Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Panik Yok! Ya da Var mı? Görünce Endişenlenmekten Daha Fazlasını Yaşayacağınız 14 Can Alıcı Görsel

463PAYLAŞIM

Bazen şanssız olduğumuzu düşünürüz. Hatta başımıza gelen olaylara yakındığımız da olur. Peki daha beterlerini gördünüz mü? Size "Yine de bu hale düşmek istemem ya!" diyeceğiniz endişe verici görselleri Diply'den derleyip sunuyoruz.

Bugün şanslı gününüzdesiniz :)

Kaynak: http://diply.com/article/pics-prove-way-...

1. Her zaman fazlasını istemek iyi olmayabiliyor tabii.

Dürüst olmak gerekirse kendi isteyerek bu hale gelmemiş ama daha da beteri olmadığı için verilmiş sadakası varmış diyoruz.

2. "Sadece güvercinleri beslemek istemiştim. Neden böyle yaptınız ki şimdi?"

Kızcağız hem güvercin beslemekten soğudu hem de fotoğraf çekinmekten. Ha bu arada, güvercinler kısır hayvanlardır bu konu da bir sıkıntı yok ama resim adeta Rönesans tablosu. :)

3. İşler yoğun olduğunda bazen tuvaletinizi bile yarıda bırakmanız gerekebilir.

Korkunç derecede komik olduğunu biliyorum. Hepiniz de gülüyorsunuz ama başınıza geldiğini bir düşünsenize. Hoşlandığınız kişiyle beraber çalıştığınızı bir de. Allah'ım tam bir rezillik.

4. İçim resmen sızladı bunu görünce ya yazık.

Demek istediğim şu, savaşa, kıtlığa ya da hastalığa kıyasladığımızda görünürde bir sıkıntı yok. Peki ya bu adamın yaşadığı acı ve dünyanın sonuymuş düşüncesi?

Hepsi bir kenarda fotoğrafı çeken ne yaşıyordu acaba?

5. Hepimizin yaşamaktan nefret ettiği ve korktuğu "Aldatma!" sorununun sonu işte.

Ve bu adam yarı çıplak bir şekilde kadının kocasından kaçsa da koca bir mahalleye kendini rezil etmeye yetmiş. İlah-i adalet!

6. "Artık yeni kararlar aldım. Sağlıklı, fit ve mutlu yaşayacağım." düşüncenizden dolayı öncelikle herkesi tebrik etmek isterim.

Fakat bazen siz bunları isterken, evren ufak mesajlar gönderebilir ve buna ihtiyacınız olmadığını belirtebilir.

7. Kimisi için gece mükemmel başlamıştır kimisi içinse gece hayli kötü geçeceğe benziyordur.

Harika bir tatilde, çok sevdiğiniz bir arkadaşınızlasınızdır. Havalı göründüğünüzü hissedersiniz ve bir fotoğraf çekinmek istersiniz. Sonuç mu? Hüsran!

8. Aslında başarıya yalnızca bir adımın kalmıştır ama o adımı bilemeden fazla atmışsındır ve sonuç değişmez. Başarısızsındır!

"Önemli olan denemek değil, başarmaktır." Mottosu senin için kardeşim.

9. Yazık şimdi şanssızlık değil de ne?

Harika hissediyorsun, hava mükemmel ve dışarıda arkadaşlarınla zaman geçiriyorsun. Arkadaşın fotoğrafını çekiyor. Aralarından seçip Instagram'a atmak istedin. Hadi gene iyisin. Senin için her anı kayda alan bir arkadaşın var.

10. Karda yürüyüp izini belli etmemeye falan mı çalıştın sen?

Taze ekmek alıp, kahvaltısını şenlendirmek isteyen insanlar her yerde. Ya bu şanssızlık?

11. Bebeğim çıkar mısın oradan n'apıyorsun acaba?

Arabanın altına yavru kedi girmesi normaldir. Bunun için de ayrıca dikkatli olmamız gerekiyor tabii ki. Ya bu? Başıma gelse arabayı kendisine bırakıp, kaçarım. Hanımefendi gene korkusuzca mücadele veriyor.

12. "Hayatım o benim şapkam yem değil!"

"Allah'ım romantik bir şekilde balık falan tutalım ilişkimize heyecan gelsin demiştik ama sanırım olmadı ya!"

13. "Kanka havalı olmam lazım, sen bol bol çek."

Tüm kış bu anı beklemişsinizdir ama arkada olanlardan bir habersinizdir. Ağlanacak haline de gülmesi! Ah canım ya, görünce ne tepki verdi acaba?

14. Uzun bir yıldan sonra keyif çatmak için kendinizi soğuk sulara attınız. Amaaaaa...

Suların asıl sahipleri bu duruma çok sıcak bakmamış ve acıkmış olacaklar ki misafirperverlik göstermek istemişler. Bu anı ölümsüzleştirmek için havalı bir biçimde poz veren bu abimizin inanın köpek balığını gördüğü anını çok merak ediyorum. Umarım kendisi iyidir. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
paco-hernandez

lan şu arabaya yılan kaçma olayını Ankara'da da çok görüyorum bu ara ya! valla Allah korusun da başıma gelse arabayı yakarım heralde...

subarusever

bi kaç tanesi hariç gerisi her an herkesin başına gelebilecek anlar ve olaylar. olayı abartmada onedio gibi ol. Hz. Mevlana

ulrica

niye bu kadar gaza geldin ya şaka yapmış sadece

vlknsn

Mevlana'ya koca alim diyecek kadar saygılı (evet büyük alimlerimizden biri katılıyorum) toz kondurmayacak kadar sevgin var ama oruç ağızla (oruç olduğunu tahmin ediyorum) birisine imansız ölmesi cehenneme gitmesi için de beddua etmek de neyin kafası?

ozlem-sezer3

Şuursuz musun acaba?

Görüş Bildir