünmedin. Doğru olanı yaptığını düşündün ama biz katılmıyoruz.'

David gelecek ay cezalandırılacak ve mahkeme kararı ile Stacey'den uzak duracak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pastil

Hic bir sey anlamadim.Kocaman bir sifir.

col_pengueni1

Adam takıntılı bir sapık, kadını öldürebilirdi. Burada tek konu kadının bir kız arkadaş edinmiş olması mı? Resmen adamı mağdur ilan etmissiniz.

kalemine

şunu haber yapan beyninize ilk resimden sonrasına katlanamadım

dilara-ozturk4

HABER BAŞLIĞI ÇOK SAÇMA. ADAM RESMEN KADINI TAKİP ETMİŞ TACİZ ETMİŞ VE PSİKOLOJİK ŞİDDET UYGULAMIŞ. SİZ İSE GELMİŞ ''ESKİ SEVGİLİSİNİN ARABASINA TAKİP CİHAZI YERLEŞTİRDİ VE HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI'' DİYEREK ADAMI MAĞDURMUŞ GİBİ GÖSTERMİŞSİNİZ. LÜTFEN BUNU DÜZELTİN ÇOK YANLIŞ BİR HABER DİLİ BU. VE SİZE TAVSİYEM FEMİNİST HABER DİLİ İLE İLGİLİ ARAŞTIRMA YAPMANIZ. ZİRA BAYAN DEĞİL KADIN DİYEREK FEMİNİST OLUNMUYOR MALUMUNUZ.

nisa-tyc

Ne biçim içerik bu ya hiç bişey anlamadım

Görüş Bildir