Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sosyal Medyada "Erdoğan'ın Yanındayız" Paylaşımına Yaklaşık 2,5 Milyon Destek Verildi

Anasayfa > Ajans

Sosyal Medyada "Erdoğan'ın Yanındayız" Paylaşımına Yaklaşık 2,5 Milyon Destek Verildi

ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için başlatılan 'Erdoğan'ın yanındayız' etiketli paylaşımlar, yaklaşık 2,5 milyon kişinin desteğiyle Twitter'da dünya gündeminin ilk sırasına yükseldi.

Dün Twitter üzerinden Erdoğan'a destek vermek için başlatılan 'Erdoğan'ın yanındayız' etiketli paylaşımlar vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Twitter'da dünya gündeminin ilk sırasına yükselen paylaşımlara, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, milletvekilleri ile sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin de aralarında bulunduğu birçok kişi destek verdi. Bu kapsamda şu ana kadar yaklaşık 2,5 milyon tweet atıldı.

  • Erdoğan 'Geleceğin Türkiye'sini hep birlikte inşa edeceğiz' mesajı verdi

Paylaşımların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan da Twitter'dan şunları kaydetti:

'Türkiye'yi tarihi zaferlere ulaştırma mücadelemizde yanımızda yer alan herkese yüreğimiz de kollarımız da kapımız da ardına kadar açık. Daha gidecek çok yolumuz, yapacak çok işimiz var. Geleceğin büyük ve güçlü Türkiye'sini inşallah hep birlikte inşa edeceğiz.'

Kaynak: aa:text:20210206:23686854
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?