Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Saf Mutluluk! Düğün Günü Gelinlerini Gören Damatların En İçten İfadelerinin Yakalandığı Muhteşem Görüntüler

210PAYLAŞIM

Emma Wilson isimli düğün fotoğrafçısı, damatların düğün günlerinde gelini ilk defa gördüğü anları fotoğraflamış ve ortaya sıcacık görüntüler çıkmış. DailyMail kaynaklı içeriğimizde, heyecanını ve duygularını yüz ifadeleriyle gözler önüne seren damatları bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

1. Vickie ve Hayden, 2017, Paris

2017 yılının Eylül ayında evlenmek için Paris'e giden Vicki Belo ve Hayden Kho çifti, düğünlerinde birbirlerine konuşma yapmayı planlıyorlarmış. Vicki'nin konuşması sırasında 2 kere üst üste duygu seline boğulan Hayden'in o içten mutluluk gözyaşları düğünlerinden geriye çok güzel bir anı olarak kalmış.

Gözyaşları arasında konuşmaya çalışan Hayden ise "Sen benim sevgilimsin, kalbime bakan ve besleyen insansın, sensiz yaşayamam" demiş.

2. Lizzie ve Nick, 2018, Suffolk

Nicholas ve Elizabeth, 4 Haziran 2018'de dünyaevine girdiler. İngiltere'de evlenen çiftin düğününden bol duygu yüklü görüntüler yakalanmış.

Lizzie'nin kiliseden içeri girdiği ve mihrapta yürümeye başladığı an Nicholas'ın mutluluk gözyaşları da bir bir dökülmüş.

Seremoninin devam edebilmesi için gözyaşlarını tutmaya çalışan Nick, güzel ama zor anlar yaşamış. Bıraksan orada saatlerce ağlayacak olan damat anca sakinleşebilmiş.

3. Mathilde ve Hélio, 2018, İsviçre

Düğün seremonisinden önce fotoğraflarının çekileceği yerde Mathilde'yi ilk defa gelinliği ile görecek olan Hélio'nun heyecanı ve mutluluğu yüzünden okunuyor. Aynı anda çok mutlu ve son derece heyecanlı olan Hélio'nun bekleyişi sırasında elleri titremiş.

Arkasını dönen ve Mathilde'yi gören Hélio, heyecandan yerinde duramıyormuş.

Mathilde yaklaşırken; "Hadi acele et, bugün çok meşgulüm; yapacak çok şeyim var" diye dalga geçen Hélio, gelinini görünce çok etkilenmiş.

4. Angela ve Richard, 2017, York

İngiltere'nin en gözde düğün mekanlarından biri olan Allerton Kalesi'nde evlenen Angela ve Richard'ın düğün günleri de bol duygu yüklüymüş; özellikle Richard için.

Richard'ın, Angela'nın babası ile içeri girdiği andaki gurur ve hayranlık dolu yüz ifadesi...

Mükemmel bir keman, çello ve piyano üçlüsü ile içeri giren Angela'yı gören Richard'ın yüzünden ne kadar büyülendiği rahatlıkla okunuyor.

5. Katie ve Harold, 2018, Fransa

Düğünleri için Fransa'yı seçen New York'lu Katie ve Harold çifti de düğünlerinde benzer bir olay yaşamışlar. Bu karede "Seni 1901 gün boyunca sevdim ve sonsuza kadar seveceğim" diyen Katie, ağlamamak için kendini zor tutuyor çünkü Harold bu sözleri duyunca çoktan ağlamaya başlamış bile.

6. Jane ve Chuck, 2018, Fransa

Jane'i görünce çok heyecanlanan Chuck, onu öpmek için seremoninin sonuna kadar bekleyemeyince ortaya tatlı görüntüler çıkmış. 17 senedir birlikte olan çift en sonunda evlenmeye karar vermişler. Jane yeminini ederken dayanamayan Chuck ise bu karede onu öpmeye çalışırken görüntülenmiş.

7. Rich ve Sally, 2016, Yorkshire

Gergin bir şekilde Sally'nin mihraptan yürüyüp yanına gelmesini bekleyen Rich'in o anları....

Rich'in gergin bekleyişi Sally'ye kavuşunca bitiyor ve rahatlayıp gülmeye başlıyor.

Düğünleri için Allerton Kalesi'ni tercih eden çiftlerden biri olan Rich ve Sally, düğün sonrasında yaptıkları konuşma ile de kendileri dahil herkesi ağlatmışlar.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasminkoasg

ben de arkam dönük binbir heyecanla beni gelinlkle görüp böyle duygulanır falan sanmıştım ama bizim türk erkeklerinin DNA'sına yüklenmemiş bu duygusallık sanırım , gördü ve '' oooo Aslansın sen hadi araba bekliyor '' demişti bu kadar yani pek bişey beklememek lazım ..

damnd

toramansan demek

haralagurele

benimki beni görünce 'hadi acele et geç kaldık offf' demişti

dnz-krg

başıma birşey gelmeyecekse bu tipler ve yaş aralığındaki herifler buldukları bu gelinlere dua etsinler bari. tabi ağlar. ağlamayıp napacak. ne fizik var, yaş geçmiş. son kullanma tarihi üzerinden 15 sene geçmiş damadın. bu kadın benimle evlendi diye zıplasa az olur. bir de duygusalmış bunlar falan. zaten evlenmeden evvel her türlü paylaşımı yapıyor insanlar artık öyle bir arada yaşayacaz ne heyecanlı falan kalmadı ki. o heyecan da ancak ilk gençlik döneminde oluyor zaten. 20li yaşlar, maksimum 30. 45-50 yaşındaki adamda heyecan mı kalmış?

hazydaisy00

sayin dnz-krg kardesim, 🌸🌸🌸Let people enjoy things🌸🌸🌸

dnz-krg

ağlayan damatla mı enjoy ediyorlar sista? basbaya arabeskin bir çeşidi işte bu. bünye kabul etmiyor.

jey

ay cok sacma ama ağlanıyor gerçekten:)) ben kendiminkinde aptalca bulmustum ağlamalari ama her gelinlikli bir yakınımı görüşümde böğüre böğüre ağladım.

apollonia-corleone

sevgili gelecekteki eşim.Bulalım artık birbirimizi ben her gelinlik damatlık görünce aklıma geliyorsun nerelerdesin üzerinde takım elbise görsem ağlarım böyle bul artık beni de kavuşalım

damnd

ay geldim geldim bolu tunelinde kaza vardi beklettim ozurdilerim

eylul-basak-cetinkanat

ahshajhdakmdmamamdhaöösmskakhskajdkd

damnd

:D Neee

apollonia-corleone

jgfkjfdlgkfdkd

damnd

gülüyosun :(

apollonia-corleone

gülmeyeyim mi

Görüş Bildir