Görüş Bildir
Haberler
Kızılderili Astroloji Sistemine Göre Burcunuzu Öğrenin!

Kızılderili Astroloji Sistemine Göre Burcunuzu Öğrenin!

Rahman Korkmaz
26.12.2014 - 22:08 Son Güncelleme: 29.12.2014 - 00:15

1-Yabankazı

1-Yabankazı

(22 Aralık – 19 Ocak)

'Yardımsever'

Rengi - Beyaz

Mineral - Kuvars

Becerikli, akıllı ve çok zeki. Kolayca kavrama yeteneği var. İyi bir anne va baba. Hayata çok tedbirli yaklaşır. Psikolojisi hassastır. İntikamcı bir yapısı vardır. Kin tutar. Bir çok işi bir arada yürütebilir. Normalde sakindir. Ulaşılması zor bir kişiliktir. Üzgün olduğu zaman yanına yaklaşmayın. Böyle durumlarda içine kapanır. Dayanıklıdır.

kaynak;Kızılderili Astrolojisine Göre Burcunuzu Öğrenin

|
yabankazı

İçeriğin Devamı Aşağıda

2-Susamuru

2-Susamuru

(20 Ocak - 19 Şubat)

'Sevimli'

Mineral - Turkuaz

Rengi - Turkuaz

Altıncı hissi çok kuvvetlidir. İyilik yapmayı sever. Doğayı sever. Mutfak ilgi alanıdır. Yemek yapmayı sevdiği gibi yedirmeyi de çok sever. Dostları çoktur. Kaprislidir. Akıllı ve cesurdur. Karşı koyulması zor. Tehlikeli durumlarda yanlış kararlar almaya eğilimli. Kendilerini başkalarının yerine koyabilme kabiliyeti. Aşırı korkusuzluk sonucu tehlikeli işler yapabilme yeteneği. Sürekli yeni planlar yapma. İlk adımları atarken kararsız. Özgürlüğüne düşkün.

3-Puma

3-Puma

(19 Şubat - 20 Mart)

'Kıvrak'

Mineral - Firuze

Rengi - Yeşil

Kendi alanlarına ve özeline düşkün. Duygusal ama duygularını göstermeyen. Zor güvenen ve ihtiyatlı. Ruhsal bir avcı. Evine düşkün. Yalnızlık duygusu güçlü. Sezgileri yüksek. Kıvrak zekalı. Akıl almaz bir düşgücü. Köşeye sıkıştıklarında kavgacı ve atik. Güvendiklerine tüm yüreği ile sevgi gösterme. Anlaşılması zor, gizemli. Güçlü sezgiler. Duygularını baskı altında tutma eğilimi. Atik bir ruhsal koşucu. Başkalarının göremediğini gören. Romantik.

4-Kartal

4-Kartal

(21 Mart - 19 Nisan)

' Büyüleyici! '

Mineral - Opalin

Rengi - Sarı

Daldan dala atlayan. Hızlı gelişme, değişme kapasitesi. Düşünce ve duygularında çok açık. Açıksözlü ama bazen patavatsız. Yalana ve yalancılığa tahammülü olmayan. Korkusuz. İleri görüşlü. Kızgın olduklarında saldırgan ve çok tehlikeli. Kolayca dikkati dağılan. Enerjilerini yönlendirmeye başaranlar için iyi bir yönetici. Sağlam bünyeli. Hassas Nokta; Baş bölgesi, sık baş ağrısı. Herkesle anlaşan. Doyumsuz bir güç ve enerji isteği. Yeryüzü işlerine aşırı eğilim. Arkadaş Canlısı, geniş bir çevre. Pırıltılı, Etkileyici.

kaynak;Kızılderili Astrolojisine Göre Burcunuzu Öğrenin

|

k
artal

5-Kunduz

5-Kunduz

(20 Nisan - 20 Mayıs)

' Dengeli! '

Mineral - Krisokol

Rengi - Mavi

Dengeli, ağırbaşlı. Değişimi sevmeyen, Planlı. Bir işi yaptığı zaman hem güzel hem yararlı olmasına çalışan birisidir. Sürekli barışı arayan ve barış ortamlarını tercih eden, Toprağa, köke bağlı, önem veren. El becerileri yüksek. Her türlü fiziksel ortama uyum sağlayan. Kendi rahatı ve huzuru için çevreyi düzenleyen. Sessiz, sakin. Güven duymadıkları zaman geride kalıp dinleyen. Sinirlenince yıkıcı. Suyla ilgilenmekten hoşlanan. İşleri sürtüşmesiz, uyumlu hale getirmeyi başaran. Maddi alanda güvenceyi seven. Evliliği ciddiye alan ve eşine sadık olan.

6-Geyik

6-Geyik

(21 Mayıs - 20 Haziran)

' Çekici! '

Mineral - Akik

Rengi - Beyaz

Çok uyanık ve zeki. Koruma içgüdüsü fazlası ile gelişmiş. Güzel olan her şeyi seven. İlişkilerinde fiziksel görünüme önem veren. Sanatçı kişilikli. Yeni buluşlara meraklı. Yeni tatlar, yeni yerler görmeyi seven, maceracı. Gülmeyi seven bir kahkaha makinesi.

7-Ağaçkakan

7-Ağaçkakan

(21 Haziran - 22 Temmuz)

' Sevgi! '

Mineral - Kırmızı Akik

Rengi - Pembe

Gizemli yetenekleri olan. Dengeli ortam ve dengeli durumları tercih eden. Olayların iç yüzünü kolayca kavrayan. Muhakkak sevdikleri bir eşe ihtiyaç duyan. Düzenli, iyi ilişkiler kuran. Çok hırslı, sevilmeyi çok önemseyen. Yardımsever. Dinsel ve mistik eğilimleri olan. Uzak çevreye kadar herkesle ilişki içerisinde olan. Uyumlu. Güven duygusuna önem veren. Çabuk korkan. Milliyetçilik duyguları güçlü olan.

8-Mersin Balığı

8-Mersin Balığı

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

' Sevilen! '

Mineral - Gröna Demir

Rengi - Kırmızı

Soylu, görkemli düşünmeyi seven. Gerçek duygularını saklayan. Başkalarının kendilerine verdiği acıyı unutmayan. Başkalarına duygusal çözümler sağlamayı seven. Liderlik duyguları çok güçlü. Egemenlik kurmayı seven. Bazen kibirli. Çok zeki, uyanık ve hareketli. Çocuklarına karşı korumacı. Tükenmez bir güç kaynağı ve ruhsal derinlik. Çok sağlam bir korunma zırhı. Okumaya meraklı.

9-Boz Ayı

9-Boz Ayı

(23 Ağustos - 22 Eylül)

' Çözümlemeci! '

Mineral - Ametist

Rengi - Erguvan

Konuşmayı seven. Aynı zamanda uzun süre suskun kalabilen. Korkutucu bir düşman. Somut aleme ve lükse meraklı. Akıllarına koydukları zor, kolay her şeyi yapabilen. Sorumluluk duygusu çok güçlü. Sinirli ama sevecen bir ana-baba. Temiz, titiz. Disiplinli ve düzenli. Uyumlu ama çekingen. Aldatılmaya tahammülü olmayan. Sorunları kolayca çözebilen.

10-Karga

10-Karga

(23 Eylül - 23 Ekim)

' Kararlı! '

Mineral - Jasper

Rengi - Kahverengi

Yardımsever. Doğa ile ilişkide olmayı seven. Ani, beklenmedik manevralar yapabilen. İç dengeleri bozulmazsa uzun süre çalışabilen. Ruhsal alanda çok rahat olan. Hayattan zevk almayı bilen. Küçük şeylerden mutlu olan. Her şeyin iyi ve kötü yanını kolayca görebilen. Her türlü düşünce ve akımı izleyip öğrenmek isteyen. Sevdiklerine karşı aşırı korumacı hatta yıkıcı. Hayvanlara düşkün.

11-Yılan

11-Yılan

(24 Ekim - 21 Kasım)

' Duyarlı! '

Mineral - Bakır

Rengi - Turuncu

Ruhsal seslere karşı duyarlı. Uğraştıkları işte başarılı. Kendi söylediklerini benimseten. İlişki kurdukları şeyleri dönüştürme yeteneği. Tükenmez bir enerji. İyileştirici güçlere sahip. Çevrelerine yardımcı olma yeteneği. Aydın bir kişiliğe sahiptir. Çok gizemli. Etrafa kolayca uyum sağlayan. Çocuklarına yetki vermeyi seven, Kendi özlerini değiştirebilme gücü. Saklı işler çevirmeyi seven. Çok çekici. Farklı bir kişilik!

İçeriğin Devamı Aşağıda

12-Baykuş

12-Baykuş

(22 Kasım - 21 Aralık)

' Güç! '

Mineral - Obsidiyen

Rengi - Siyah

Sık sık ikilem yaşayan. Yaşamları boyunca bıçak sırtında yürüyen. Dış etkilerden gerçek özleri çıkarmayı çok iyi beceren. Yumuşak ama güçlü bir yapıya sahip. Çevrelerine karşı antiseptik bir etkiye sahip olan. Çok güçlü bir adalet duygusuna sahip. Güçlü içgüdüleri olan. Ruhsal düğümleri kolayca çözebilen. Yükseklere tırmanmayı başarabilen. Sağlam içgüdüleri olan. Sıcak kalpli, sevgi dolu olabilen. Bazen aşırı cesur. Çabuk öğrenen.

Kaynak;Kızılderili Astrolojisine Göre Burcunuzu Öğrenin

| yazardefteri.net          

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
14
3
3
2
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Fidan Rzayeva

1-Yabankazı