Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

iPhone 6'ların Fiyatları Zamlı Olabilir

Anasayfa > Gündem

İphone 6'Ların Fiyatları Zamlı Olabilir

Bir süre önce çıkan söylenti haberlerde, Apple'ın ilk etapta 70-80 milyon arasında i Phone 6 siparişi vermiş olabileceği, çünkü rekor satışlar beklediği belirtilmişti. 4.7 inçlik ve 5.5 inçlik olmak üzere iki yeni iPhone 6'nın birleşimi olarak verilen bu rakam, aynı zamanda kullanıcıların yeni modelleri ne kadar heyecanla beklediğinin de bir göstergesi. Tabii ki tüm bunlar tahmin ve beklentilerden ibaret detaylar.

Şimdi de bu konunun devamı olarak Çin medyasında n yeni iddialar geldi. Çinli kaynaklara göre Apple, bu büyük sipariş adedi sonrasında yeni modellerinin fiyatlarında %5 ile %10'luk bir fiyat artışına gidebilir. Gerekçelerden bir tanesi de üretim kapasitesinin çok yüksek olması gösterilebilir. Çünkü Apple'ın en önemli tedarikçilerinden olan Foxconn , aynı zamanda Nokia, Sony, Motorola ve BlackBerry gibi isimlerle de çalışıyor, ama şu etapta bu markaları geri plana atıp Apple'ı öne çıkarmışa benziyor. Tabii ki yeni iPhone'lar nedeniyle.

Sıradaki iPhone modellerinin itibarıyla tanıtılması ve satışa sunulması bekleniyor.

teknokulis

Kaynak: http://www.teknokulis.com/Haberler/Mo...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?