Seks İşçilerinden İtiraflar! Hayatları ve Meslekleri ile İlgili Yıllardır Yanlış Algılanan Durumları Açıklayan Kadınlar

121PAYLAŞIM

Hayatları hiç düşünüldüğü gibi değilmiş. 😱

1. "İnsanlar bizim kolay yolu seçtiğimizi sanıyor."

"Bu da kolay bir iş değil ki, konuştuğum insanlar hep neden düzgün bir işte çalışıp çalışmadığımı soruyor. Bu da bir iş kolu artık bunun anlaşılması gerekiyor. Biz mesleğimizi yapıp, paramızı alıyoruz."

2. "İnsanlar bizim her gün her saat azgın bir şekilde gezdiğimizi sanıyor."

"Öyle bir şey yok biz de insanız. Her zaman modumuzda olmayabiliriz. Bu bizim için sadece bir iş, her seks yaptığımızda zevkten doruklara da ulaşmıyoruz. Seks işçisiyim diye 7/24 seks yapmak istemiyorum."

3. "Ben seks işçisi değilim ama striptiz yapıyorum."

"Striptiz yapan her kadın cinsel ilişkiye girmek zorunda değil, öncelikle bunu bir öğrenelim. Ve o direkte dans etmenin kolay olduğunu söylemeyi bırakın çünkü ilk 1 yıl her gün bacaklarım morardı."

4. "Seks işçisi olan insanlar illa tecavüze uğramış ya da uyuşturucu batağına düşmüş insanlar değil."

"Hayatım kötü de değil, gayet güzel bir ilişkim var, alkol almıyorum ve tüm arkadaşlarım ne iş yaptığımı biliyor. Neredeyse 5 yıldır bu sektörde çalışıyorum ve öyle çok korkutucu ya da acıklı bir geçmişim yok. Normal bir insanım."

5. "Biz 'mal' değiliz. Paramızı ödüyorsunuz diye sınırlarımız olmayacak değil ya."

"Herkes saygıyı hak eder. Nasıl doktora para verseniz bile malınızmış gibi davranmıyorsanız bize de davranamazsınız. Yapmak istemediğimiz şeyler, sınırlarımız var. Bu sınırları paranızla da geçemezsiniz."

6. "Bugüne kadar hep normal insanlarla görüştüm."

"Seks işçilerine gelen insanların genelde çirkin, ürkütücü olduğu düşünülüyor ama öyle bir şey yok. Benim tüm müşterilerim hep normal ve güzel görünümlü insanlardı. Arkadaşlarım hep bana gelen insanların yaşlı olduğunu düşünüyordu ama benim 25 yaşında da müşterim var, 70 yaşında da."

7. "İnsanlar seks işçisi olan kadınların fakir olduğunu düşünüyor."

"Paramız olmadığı için bu sektöre girdiğimizi düşünüyorlar ama cebimizde birçoğundan daha fazla para bulunuyor."

8. "Seks işçisine gelen tüm erkekler küçük penisli ya da çirkin değil."

"Birçok müşterim genç ve çekici. Tabii ki yaşlı müşterilerim de var ama onlardan iğrenmiyorum. Temiz olduğu sürece, o benim için iyi bir müşteri."

9. "Tüm seks işçilerini gerçekten seks yapıyor sanıyorsunuz."

"Direk dansı var, telefondan görüşenler var. Tüm seks işçileri sizin gözünüzdeki gibi direkt cinsel ilişkiye girmiyor. Benim bir müşterim var yaklaşık iki senedir görüşüyoruz, daha bir kere seks yapmadık. Beni arıyor, saatlerce görüntülü konuşuyoruz."

10. "Seks işçileri okumamış insanlar olmak zorunda değil."

"Ben üniversite mezunuyum. Seks işçisi olmaya kendim karar verdim. Birçok insan bizlerin 'beyinsiz' olduğunu düşünüyor. Hayatımız boyunca kitap okumadığımızı ya da matematikten anlamadığımızı düşünüyorlar. Artık bu düşüncelerin değişmesi gerekiyor, bu bir meslek ve bizimki bir tercih."

11. "Biz öyle filmlerde gördüğünüz gibi izbe yerlerde çalışmıyoruz."

"Sinema hayatlarımızı çok farklı yansıtıyor. Genelevler hep sokak aralarında kötü yerlerde sanıyor insanlar. Halbuki öyle değil, benim çok güzel bir evim var ve müşterilerim evime geliyor. Ya da ben onların evine gidiyorum. 35 kadın yıkık dökük bir evde yaşamıyoruz yani."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zehircadi

Bu meslek değil orospuluktur. Kendilerini savunuyorlar utanmadan. Para için vücutlarını satan iğrenç varlıklar sizler kadın değil leşsiniz

papichulopapichulo

susun da parayi dusurun aq 100euro fiyat mi olur indirim yapin biraz ayagimiz alissin

eysanpage

teşekkür ederiz bizde evde karantinada otururken acaba bu seks işçileri ne zorluk çekiyor diyorduk

sabahci

Bi ara bir belgesel izlemiştim kazandığımız para elbise ve makyaj malzemelerine gidiyor bize birşey kalmıyor diye alıyordu bu işte çalışan bayannnn..

karbey77

"Paramız olmadığı için bu sektöre girdiğimizi düşünüyorlar ama cebimizde birçoğundan daha fazla para bulunuyor."....eeeee Yani neden devam?

Görüş Bildir