Görüş Bildir
Haberler
Kılıçdaroğlu: 'İmamoğlu ve Yavaş'ın Adaylığına Karşı Değilim'

Kılıçdaroğlu: 'İmamoğlu ve Yavaş'ın Adaylığına Karşı Değilim'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'İmamoğlu ve Yavaş'ın cumhurbaşkanlığı adaylığına karşı değilim' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İstanbul Sanayi Odası'nı ziyareti eden Kılıçdaoroğlu, gazetecilerin cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin sorularını yanıtladı.

Kılıçdaroğlu'na dün Haber Global'de katıldığı programda sarf ettiği 'İttifak isterse aday olurum' sözleri hatırlatılarak; 'Bugün ittifak ile bir temasınız oldu mu?' sorusu yöneltildi.

Kılıçdaroğlu soruya, ''Bunu daha öncede ifade etmiştim, yeni bir şey değil aslında. İttifak bu konuda kararı birlikte, demokrasi konusunda birlikte mücadele ettiğimiz, parlamenter sistemi getirmek istediğimiz arkadaşlarla karar verilecek'' yanıtını verdi.

İmamoğlu ve Yavaş'ın olası adaylığı

İmamoğlu ve Yavaş'ın olası adaylığı

Bir gazetecinin 'İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın adaylığına karşı olduğunuzu söylemiştiniz, aynı fikirde misiniz?' şeklindeki sorusuna Kılıçdaroğlu, şöyle yanıt verdi: 'İmamoğlu ve Yavaş'ın cumhurbaşkanlığı adaylığına karşı değilim, arkadaşların şu anda görevleri var ve şu anda çalışıyorlar. Başarılı bir süreci İstanbul ve Ankara'ya yaşatıyorlar.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
37
33
2
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Serkan

Adama her gün Cumhurbaşkanı adayı sorusunu soruyorlar. Her gün farklı cevap vererek lağım medyasını trolllüyor.

olma zaten ama sende aday olma lütfen.

DoctorWhat

Oğlum salın şu adamı artık

KaguyaHimeSama

Bence Ekrem İmamoğlu olmasın Mansur Yavaş olsun. Bir senede kaşla göz arasında kanal İstanbul projesini onaylarlar. Satılmayan ne kadar parsel kaldıysa da Ar... Devamını Gör