Kadınların Orgazm Olmasına Neden Olabileceğine Oldukça Şaşıracağınız 8 Aktivite

-
Abone ol

Kadınların seks sırasında erkeklere oranla daha az orgazm olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Peki ya kadınların kazara orgazm olabileceklerini biliyor muydunuz? İkincil bir uyarıcının neden olduğu bu orgazm, istem dışı gerçekleşiyor. Yani bu da demek oluyor ki, bir anda oluveriyor ve kontrol edemiyorsunuz!

İşte TheChive'den derlediğimiz, seks dışında kadınları orgazma ulaştırabilecek 8 aktivite.

Kaynak: http://thechive.com/2018/08/01/the-stran...

1. İnanması güç ama bazı kadınlar hapşırdıkları esnada orgazm olabiliyorlar.

Oldukça şaşırtıcı değil mi? Ancak orgazm ve hapşırık arasındaki bu ilişki, otonom sinir sistemindeki tuhaf bir bağlantıdan kaynaklanıyor. Bu sistem kalp atış hızı, sindirim ve göz bebeğinin büyümesi gibi istemsiz yapılan hareketlerin kontrolünü sağlıyor.

2. Bazı kadınlar ise ata bindiklerinde orgazma ulaşabiliyorlar.

Evet yanlış duymadınız! Bazı kadınlar atın üzerindeyken, bu muhteşem varlıkların hızlı yürüyüşü sırasında orgazm olduklarını söylüyorlar. Elbette ki bu durum kadından kadına değişiyor. Kimi orgazm olurken, kimisi de ata binmenin orgazmı tetiklemekten ziyade rahatsız edici olduğunu düşünüyor.

3. Birçok kadın, yoga sırasında orgazm olabiliyor.

Indiana Üniversitesinin araştırmasına göre, egzersiz kaynaklı orgazmların %20'si yoga sırasında yaşanıyor.

4. Kadınlar karın egzersizleri sırasında da orgazm olabiliyorlar.

Kadınlar özellikle en çok karın egzersizi yaparken orgazma ulaşıyorlar. Kadınların yaklaşık %15'i fiziksel egzersizlerden dolayı orgazm yaşayabiliyor.

5. Kegel egzersizi sırasında orgazm olan kadınlar da bir hayli fazla.

Esasen kadınlar sık sık, seks sırasında daha iyi ve sık orgazm olabilmek için kegel egzersizleri yapıyorlar. Vajina ve pelvik bölgedeki kasları daha etkin kullanmak, geliştirmek ve güçlendirmek için yapılan bu egzersiz sırasında da orgazma ulaşan kadınlar var.

6. Bazı kadınlar motosiklet üzerindeyken de orgazm olabiliyorlar.

Bu durum pek de şaşırtıcı değil aslında. Motosikletlerin güçlü motor titreşimleri sayesinde bazı kadınlar orgazm olduklarını söylüyorlar. Vibratör ile aynı mantık değil mi?

7. Erotik rüyalar görmek veya cinsel fantezileri düşünmek de orgazma neden olabiliyor.

Bazı kadınlar, sadece onları düşünerek orgazm olabilecekleri kadar yoğun hayali fantezilere sahip olabiliyorlar. Bunu uyurken, uyanıkken veya erotik bir rüya sırasında yaşamak mümkün.

8. Kadınlar kendilerine masaj yapıldığı esnada orgazma ulaşabiliyorlar.

Masaj sırasında kadınların çoğu, masaj terapisti vücudun arka bölümüne veya alt kısmına masaj yaparken orgazm oluyor. Bazı kadınlar ise ayak masajı, hatta pedikür yapılırken bile orgazm olabiliyorlar. Eğer kadınlar pedikür sırasında titreşimli bir sandalyede oturuyorlarsa bu, orgazm olasılığını artırıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buket-portakal

Kemalpaşada at çiftliğine gitmiştim, 1 saatlik at ustunde doga gezıntısınde ınanlmaz orgazm yasamıstım bence her kadın at uzerınde orgazım olmalı

pinar-sinem-gulten

ben ata ve motora binerken orgazm oluyorum :)

ugur-kaya-hatunoglu

atı nerde buluyosun

yusuf-anil-biga

Bu anlatılan kadınlar cinsel anlamda zirveyi yaşayanlar... Erkeklerin bazıları da 8 saat erekte kalabiliyor... Ara ki bulasın işte nerede bu kadınlar ve erkekler...

kaos_77

üniversitedeyken bi kız arkadaş durur durur hadi ayaklarıma oturda bi mekik çekem derdi, bende sanıyom kız spor manyaa, mekikden sonra boşuna sigara yakmıyomuş.

onur-turgut1

7. madde ye erkeklerde kamyon devirmek deniyor :)

Görüş Bildir