Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Son Günlerin En Tartışmalı Fenomeni Taha Duymaz'ın Instagram Hesabı Kapatıldı

18PAYLAŞIM

Taha Duymaz mutfağındaki maharetlerini sosyal medya hesaplarında paylaşarak büyük ilgi görmesiyle beraber birçok kişi kendisine hediyeler göndermeye başlamıştı. Ancak Instagram hesabı kapatıldı.

Taha Duymaz'ı mutfağında yaptığı tarifleri paylaştığı YouTube, TikTok ve Instagram hesaplarından tanıyoruz. Kısa sürede milyonların tanıdığı bir kişi olmayı başardı.

YouTube'da 'Taha'nın Mutfağı' kanalı da bulunan Taha Duymazı kısaca tanıyalım.

Taha Duymaz Kimdir?

Instagram hesabında son olarak 1.3 milyon takipçiye ulaşmıştı.

Czn Burak, Demet Akalın, Gülben Ergen gibi ünlülerinde takip ettiği Taha'ya Instagram ve YouTube kanalının dışında Twitter'dan büyük destekler de geldi.

Çağrı Taner, Taha'nın daha iyi video kayıtları yapması için bir telefon bile hediye etti.

Taha'nın bu telefonu kullanmaması da ayrı bir tartışma konusu oldu. Videolarını aynı kalitede çekmeye devam etti.

Ancak talihsizlik mi denir ya da tecrübesizlik mi bilinmez Taha'nın Instagram hesabı dün gece kapatıldı! Kendi Twitter hesabından sevenlerine bir açıklama yaptı.

Açıklamasında: 'Instagram hesabım kapatıldı, sonunda bazı insanlar amacına ulaştı. Sabahtan beri kendime gelemedim. Canlı yayında kullandığım sözler için çok özür dilerim. Ben kendimde değildim, yıllarım elimden alındı. Herkes hakkını helal etsin.' dedi

Açıklamasını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Konsept Fakirlik mi Yoksa Gerçek mi? Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni "Yoksul Şef" Taha Duymaz İnsanları İkiye Böldü - onedio.com
Konsept Fakirlik mi Yoksa Gerçek mi? Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni "Yoksul Şef" Taha Duymaz İnsanları İkiye Böldü - onedio.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
balabans

O kadar hediyeye rağmen, neredeyse hiçbirini kullanmayarak, eski eşyaları kullanması izleyiciye ve hediyeyi gönderenlere bir hakarettir. Adamlar senin daha iyi koşullarda içerik üretebilmen içim yardım ediyor ama sen ajitasyon yaparak insanları kandırmaya devam ediyorsun. Yaptığın kötü bir davranış. Ailem için bu kanalı kurdum diyorsun ama canlı yayında ailendeki bireyleri azarlıyorsun ve sana verilen imkanları şov yaptığın için kullanmıyorsun. Bizde zor günler gördük ve şahsen hâla görüyorum lakin birisi sana zor gününde, bir işin için destek veriyorsa ve onu kabul ediyorsan, o imkanı kullanarak karşı tarafa şükranlarını belirteceksin. Şahsen instagramının kapandığına üzülmedim. Youtube den yine ajitasyon yaparak devam edersin kardeşim, hiç üzülme. Bunları yiyecek çok insan var bu memlekette.

doc.dr.sinansagiroglu

Bu çocuğa gelen tepki para kazanması falan değil, milletin ona bu kadar yardım yapmasına rağmen hiçbirini kullanmayıp fakirlik edebiyatıyla insanları kandırması. İlk başta gurur yapmıştır ondan falan gönderilen eşyaları kullanmıyordur diye düşünüyordum, millet foyasını ortaya çıkarttı. Eleman resmen tencere tava yamultmuş insanlar ona acısın diye eski gönderilerindeki kullandığı aynı eşya sapasağlamken yeni gönderilerinde yamulmuş olarak çıktı ortaya. Tepsi neyse de, dandik tavayı bile öyle kolay kolay yamultamazsın uğraşman lazım. Eğer çıkıp ben hediyeleri kullanmak istemiyorum göndermeyin deseydi, tenceresini tavasını tepsisini yamultmasaydı kimsenin tepkisini çekmezdi. Ama evet dediğiniz gibi çocuk hayatın hilelerini erkenden öğrenmiş, maddi sıkıntısı yokken insanları yolan fenomenler olduğu için bu çocuğu da anlamaya çalışıyorum. Ama yaptığı da pek etik değil. Bence yapılan yardımlarla da kendini acındırmadan ününü arttırabilirdi zaten bayağı bir takipçisi varmış ordan giderdi.

cakil-pasteur

Bu ülkedeki fenomenlerin götünü, memesini, pipisini gördük,kaç kişiyle yattığını öğrendik onlara hiç bir şey olmadı,bu çocuk mu gözünüze battı. "Küfür etmiş" bizim millet hiç küfür bilmez bilse de edemez ya herkesin ahlakı bozuldu. (!) Herkesin gücü garibana yetiyor!!

socialworker

Bunu da ihya ettik, sıradaki gelsin.

nazlisevvim

annen annen

Görüş Bildir