Şöhrete Nasıl Kavuşacaksın?

-

"Ağır ağır çıkacaksın şöhret basamaklarını..."

1. Şöhrete ulaştın diyelim, bunu kaldırabilir miydin?

Evet, niye kaldıramayayım ki?
Hayır, muhtemelen kaldıramazdım.
Bilemiyorum editör.

2. Bu hayatta duygularınla mı yoksa aklınla mı hareket edenlerdensin?

Duygularımla hareket ederim.
Aklımla hareket ederim.
Duruma göre değişir.

3. Bu tweetlerden en komik bulduğun hangisi?

4. Survivor'a katıldığını varsayalım, son düzlüğe geldin ve büyük ödüle yaklaştın. Rakibin her türlü çirkefliği yapmaya başladı nasıl reaksiyon gösterirsin?

Çirkinliğe çirkince cevap veririm. Açık biçimde arşılık veririm
Mağdur edebiyatı yapıp "halkın" gözüne girmeyi çalışırdım
Gereken cevabı ona sahada verirdim.

5. Bunlardan birine seyahat etmek istesen hangisini tercih ederdin?

Japonya
Amerika Birleşik Devletleri
Brezilya
Çek Cumhuriyeti
Tayland
Madagaskar

6. Ünlüsün ve sosyal medyada attığın bir mesaj yanlış anlaşıldı. Kendini düzeltmeye çalışırken daha da batırdın. Ne yapardın?

Umrumda bile olmaz. Devam ederim hiçbir şey yokmuş gibi.
Sosyal medyada kişiliğime saldırıda bulunanlara karşı hukukî platformda hakkımı arardım.
Eğer küfürlü yorumlarla karşı karşıya gelirsem aynı şekilde onlara cevap yazardım.
Böyle faciadan sonra sosyal medya hesaplarımı kapatırdım.

7. Son olarak... Bir ünlü ile seyahat etmek isteseydin bu hangisi olurdu?

Celal Şengör
Şeyma Subaşı
Bensu Soral
İlber Ortaylı
Bella Hadid
Elon Musk

Survivor kazananı olarak!

Sen girdiğin bir survivor yarışmasında ipi göğüsleyerek şöhrete kavuşacaksın. Senin her adımın, her sözün olay. Dobra ve taviz vermeyen kişiliğin sayesinde hedefine ulaşmak için her şeyi yapmaya hazırsın.  Şöhrete ulaşmak için survivor gibi bir program senin için en ideal ortam olur. Başından sonuna kadar güçlü kalarak tıpkı kimyadaki sert bir madde gibi. Darbe aldıkça daha da güçlenen bir element misali karşındakini de bir noktadan sonra yıldırırsın. 

Kazandıktan sonra hangi yolla kazanmanın bir önemi yok senin için. Kimin ne dediğine kulak asmadan hayalini kurduğun şöhretin basamaklarını çıkardın.

Girdiğin yetenek yarışmasını kazanarak!

Katıldığın bir yetenek yarışmasını kazanarak üne kavuşacaksın. Zor olan ise bu noktaya adım adım gelmen. Bir terzi nasıl dikişi işliyorsa sen de o titizlikle hedeflediğin arzu ettiğin noktaya ulaşırsın. Milyonlar seni ekran başında izlerdi ve kendini hemen sevdirirdin.

Instagram modeli olarak!

Instagram modeli olarak şöhrete kavuşacaksın. Paylaştığın bir fotoğraf oldukça popüler hale gelip on binlerce insan beğenecek. Ardından markalardan sana teklifler gelip para kazanmaya başladıktan sonra oldukça meşhur bir model haline geleceksin. Artık atacağın her postun altına binlerce yorum, milyonlarca beğeni gelecek. Bazen arada seni çekemeyip kötü sözlerle saldıranlar olacak, ama onlara hiç aldırış etmeyeceksin. Senin için kim ne demiş pek önemli değil, çünkü yalnızca ve yalnızca bu ışıltılı dünyanın atmosferini solumak isteyeceksin.

Çıkaracağın kitapla şöhrete kavuşacaksın!

Sosyal medyada fenomenlerin komik paylaşımlarını derleyip hazırladığın bir kitap ile meşhur olacaksın. Kitabın uzun süre 'en iyi satanlar' listesinde olacak. Yaptığın işe elbette burun kıvıranlar olacak, ama senin umurunda olmayacak; çünkü yıllardır hayalini kurduğun bu hayatın sınırlarına ulaşmış olacaksın. Hatta hızını alamayıp otobiyografini de yayınlayarak ününe ün katmış olacaksın.

Açtığın YouTube kanalı ile ünlü olacaksın!

Açtığın YouTube kanalı beklemediğin şekilde patlayacak ve yüz binlerce aboneye ulaşarak şöhretin baş döndürücü dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapacaksın. Üreteceğin orijinal içerikler sayesinde  izleyenlerin, kanalını sevmeleri için yeterli. Belki ileride müzik yaparak da şöhret dünyasında yerini perçinlemiş olursun. Kim bilir rap'e yeni bir soluk getireceksin?

Yaptığın bilimsel keşifle!

Yaptığın ilginç bir bilimsel keşifle ünlü olacaksın. Bu öyle bir şey olacak ki basit, ama günlük hayatımızı derinden etkileyecek bir buluş olacak. Belki Elon Musk popülaritesi yakalayacaksın. Hem bilimle uğraşıp hem de kamunun bu denli ilgisine sahip olmak oldukça zor ve yıpratıcı olabilir senin için. Belki bu nedenle kendini inzivaya çekip daha sessiz sedasız bir biçimde şöhret dünyasının içinde varlığını sürdüreceksin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bunu-okuyun1

>>> NEDEN YANLIŞ KİŞİYLE EVLENİRİZ ? >>>___iliskimiznereyegidiyor com___

orhan-ulusoy

Girdiğin yetenek yarışmasını kazanarak!

selenay-sen3

bu tiple instagram modeli felan olamam ama neyse vvjjgfjjmn

alsu

Girdiğin yetenek yarışmasını kazanarak!

enk-capital

Oyuncu olmak isterdim.

Görüş Bildir