Merakınızı Gideriyoruz: Kadınlar Mastürbasyon Sırasında En Çok Ne Hayal Ediyor?

-

Kadın mastürbasyonu hala bir tabuyken, kadınların mastürbasyon sırasında düşündüklerini öğrenmek oldukça zor. Bu da yanlış düşüncelere yol açıyor. Erkekler kadın mastürbasyonunu kendi fantezilerinin bir parçası olarak görüyor ve tahminler yürütmekten öteye gidemiyorlar. Kadınların ağzından, mastürbasyon yaparken hayal ettiklerini yazıyoruz.

1. Hoşlanılan erkeği düşünmek.

En tahmin edilebilir olan elbette. Hoşlanılan erkekle ilgili sonsuz fantezi kurabilmek, onu yatakta bir ilah gibi düşünmek kadınların en sevdiği şey.

2. Beğenilen ünlüyü hayal etmek.

Bu daha çok genç yaşlarda yapılan bir eylem. Cinselliğin yeni yeni keşfedildiği dönemde ilk arzu nesnesi beğenilen ünlüler oluyor.

3. Sıra dışı mekanlar.

Kadınlar kendi partnerlerini düşünseler bile mutfak tezgahı, gizlenme korkusu yaşadıkları kamusal bir yer gibi farklı mekanlarda seks yaptıklarını düşünmeyi seviyor.

4. Bir kadını hayal etmek.

Heteroseksüel olsa da kadınları estetik ve çekici bulan pek çok kadın mastürbasyon sırasında onları hayal edebiliyor. Üçlü bir ilişki düşünüp bir kadını olaya dahil etmek gerçekte olmasa da, hayal olarak çok eğlenceli.

5. Sevgilinin en yakın arkadaşı, iş arkadaşı gibi olmayacak birini düşünmek.

Bu kişileri düşünmek kadınlarda suçluluk hissi yaratıyor ama yine de vazgeçemiyorlar. Bu tür düşünceler gerçek hayata yansımıyor, yani düşünülen kişiden gerçekte hoşlanma gibi bir durum söz konusu değil genelde, sadece o an yaşanıyor ve geçiyor; tıpkı erkeklerde olduğu gibi.

6. Ofis veya okul.

Kadınlar günlük hayatlarında en çok nerede vakit geçiriyorlarsa, orada seks yaptıklarını düşünmeyi seviyorlar.

7. Karanlık fanteziler.

Herkesin bir karanlık yanı vardır. Pek çok kadın normalde hoşlanmasa dahi mastürbasyon yaparken bağlandığını, poposuna küçük şaplaklar atıldığını düşünmeyi seviyor.

8. Yakışıklı bir yabancı.

Kadınların senaryoları elbette çok daha zengin. Bir yerde, bir şekilde tanışılan çok yakışıklı bir yabancıyla işlerin geliştiğini düşünmek oldukça heyecan verici.

9. Grup seks.

Normalde asla buna yanaşmayacak bir kadın bile fantezilerinde grup sekse yer açabilir. Hayal dünyasında sıradanlık pek sevilmiyor çünkü.

10. Oral seks.

Kadınlar mastürbasyon yaparken en çok hoşlandığı kişiyi ve kendisine oral seks yapıldığını düşünüyor. Malum erkekler genelde bu konuda biraz isteksiz veya beklentileri tam olarak karşılayamıyorlar, o nedenle kadınların daha çok arzuladığı bir duruma dönüşüyor.

11. Kaslar.

Nasıl ki erkekler kadınların bazı bölgelerine odaklanıyorsa, bazı kadınların da kas takıntısı var. Mastürbasyon sırasında bir erkeğin karın kaslarını düşündüğünü itiraf eden kadınların sayısı oldukça fazla.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
suspicious

Mastder Manifesto: 1- kadın/erkek uzaktan sevilmeli, aşka seks karıştırılmamalıdır. 2- seks hayal gücünü öldürür, mastürbasyon körükler 3- mastürbasyonun sivilce yaptığı doğru değildir. 4- yalnızlığa inancı artırır. yalnız birey güçlü bireydir. 5- insanlığı daha aydınlık günlere götürecektir. mast-der 1997

yuzarsif05

Her zaman merak ettiğim bir konuydu teşekkürler onedio

mmrich

erkeklerle ayni

bykzlt

Şaşırsamıydık bilemedim, kaplumbağa lan bildiğin kaplumbağayı sokmuş, zihninin sınırlarını düşünebilirmisin.

dusunen_odun

hemcinsini düşünmek dışında heteroseksüel erkekle aynı yani :D

ahmetbroxdx

Hayır tamamen aynı ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dusunen_odun

ben başka bir erkek düşünmüyorum çoğu da düşünmüyodur heralde o yüzden onu dışarıda tuttum :D

Görüş Bildir